Zavrieť

Porady

Plánovací kalendár

Nevie niekto poradiť, kde by som našla plánovací kalendár od roku 2000 do 2003?Nejaká www stránka, alebo poprípade ak by ich niekto vedel poslať na mail, alebo prilepiť sem. Ďakujem.
Usporiadat
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Zuzka, na internete to ide, daj cez google vyhľadať plánovací kalednár 2001, a pekne sa ti to tam objaví, len neviem pridať ten link , ale určite sa to tak dá, skúšala som to. Ak to nepôjde, zajtra ti ho pošlem naskenovaný. Ozvi sa mi do SS.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Jani, skúšala som to takto hľadať, ale to sú zväčša adresy firiem, čo robia reklamnú potlač kalendárov. Našla som si tie kalendáriky od Poradcu, mám roky 2000 a 2002,2004. Treba mi už len 2001 a 2003.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

No, už mi to netreba. Pozháňala som si tie dva roky od susedky z vedlajšej firmy.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Plánovací kalendár na rok 2003

0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

sorry, ale v menšom "vydaní" sa mi to akosi nepodarilo stiahnuť, ale aj tak je to úspech, že sa mi to vôbec podarilo - a na prvý pokus.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
poraďáci dobráci pomoooc....sociálka sa rozhodla utrápiť ma a vrátila mi teraz jednu ELDZ z roku 1995/!!!???/...nutne potrebujem plánovací kalendár z roku 1995...moje nervy...čo myslíte, čistili šuplíky? čím ma ešte stihnú prekvapiť tento rok?
0 0
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

Neviete kde by som našla plánovací kalendár na rok 2007?
Ďakujem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Netka
Neviete kde by som našla plánovací kalendár na rok 2007?
Ďakujem.
Tu ho nájdeš:
http://www.porada.sk/t38740-planovac...e-mzdarov.html
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
ked si das do vyhladavaca planovaci kalendar tak ti to najde:

tu je: http://www.porada.sk/t38740-planovac...alend%E1r+2007
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Rôzne kalendáre sa nachádzajú aj na stránke www.calendar.sk
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Skúste vyskúšať tento možno vás na nejakú dobu 10 rokov uspokojí. Do tej doby ho vylepším.
Kde je naznačený komentár (malý červený trojúholníček v buňke) tam sa dávajú zmeny. Rok kalendára sa mení obvykle v buňke A1

Naposledy upravil Orim : 01.12.07 at 23:03
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Dávnejšie som si tu stiahol priložený typ kalendára. Samozrejme že ho nemôžem medzi dokumentami nájsť. Vie niekto kde sa nachádza ? Pomôžte prosím pohľadať.
Ďakujem
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Manual Pozri príspevok
Dávnejšie som si tu stiahol priložený typ kalendára. Samozrejme že ho nemôžem medzi dokumentami nájsť. Vie niekto kde sa nachádza ? Pomôžte prosím pohľadať.
Ďakujem
Nikto nevie kde je... ???
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Manual Pozri príspevok
Dávnejšie som si tu stiahol priložený typ kalendára. Samozrejme že ho nemôžem medzi dokumentami nájsť. Vie niekto kde sa nachádza ? Pomôžte prosím pohľadať.
Ďakujem
Ako sa zapisuje dochádzka? Počet hodín za jeden deň? Keď na 29 som dal symbol S tak rátal 11,5 hodín sviatku. Prečo?
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

smith Pozri príspevok
Ako sa zapisuje dochádzka? Počet hodín za jeden deň? Keď na 29 som dal symbol S tak rátal 11,5 hodín sviatku. Prečo?
Tento asi nefunguje správne, lebo v zápale práce som ho po.... Možno som tam niečo vymazal alebo prepísal, neviem.
Preto si chcem stiahnuť nový ale neviem ho medzi dokumentami nájsť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Janko skús
http://www.porada.sk/t38740-planovac...e-mzdarov.html
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka

http://www.porada.sk/156100-post6.html
Naposledy upravil lenkak : 31.08.07 at 21:18
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ďakujem tu je to čo hľadám.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Manual Pozri príspevok
Ďakujem tu je to čo hľadám.
A ako sa vyplňa. Stále neviem, ako zapísať dochádzku. Keď dám v 08/07 na 29.8. znak S tak ráta 11,5 hodín
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

smith Pozri príspevok
A ako sa vyplňa. Stále neviem, ako zapísať dochádzku. Keď dám v 08/07 na 29.8. znak S tak ráta 11,5 hodín
Ja som to použil doteraz na evidenciu odpracovaných hodín zapožičaných pracovníkov. Neviem prečo to tak tam píše, bude treba sa s tým pohrať a dojsť na to.
Ale od 1.9. 07 na klasickú evidenciu dochádzky to nebude použiteľné, lebo tam je treba písať príchod a odchod a nie len odpracované hodiny ako doteraz.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať