Zavrieť

Porady

Podmienky vstupu a výstupu /Poľsko na otočku/

Peknú nedeľu prajem...neviete náhodou ako to teraz funguje s Poľskom? Moja známa by chcela ísť do Poľska na otočku...na nákupy.....platí režim OTP, či ako? Keď sa vráti späť na SR....potom nebodaj karanténa?? ĎAKUJEM....
5 komentárov     zbaliť
Nandrolon V Poľsku vôbec nič neriešia, problém je pri vstupe z PL do SR.
Žabinka muž sa vracal v nedeľu z Poľska cez Zwardoń Skalité, a na hranici nebola ani noha.. týždeň predtým išli z letiska Budapešť, v Šahoch taktiež ani noha.. po dovolenkovom období už na to asi kašlú, alebo možno ako-kde..
Nandrolon Ja píšem v zmysle neočkovaného a netestovaného, bez registrácie... To, že tam nikto nie je, je iba momentálna náhoda. Bývajú tam často. Taký Svrčinovec ak pôjdeš 7* týždenne, tak do ČR nikto a naspäť každý jeden raz, samozrejme, nemusia ťa zastaviť, ale môžu...
Ak je muž očkovaný, čo určite je, tak v podstate sa ho ani jedno opatrenie netýka. Dokonca sa mu stačí registrovať raz za 6 mesiacov. To ja by som sa musel kľudne 5* týždenne.
PS: okrem toho minulý týždeň tam stáli. Lenže neviem, či to tam poznáš, ale oni stávajú na "starej ceste" ak ideš na D3 tak väčšinou bez kontroly. Aj minulý týždeň to tak bolo.
Žabinka on išiel po novej diaľnici.. ako vždy si nachystal potvrdenie o registrácii plus očkovacie potvrdenie, ale vraj ho nemal komu ukázať.. ale samozrejme, že to nie je vždy.. toto bolo včera poobede..
Nandrolon Na novej diaľnici takmer vôbec nestoja. Jednak predpokladajú, že ľudia mimo kysúc majú všetko v poriadku a nevyberú sa takto ďalej a jednak tranzit kamióny/ sa nekontrolujú. Stávajú tam, ako je na úrovni hranici zjazd vpravo, ktorý sa napája na starú cestu na Serafínov. Ale aj tak sa čudujem, načo to točil takou okľukou... My chodíme k vám cez PL, a vyjdeme na Orave. Malý priechod z Rajcze.
Pravidlá a tipy
 • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
 • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
 • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
  Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
  Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
  Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
  ❤ Buďte priateľskí ❤
  Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

  Podmienky vstupu a výstupu /Poľsko na otočku/

  Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

  Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.