Zavrieť

Porady

Stratila sa kotná mačka. Kedy sa vráti a či vôbec sa vráti?

Ahojte, pred 4 dňami sa mi stratila kotná mačka, pravdepodobne išla porodiť, neviem prečo si vybrala rodiť von, pretože doma mala všetko pripravené. Už som prezrela všetko čo sa dalo aby som ju našla. Má niekto takú istú skúsenosť? Vrátila sa Vám mačka aj s mačiatkami? Alebo poprípade našli ste svoju mačku aj s mačiatkami. Kde bola skrytá? Prosím poraďte mi, už som zúfalá. Strašne nám doma chyba. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Okotí sa a opustí ich, vrh v tomto kalendárnom období nemá šancu na prežitie, ona to vie.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Alebo ich postupne dovlečie domov....
    pavol54 septembrový vrh? podľa vlastných skúseností NIKDY nechá ich slepé podochnúť
    kn-alka to máš akú dementnú mačku? naša mala mačiatky každý rok v máji a potom v septembri a všetky vychovala.
    pavol54 prečo dementné, však by pri tých potulných líškach a túlavých psoch neprežili, ani jedna z troch ešte nikdy neboli v dome, maximálne šopy, povaly a pod. vlani jedna mala v auguste 6, v decembri zostalo živé jedno aj to som daroval, to vieš zima im ešte veľmi nevyhovuje, tento rok jarné zlikvidovali kocúry aby sa mohli znova páriť. Lovkyne myší a potkanov sú perfektné
    misoft Pali - prestaň tu už písať "zaručené" informácie - veď to, čo píšeš, sú riadne voloviny. A nepleť tu údaje o divo žijúcich zvieratách, keď mačka domáca je domestikovaný tvor - síce svojský, ale vždy vie, čo u človeka získa.
    Chobot Hovorí sa síce, že zimné mačence sú chorľavé, ale mačka ich nenechá podochnúť. Ak to nejaká urobí, tak iba z nejakého dôvodu, napr. že nemá prístup k nim. U nás tiež mačky mávali 2x do roka vrh a vždy sa o ne starali. Mačka nečíta náučnú literatúru, ona sa riadi inštinktom.
    korela Mne takto na jeseň priniesla úplne cudzia mačka svoje jedno trochu odrastené ako do hniezda záchrany. Mačka si vždy poradí, nenechala ho zahynúť.
      zbaliť

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    NEboj sa. Mačka si nevyberie to miesto, ktoré jej prichystáš, ona si nájde svoje miesto. Niekde porodí - možno aj u susedov a po čase prinesie mačiatka domov. Možno sa ti neukáže aj týždeň. Neboj sa, ona prežijem pokiaľ ju niekto neskántri.

    Niekedy si nájde neskutočné miesta. Raz sme mali kopu dosiek na dvore - mačka aj s malými bola v škáre medzi drevami. Inokedy zase porodila vo vysokej tráve u suseda hneď za pletivovým plotom.

    Stratila sa kotná mačka. Kedy sa vráti a či vôbec sa vráti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.