Zavrieť

Porady

Spamove maily

Uz asi 4 dní mi zacali každý deň chodiť takéto divne meili nvm ako sa ich zbaviť aby uz vôbec nechodili. Práve nič som nikdy nezadaval a na podivné meili a stránky si dávam extra pozor
Screenshot_2021-10-07-12-38-34-333_com-microsoft-office-outlook.jpg  
3 komentárov     zbaliť
loksik.lubos Používam Gmail a outlock len problém v tom ze sa nedaju ani blokovať vždy zase príde s inej adresy
misoft Gmail je poštový server a Outlook je poštový klient - takže to púšťa práve Outlook, alebo v nastaveniach gmail - cez webové rozhranie - nemáš nastavenú z ich strany ochranu - mimochodom majú ju dosť dobrú.
Ak vstúpiš do Gmailu cez webové rozhranie - sú aj tam tie SPAMy? Ak áno - tak nemáš nastavený správne Gmail.
loksik.lubos tieto spravy mi nikdy nepridu do spamu ale len do dorucenej posty vies milepsie poradit co spravne nastavit vyuzivam outlock aj gmail
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    tigy je offline (nepripojený) tigy

    tigy
    Presne takáto správa prišla dnes aj mne, tieto podivné zhluky čísiel a písmen, zatiaľ len jedna, rovno som ju označila ako spam a vyhodila do koša...
    Tiež si dávam dobrý pozor na podozrivé mejly, ale toto asi veľmi neovplyvníme, dôležité je neotvárať a mazať.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ide aj o to, akého máte e-mailovho klienta, kde máte e-mailovú schránku. Takéto často chodia do e-mailových schránok, ktoré majú deravé spamové filtre - podobné ako azet, post, pobox a iné tie free schránky.

    Ja mám v najpoužívanejšom (aj svetovo) a do mobilu, ani cez web mi takéto chobotiny nechodia - okrem iného však mám aj na tých vyššie menovaný a každý týždeň vymazávam desiatky - a to som si aj nastavil ich SPAM filter (ale akosi nefiltruje)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.