Zavrieť

Porady

Oznámenie - Registračný list na SP pri nástupe na MD sa už nemusí posielať?

nástup na MD sa už nemusí posielať (oznamovať) do SP registračným listom ? a čo na zdravotnú poisťovňu ??
4 komentárov     zbaliť
Mila123 pri MD (nie pri poberaní RP ) sa pre SP postupuje presne tak ako pri PN či OČR.... a pre ZP od 01 10 2021 s apostupuje tak, že sa nehlásia kódy 1O a 1C pri MD , OČR či PN.....ostáva hlásenie do ZP pri PN do 10. kal. dní (netýka sa to karantény)
sattelitka začiatok MD sa tlačivo o poberaní materskej iba pošle do SP, a tú zdrav.poisťovňu som nepochopila či mám niečo riešiť , prosím ťa ešte raz mi to vysvetli. Ďakujem
Mila123 od 01 10 2021 (ak ttakto začala MD) tak sa pošle lekárom potrvdené tlačivo Materské (žiadosť) , potvrdené zamestnávateľom, podpísané žiadateľkou a to je všetko aj pre SP a ZP (toto sa týka Vášho prípadu).....
sattelitka Dobre ďakujem veľmi pekne, to mi odľahlo, že to nemusím elektronicky zahlasovať nikde. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Oznámenie - Registračný list na SP pri nástupe na MD sa už nemusí posielať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.