Zavrieť

Porady

Skúšobná doba

Od 1.1. Sme mali zamestnanca, ktorý ukončil pracovný pomer 16.2. Celý čas nepracoval, bol bud na OCR alebo PN. V pracovnej zmluve ma uvedenú 3 mesačnú skúšobnú dobu, pracovný pomer bol na dobu určitú. Od. 1.9. ho zamestnané znova. Môže mať zase skúšobnú dobu? Ak v predchádzajúcom pracovnom pomerne nič neodpracival.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Katula134 Aj napriek tomu ze s nim bol predtým ukončený prác. Pomer v skúšobnej dobe?
    Tweety Aj napriek tomu. Zodpovedala som na tvoju otázku tak, ako si ju položila. Pozri ZP §48.

    ivka70 je teraz online ivka70

    ivka70
    Od skoncenia predchadzajuceho PP uplynie viac ako 6 mesiacov, na predchadzajuci PP sa uz neberie ohlad.
    Mozete uzatvorit aj PP na dobu urcitu aj so skusobnou dobou.
    Nezavisi na tom ako bol predchadzajuci PP skonceny ani kolko odpracoval.
    Katula134 Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.