Zavrieť

Porady

cestovné náhrady a dve miesta výkonu práce v SR a v AT

Riešime pracovnú zmluvu nášho klienta, ktorý bude mať v pracovnej zmluve dohodnuté pracovisko Bratislava a Viedeň, kancelárie zamestnávateľa. Býva v Bratislave. Poistné bude na SVK, vydaná A1 na SVK.
Máme za to, že mu nevzniká nárok na cestovné náhrady. No našli sme informáciu, že na účely výpočtu sl. ciest je potrebné určiť jedno miesto. Zam-c sa so zam-ľom dohodol, že bude pravidelne pracovat aj vo Viedni, aj v Bratislave.

Každopádne moja otázka je:

1. vzniká zam-covi nárok na cestovnú náhradu za SC medzi dvomi miestami výkonu práce?
2. ak by zam-c jazdil svojim autom, vzniká mu presunom z bratislavskej do viedenskej kancelárie nárok na náhradu za súkromné auto?
3. je dostatočná A1 na úrazovú dávku v sociálnej poisťovni (v prípade pracovného úrazu) alebo je nevyhnutné, aby zam-c mal príkaz na služobnú cestu?
4. ak povaha jeho práce - raz pracuje v AT, raz v BA - je pravidelné cestovanie medzi kanceláriami, je to považované za služobnú cestu?


Vedeli by ste mi na toto odpovedať, prosím?
Vopred ďakujem,
Kováčová
ivka70 Podla Zakonnika prace taka zmluva nie v poriadku.
Miesto vykonu prace musi byt jedno alebo s nim uzavriete 2 rozne zmluvy na kratsi pracovny cas, kazdu s inym miestom vykonu prace.
Bez toho nema zmysel odpovedat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jozef Toman je offline (nepripojený) Jozef Toman

    Venujem sa pracovnemu pravu 10 rokov a zodpovedam za legislativu v oblasti pracovneho prava v SR. Kedze ma zaujima, o com sa diskutuje v praxi, sledujem aj toto forum a niekedy sa aj vyjadrim. Moje nazory prezentuju moje sukromne nazory. ...viac Jozef Toman
    Veľmi stručne a zjednodušene: takúto vec by som neriešil na porade ale s advokátom. Menej stručne, ale len rýchla reakcia. Je to komplikovaná konštrukcia, kde do úvahy pripadá aj aplikácia medzinárodného práva súkromného (v tomto prípade aj rakúskeho pracovného práva). Zamestnanec môže mať aj dve miesta výkonu práce (pozn. judikoval to už dávno Najvyšší súd, a počíta s tým aj novela Zp, ktorá je v procese) ale len jedno pravidelné pracovisko. Je potrebné však vnímať aj to, že pohľad Rakúska na kanceláriu môže byť taký, že ide o miesto výkonu práce na území Rakúska (nie o pracovnú cestu), takže nejde len o presuny, ale aj o to, že pracuje v Rakúsku (a z ich pohľadu nie je na pracovnej ceste) a môže byť teda aplikovateľné aj rakúske právo vrátane ich posudzovania cestovných náhrad.

    cestovné náhrady a dve miesta výkonu práce v SR a v AT

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.