Zavrieť

Porady

Firemná pečiatka v PÚ

Ahojte, prosím na aký analyt. účet zaúčtovať nákup firemnej pečiatky v podvojnom účtovníctve? Je mi jasné že na účet 501... ale na akú anlaytiku? Kanc. potreby? alebo Prev. réžia??
Ďakujem!
11 komentárov     zbaliť
jslancik ešte stále si si nezaobstarala príslušnú literatúru, ktorá by ťa možno priblížila skutočným účtovníčkam?
LuciaMrvova Môôôôžeš prestaaaťť????! stále chceš provokovať??! Ešte jeden komentár.. a fakt to budem riešiť políciou!
jslancik nieee, s políciou nieeee, prosím. radšej s prokuratúrou
ivka70 A ty mozes prestat s tym natahovanim hlasok? Z toho uz aj pubertaci vyrastli
pavol54 špeciálna prokuratúra by bola lepšia
LuciaMrvova Ja nepochopím Vašu nenávisť..ale posluzte si....
kn-alka ty fakt nechápeš akými primitívnymi otázkami zaplavuješ poradu? na tvoje otázky máš odpovede všade po nete, ak by si najprv trošku pogooglila nemusela by si sa pýtať.

Tvoje otázky sú na úrovni prváka na strednej a nie začínajúceho účtovníka.
ivka70 nenavist? ta srsi skor z tvojich reakcii ..... ak si tak blba, ze musim klast taketo otazky, tak aspon kusok respektu k tym, co su ochotni reagovat, by som ocakavala.
LuciaMrvova ja Vás absolútne nekomentujem, lebo toto čo ste tu predviedli....... hrôza.?
veronikasad Lucia, nestrápňuj sa. Ak na Poradu chodia tvoji potencionálni zákazníci, takto si ich nezískaš. Porada je naozaj o radení si navzájom. Ak budeš venovať toľko času štúdiu noviel zákonov ako poraďáci ktorí sú ešte ochotní po tvojich reakciach ti radiť, nebudeš potrebovať otvárať takéto témy ....
marjankaj Chyba je vždy na obidvoch stranách. Jak na strane ženy, tak na strane tchýně.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

tigy je offline (nepripojený) tigy

tigy
Analytickú evidenciu si každý subjekt vytvára svoju vlastnú a môže si ju pomenovať ako len chce... v tomto prípade Kancelárske potreby (ale aj Prevádzková réžia - čo je širší okruh, ako len spotreba kancelárskeho materiálu, napr. aj čistiace prostriedky a pod.) sú ok.
LuciaMrvova tigy Ďakujem!

Firemná pečiatka v PÚ

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.