Zavrieť

Porady

Ako je to s testovanim na covid pri plnej zaockovanosti

Ahojte. Som plne zaockovana uz dlhsiu dobu a aktualne som ochorela. Viem, ze som iba prechladla. Zaujimalo by ma, ako je to s testovanim plne zaockovanych ludi. Nejako som nezachytila tuto informaciu, nestiham vsetko sledovat a ani ju neviem najst na nete. Treba sa objednat cez stranku, alebo zavolat mojmu lekarovi? Je to vobec este zdarma, kedze som ockovana?
Dakujem
veronikasad aké príznaky ochorenia (prechladnutia) máš ? Aj plne zaočkovaní môžu ochorieť na COVID-19
wATAw Je mi jasne, ze aj plne zaockovani mozu byt nakazeni, preto sa informujem. Začalo ma boliet hrdlo a spustila sa mi nadcha, celkovo som unavena.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    kontaktuj obvodného lekára, ktorý ťa objedná na testovanie - v tomto prípade je PCR test zdarma.

    Viac info nájdeš tu

    https://korona.gov.sk/poziadat-o-vys...e-na-covid-19/
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wATAw Lenze cez vikend je to s mojim lekarom problem. Este rano som bola ok, takze som ho nezastihla. A kedze pondelok by som sa mala neodkladne stretnut s istymi ludmi, tak by som to pre ich bezpecnost a moj dobry pocit chcela mat aj potvrdene. V tom pripade asi iba za poplatok, ci?
    veronikasad skús sa sama zaregistrovať na korona-gov v linku, ktorý som priložila.Uveď príznaky ochorenia. Ale do pondelka asi termín nedostaneš, sotva aj v súkromnom laaboratoriu. Ak je to možné, odlož stretnutie ...
    veronikasad ktorý okres ? Pohladám súkromný labak na PCR test. Antigeny robia aj bez objednania, nie vždy sú spoľahlivé
    wATAw Toto stretnutie je pre mna dost dolezite, preto mi na tom zalezi. Samozrejme, ak to bude nevyhnutne, budem ho musiet zrusit. Skusim ale najskor tu registraciu.
    veronikasad Ja som si viackrát test vybavovala pred vyšetrením sama, termín som dostala ...
      zbaliť

    Ako je to s testovanim na covid pri plnej zaockovanosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.