Zavrieť

Porady

Výplatná paska

Prosim Vás veľmi súrne je tu niekto kto mi vie skontrolovať výplatnú pásku položku po položke? Súrne bola by som veľmi vďačná
11 komentárov     zbaliť
marjankaj Čo ti dali veľa a nevieš ako to minieš?
Radka3 No asi tak nie podľa mna klamu manžela každý mesiac len sme to nekontrolovali podrobne a teraz som sa na to pozrela a nesedia mi tam vôbec polozky a hlavne cisla
kn-alka v odvodoch ani v dani ti zamestnávateľ klamať nemôže, nesedeli by mu výkazy do poisťovní.
Radka3 Kto hovorí o daniach a odvodoch? Ja hovorím o tom ze nesedia hodiny miesto 11,5 h je počítaných niekde 7,5 h v položke prekážka v práci ( manželovi vychádzala smena ale firma nepracovala on má len 12 hodinové smeny v ten deň kedy mu vychádza smena a nemôže byt v práci tak majú 60perc zo mzdy náhradu ale mzdová mu počíta miesto 12 hodinovej smeny 8 hodinovú je to v poriadku? A taktiež neviem či sú správne spočítané jednotlive položky mne to proste nevychádza s tým co mu príde na účet!
marjankaj Robíš si srandu?
kn-alka kto hovorí o daniach a odvodoch? no ty predsa nie, v zadaní nehovoríš o ničom, nestačí, že nedáš žiadne info, ale ani nepriložíš pásku, tak akože z ktorého prsta si máme vycucať, že čo vlastne chceš?
Radka3 Co je na tom vtipne?
Chobot To nie je kontrola pásky, ale kontrola kompletnej mzdy s dochádzkou.
Radka3 Ach bože že som sa vôbec na niečo pýtala slovenský národ viete len kritozovat tot všetko už to je vyriešené vďaka bohu sa našiel človek s normálnym prístupom a rozumom pekný víkend
willma milá pani, pred tým, než budeš protivná a dehonestuješ radiacich si prečítaj svoje vlastné zadanie otázky. Z toho čo si napísala o 11:06 a o 11:12 nik nemohol vedieť o čo ti vlastne ide. Podstatu problému si napísala až o 12:06. Takže sa v prvom rade zamysli nad sebou.
Nandrolon Hoď mi sken do súkromnej správy, kuknem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ak nesedia hodiny, tak skontrolovat s dochadzkou a internou smernicou, pripadne aj kolektivnou zmluvou - a nechat si vysvetlit od zamestnavatela (spracovatela mzdy) ak niecomu nerozumiem
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Ale niekto si myslí, že na to je tu porada.
    Radka3 Marjankaj teba mat doma asi by som sa obesila
    marjankaj To by tiež bolo riešenie.
    buchač Radka3 (Dnes 09:46) Marjankaj teba mat doma asi by som sa obesila
    ===================
    Mi ti veríme, že to zvládneš aj sama...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.