Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Takže pokračujeme tu. Tu si môžeme lichotiť, nadávať, tu môžeme sa zabávať.... Nech ostatné témy sa venujú svojmu účelu.
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Dnes vyšiel nový diel chalupárov, v ktorom sme sa dozvedeli, že mali dôverné informácie o odpočúvaní vyšetrovateľov NAKA, vedeli najmenej dva týždne vopred o krokoch inšpekcie - obvinení vyšetrovateľov NAKA,
pripomeňme si čo odznelo v predchádzajúcich dieloch
- Advokáti pripravovali Kaliňáka na krivú výpoveď
- Fico pomáhal priateľke s bezpečnostnou previerkou
- Odkaz od Žilinku
- Ficovi ukradli zlato a 50-tisíc eur a on to nehlásil
- Ficov utajený covid-19 a sfalšovaný test
- Ako sľúbil, že nebudú dráždiť Kočnera a takáčovcov
https://dennikn.sk/2595626/nahravky-...init/?ref=tit1
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis



)))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Toto sa môže reálne aj stať?
Pozri si smrťáky vo Vysokých Tatrách (prípadne iné lokality) a zistíš jedno.
Kto asi bude na prvej priečke ???
Žeby česi ??? ...a pri niektorých sa jeden tiež čuduje.
Alebo ten čech, čo išiel v Pakistane do zakázanej zóny, bez povolenia ... a hlavne nebol poistený.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
Dnes vyšiel nový diel chalupárov, v ktorom sme sa dozvedeli, že mali dôverné informácie o odpočúvaní vyšetrovateľov NAKA, vedeli najmenej dva týždne vopred o krokoch inšpekcie - obvinení vyšetrovateľov NAKA,
pripomeňme si čo odznelo v predchádzajúcich dieloch
- Advokáti pripravovali Kaliňáka na krivú výpoveď
- Fico pomáhal priateľke s bezpečnostnou previerkou
- Odkaz od Žilinku
- Ficovi ukradli zlato a 50-tisíc eur a on to nehlásil
- Ficov utajený covid-19 a sfalšovaný test
- Ako sľúbil, že nebudú dráždiť Kočnera a takáčovcov
https://dennikn.sk/2595626/nahravky-...init/?ref=tit1
to sú slovenskí chalupári a o tých austrálskych alebo cyperských chalupároch nebude seriál?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Stačí prečítať priebeh... ona "vypadla" z tej kabínky (neviem ako), ale paternoster ide nonstop, ten nezastavuje (mal by však v každej kabínke STOP tlačidlo pre prípad núdze). A ak sa zistí priveľký odpor, vypne sa sám. Takže - nebola to chyba konštrukcie, ale nešikovnosť cestujúceho. Vraj ešte ťahala tašku na kolieskach - v paternosteroch je to zakázané - vozíky, kočíky a iné ťahané/tlačené prostriedky.
Čo myslíš, prečo je tam DREVO a nie KOV?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
ale paternoster ide nonstop, ten nezastavuje
Čo myslíš, prečo je tam DREVO a nie KOV?
Ešte dobre, že si nám to vysvetlil SVOJIMI SLOVAMI...
Kuwa, šak ty si paternoster nevidel ani z rýchlika...

P.S.:
Aby som predbehol reakcie, tak som nie raz išiel v ňom...napríklad na riaditeľstve Železníc SR, kde som chodil na porady.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Klasické od buchača - chváliť seba, haniť teba.
A predstav si - aj ja som videl a aj som sa vozil v paternosteri - síce nie teraz, ale v skoršej dobe, keď som do Čiech chodil.
A nemusíš sa chváliť že si chodil na Riaditeľstvo ŽSR na koberček na podžub....

P.S. Nič v zlom, ale začínaš byť trápny.... Mal by si viac medzi ľudí chodiť....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Klasické od buchača - chváliť seba, haniť teba.

P.S. Nič v zlom, ale začínaš byť trápny.... Mal by si viac medzi ľudí chodiť....
Samozrejme, že haním, keď je to nutné.
----------------------------
Raduj se, dokud žiješ, mrtev budeš po dlouhou dobu .Škotské príslovie

Niekto mi raz povedal, že vraj som osamelý.
Lenže osamelosť má svoje výhody a rozhodne sa necítim byť osamelý. Idem sa najesť, keď chcem. Idem spať, kedy chcem. Robím, keď sa mi chce...alebo nerobím.
Mám skvelé časy, keď som sám.
Keď viem, ako sa o seba postarať, spoločnosť sa stane možnosťou a nie nutnosťou.
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
,,,
to sú slovenskí chalupári a o tých austrálskych alebo cyperských chalupároch nebude seriál?
isto že bude, v produkcii na súmračnej sa možno už pripravuje scenár, počul som, že Erik mladší dobre točí. Len aby sme neboli sklamaní, ak vydajú len jeden diel
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Duški, nemá sa s kým vadiť, tak filozofuje.
Posmievali ste sa s chemtrailis, minule vysielal o nich ČR, prevzal od BBC. Pripnem vám obom videjko o ovládaní počasia? Večerníček, nech je tu veselšie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ja a hádať sa ? Neblázni...ja sa ti nikdy nehádam, na to nemám povahu.
Ale takú dišputu kľudne...

Kto sa neposmieva chemrailis, tak nie je normálny.
No daj to videjko...už mám pripravený link od BBC, ktorý ťa vyvedie z omylu.

Jááááj, bude veselo...ani večerníček nie je potrebný.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

majkii
pavol54
,,,
to sú slovenskí chalupári a o tých austrálskych alebo cyperských chalupároch nebude seriál?
isto že bude, v produkcii na súmračnej sa možno už pripravuje scenár, počul som, že Erik mladší dobre točí. Len aby sme neboli sklamaní, ak vydajú len jeden diel
už netočí...kočner zdrbal fica a prestali s tým
inak by začal rozprávať.....
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Naštvalo ma jednanie Čechúrov!
Dcéra študuje v Olomouci (na SK zrušili fakultu, tak muí pokračovať tam, lebo tu nie je adekvátna "náhrada"), každý týždeň 2x test (platí si to!) - no a ten posledný = pozitívna. Pýtala sa na inernáte, že kde by mohla prečkať karanténu (mali by mať "karanténne izby") - reakcia? Nariadili jej OPUSTIŤ internát, alebo za každý deň si zaplatiť 1000Kč za izbu (teda 14000Kč) - a to platí 2800Kč len za to, že ešte s dvoma bývajú na jednej izbe. Takže ju čaká 8,5 hodinová cesta vlakom domov (a budeme všetci v karanténe, pričom nám nič nie je). Svine čechúrske zdierajú zahraničných študentov, pričom českí to majú zadarmo (podľa nej - neviem, či je to pravda) - teda len presťahovanie z izby do izby.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A vôbec môže cestovať vlakom? Veď riziko prenosu na ostatných už aj pri cestovaní je obrovské. Mala by zostať v izolácii v Čechách. Zvážte to.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale vysvetli to Čechom - oni sú mechom udretí! Alebo si hádam myslia, že roztiahne ruky, začne mávať a odletí?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
(podľa nej - neviem, či je to pravda)
Ak študuje na Palackého univerzite, tak platí :

" Ubytování na kolejích

Pro ubytované na kolejích aktuálně platí tyto podmínky dle opatření ministerstva zdravotnictví ze dne 27. 10. 2021 a dále tyto podmínky týkající se ochrany dýchacích cest. "
https://www.upol.cz/nc/covid-19/zpra...p-od-1-9-2021/
https://www.upol.cz/nc/covid-19/zpra...a-narizeni-re/
https://www.mzcr.cz/wp-content/uploa...-31-8-2021.pdf

...a myslím si, že tá platba (ak je to pravda) nie je len ubytovanie na izolácii, ale ide o full servis.
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

misoft
Naštvalo ma jednanie Čechúrov!
Dcéra študuje v Olomouci (na SK zrušili fakultu, tak muí pokračovať tam, lebo tu nie je adekvátna "náhrada"), každý týždeň 2x test (platí si to!) - no a ten posledný = pozitívna. Pýtala sa na inernáte, že kde by mohla prečkať karanténu (mali by mať "karanténne izby") - reakcia? Nariadili jej OPUSTIŤ internát, alebo za každý deň si zaplatiť 1000Kč za izbu (teda 14000Kč) - a to platí 2800Kč len za to, že ešte s dvoma bývajú na jednej izbe. Takže ju čaká 8,5 hodinová cesta vlakom domov (a budeme všetci v karanténe, pričom nám nič nie je). Svine čechúrske zdierajú zahraničných študentov, pričom českí to majú zadarmo (podľa nej - neviem, či je to pravda) - teda len presťahovanie z izby do izby.
Syn študuje v Brne, tam ich neženú na testy asi preto, že je zaočkovaný, ale s tým ich intrákmi to je tragédia, tento rok sme to vyriešili tak, že si prenajal byt a je to omnoho lepšie. Stojí to asi o tisícku mesačne viac ako kolej, v cene má aj parkovacie miesto (síce mu je na dve veci keďže nemá auto), práčku, miesto na bajk a nemusí riešiť problémy keď im zatvoria intrák, chalaník je rád že je tam a ja som rád že je tam
Prajem skoré uzdravenie dcére
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ej ale nám bude dobre:
Elektrinu na východe nám dodávajú nemci o stred sa bijú madari s nemcami, plyn budú dodávať nemci alebo madari, pohonné látky dodávajú madari, autobusovú dopravu nemci, potraviny denne 800 kamionov(nemci, taliani madari) ešte že máme možnosť robiť heftlingov v montovniach, aj z toho platíme dane pre zamestnávateľov v cudzine.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať