Zavrieť

Porady

zamestnanec a neodpracované dni

prosím vás o radu, zamestnanec bol prihlásený 13.7.-21.7. ale naposledy odpracoval 20.7. čo s tým neodpracovaným dňom? mám to nejako riešiť? potom bol znova prihlásený od 23.7.-2.8. a bol už odhlásený nadobro ale tiež pracoval až 24.7. , spavím výplatu len na tie odpracované dni? ďakujem
ivka70 A dovod, preco tie 2 nepracoval?
Ide o TPP alebo dohodara?
avalik a my mame odkial vediet ci ide o pracovnu zmluvu - jednu? dve? ci dohodu - jednu? dve? ako je dobodnute odmenovanie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Ak je zamestnanec - TPP - musí mať odpracovaný FPČ na to obdobie, kedy bol prihlásený v SP, ZP. Prípadne na dni, kedy nepracoval by mal predložiť napr. potvrdenie od lekára, prípadne iné. Zdá sa mi, že ste v obidvoch prípadoch uviedli nesprávny dátum odhlásenia a prihlásenia, alebo sa mýlim ?
    yvica dátum prihlásenia a odhlásenia som dala podľa toho ako mi konateľ uviedol, už sme to vyriešili. ďakujem
    no a čo ak zamestnanec neodpracuje všetky dni v týždni ale namiesto toho pracuje v sobotu alebo nedeľu, je to možné? dík
    ivka70 Ak sa, dohodnu na nahradnom volne alebo ma nerovnomerne rozlozeny pracovny cas, da.

    zamestnanec a neodpracované dni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.