Zavrieť

Porady

Vypocet podpory v nezamestnanosti

Dobrý den,
pracovala som vo firme od roku 2007. Od roku 2015 do 26.6.2021 som bola na materskej, resp. rodicovskej dovolenke (2 deti po sebe) 27.6.2021 som nastupila späť do prace a 30.7.bol tento pracovny pomer ukoncený. Od 1.8 mam nový PP. Ak by vsak bol tento novy PP ukonceny a ja by som musela nastupit na úrad prace z coho by sa mi ratala podpora? Z príjmu za posledne dva roky pred nastupom na podporu, teda zo stareho aj noveho zamestnania?Alebo len z prijmu, ktorý mam v tomto novom zamestnaní? Dakujem
veronikasad Dovolenku, na ktorú ti vznikol nárok pocas MD a RD si cerpala (kedy) alebo si ju mala predplatenú pri skončení pracovného pomeru?
jasiha Po nastupe z RD som cerpala dovolenku. Zbytok mi preplatli pri skonceni PP.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Z prijmu za posledne 2 roky (bez ohladu na to od kolkych zamestnavatelov).
    Naposledy upravil ivka70 : 30.08.21 at 06:30
    jasiha Ďakujem

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak si pocas MD a RD nemala ziadny príjem, z prijmu od 26.6-30.7.2021+ nový zamestnávateľ
    jasiha Pocas MD a RD prijem nebol.Az ked som sa vratila do prace cerpala som dovolenku, ktorej zostatok mi potom preplatli. Nasledne som nastupila do noveho zamestnania.
    Moc dakujem za pomoc.
    veronikasad Plati to co som napísala

    Vypocet podpory v nezamestnanosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.