Zavrieť

Porady

autorizácia pre vrátenie dph

klient chce aby som povolila prístup firme eurowag na finančnej správe lebo im budú robiť vratky dph, ako to urobiť a nedostanú sa mi potom k iným mojim klientom? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Dostanu sa len tam, kam dostanu pristup. To ,ze ty mas pristup k inym klientom, na to nema vplyv.
    Oni urcite tiez maju pristup na rozne firmy, treba poziadat, aby mali aj na tu klientovu.

    https://www.financnasprava.sk/sk/ele...by/autorizacie
    Naposledy upravil ivka70 : 25.10.21 at 01:31
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica no pýtam sa lebo neviem ako to funguje, čiže keď povolím prístup ako sa dostanú na uvedenú firmu, ked ja tam mám zadané svoje heslá? Nie je mi to jasné, ďakujem
    kn-alka firma si má vybaviť vlastný prístup a nie cez ten tvoj
    ivka70 Ty iba povolis, aby sa firma cez jej prihlásenie dostala na údaje tvojej firmy. Nebudeš im dávať svoj prístup ani hesla.
    yvica celkom to nechápem, keď povolím firme aby sa dostala na údaje firmy, tak ako sa tam dostane keď nebude mať moje heslá? je niekde nejaký postup? ďakujem
    ivka70 https://www.financnasprava.sk/sk/ele...by/autorizacie
    TAX10 mám ten istý problém s eurovagom poslali mi ešte aj postup, ako to mám urobi ,ale myslím si že by mali mať zriadený svoj vlastný prístup.
      zbaliť

    autorizácia pre vrátenie dph

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.