Zavrieť

Porady

Môžem uznať doklad o úhrade faktúry ak mi nejde načítať QR Code?

K uplatneniu príspevku na rekreáciu mi kolegyňa priniesla faktúru, ktorej súčasťou v spodnej časti je prehľad úhrad - hotovosť - uhradené a pod tým je QR Code, ktorý mi ale nejde otvoriť. Môžem to akceptovať?
Ďakujem
6 komentárov     zbaliť
ivka70 je snad QR kod povinna sucast tychto dokladov?
preco teba trapi, ci tam je?
kuko323 Pretože ja nemám doklad o úhrade - iba na faktúre je napísané ako bola uhradená a pod tým kódom by mal byť tento doklad o úhrade, ktorý si spárujem s faktúrou
ivka70 bud je to doklad, ze to bolo uhradene alebo nie je : len QR kod nie je dokladom o uhrade v hotovosti, nikto nemoze nutit uctovnika, aby musel citat QR kod, aby sa dozvedel ,ze nieco bolo uhradene.
kuko323 Ďakujem
misoft QR kód - je len doplňujúci grafický údaj. Dôležité je, čo bola uhradená a ako uhradená - a bola v hotovosti. Máš číslo faktúry, máš spôsob úhrady, máš výšku úhrady - máš VŠETKO čo potrebuješ.
BTW - QR kód sa dá prečítať aj on-line - len stačí nasnímať a v on-line aplikácii napr. https://qrcode.rezz.eu/#/ ti to rovno vypľuje.
ivka70 Nema vsetko, lebo ak sa uhradzalo v hotovosti, potrebuje prijmovy doklad, z pokladne. Len informacia na fakture nie je potvrdenim o platbe.

Ako cely tan doklad vyzera, to uz cez internet neposudime.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Môžem uznať doklad o úhrade faktúry ak mi nejde načítať QR Code?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.