Zavrieť

Porady

Prekročenie štandartnej dlžky bakalarskeho štúdia o 2 roky - do kedy moze byt?

Dobrý deň, viete mi poradiť do kedy sa počíta prekročenie štandartnej dlžky štúdia? Idem teraz v Auguste štátnicovať, prekročené to mám už 2.rok. V prípade, že teraz tie štátnice neurobím, budem mať možnosť opravných v Septembri alebo by to už bolo klasifikované ako 3.rok a už by to nebolo možné? Ďakujem za odpoveď
Naposledy upravil hjubju : 11.08.21 at 18:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Statnice nemaju nic spolocne s prekrocenim doby studia.
    Ty si ukoncil vsetky predpisane skusky a ziskal kredity, studium ako take musis mat ukoncene, lebo inak by ta k statniciam nepustili.

    Je však nutné mať na zreteli skutočnosť, že štátnu skúšku musís úspešne absolvovať najneskôr do 2 rokov od riadneho ukončenia štúdia.

    Ci za opakovanu statnu skusku budes musiet platit, to si musis poziret v studijnom poriadku fakulty.

    Urcite najpresnejsie informacie ziskas na studijnom oddeleni.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hjubju keď SS musí byť absolvovaná do 2 rokov, to znamená do konca Augusta?
    ivka70 do 2 rokov od ukoncenia studia, kedy si ukoncil studium, ziskal vsetky kredity?
    2 roky snad necakas len na statnice od skoncenia skoly?
    hjubju praveze ano, pred 2 rokmi som ukoncila studium a okolnosti k tomu prispeli, ze som sa k tym statniciam doteraz nevedela dostat.
    ivka70 Potom musis spravit statnice teraz ,inak sa ti uz absolvovane studium nebude ratat ....nebudes ho mat ukoncene statnou skuskou
    hjubju takze myslite, ze ak nejaky predmet teraz v Auguste neurobim, nemozem ist v Septembri uz na opravny? Uz sa to rata ako novy skol
    sky rok?
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    lehotu na vykonanie statnic zistis v studijnom poriadku skoly - kazda skola ho ma zverejneny na svojej stranke

    Prekročenie štandartnej dlžky bakalarskeho štúdia o 2 roky - do kedy moze byt?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.