Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Potešilo... Dcéra dobehla polmaratón - 10.miesto vo svojej kategórii (40-49r.)
13 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

potešilo.. ozdobila som medovníky, prvý raz..
IMG_20211216_181601__01.jpg  
11 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

"buchač"
"Tweety"
...
... a teraz čo ? Sa mám poserondiať ? Od úplného začiatku si nepochopila, o čo mne viac menej išlo....ale šak nič nové. Miesto toho sa začneš ofukovať a urážať.
buchy, daj už pokoj! Kurňa, si myslíš, že každí; má povinnosť pochopiť o čo tebe viac menej išlo? Ty už raz konečne pochop, že iní sem nepíšu kvôli tebe a majú úplne na háku, že čo si ty myslíš. Je im to u riti a nemajú záujem furt s tebou riešiť koko..... V poslednom čase furt každého chytáš na slovíčkach a do nemoty riešiš. Nemáme na starosti len teba Každá čo by sa strašne nudila a chcela by sa naťahovať s chlapom si vie na to nájsť aj mladší model

Zase sa to poondialo pri formátovaní. to nevadí. Všetky účtovníčky budú aj tak rozumieť.
Naposledy upravil Jarka 1 : 15.12.21 at 17:50
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nevestička už má napečené, stromček vysvietený, sviatky môžu byť.
DSCF2948.JPG  
DSCF2950.JPG  
DSCF2949.JPG  
DSCF2952.JPG  
DSCF2951.JPG  

DSCF2953.JPG  
1/1
10 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Prajem príjemný deň. Ako sa môžu dohodnúť národy, keď tu sa hádate, pravidelne tí istí. A roky. A s rovnakým výsledkom.
10 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bjuty smis
marleau
Prečo vláda a jej konzílium "vedcov" odmieta diskusiu s oponentami a raz a navždy ich nerozpráši kontumačne so svojimi argumentami?
asi preto, prečo nik nereaguje na tvoje blúznenie...
Prečo si myslíš, že blúzni, že s ním nikto nesúhlasí? Ak by "experti" vo vláde mali také silné argumenty, diskusiu by pripustili. Mne sa to tiež nepáči, pričom z obidvoch strán sú rovnako alebo aspoň porovnateľne vzdelaní ľudia, ktorí majú skúsenosti nielen s vírusmi, ale aj s liečbou, aj s možnou prevenciou a budovaním imunity.
9 0
Jarka 1 Jarka 1

Nechápem, ako môžu mať chlapi takú slabú vôľu, že nedokážu ignorovať nicky, ktoré považujú za tupcov.

V podstate si vzájomne píšete, že uraziť vás môže iba inteligent. Ak niekoho za inteligenta nepovažujem, tak na neho jednoducho nereagujem. Ak to nedokážem ... vyzerám ako blbec
8 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
v čechách to myslia s vyčistením spoločnosti od dezelátov a rusákov vážne
u nás sa kedy začne ?

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov...2203110500_jgr
*
Vo voľbách.Dezoltikovia z vlády pôjdu a aj lúza z parlamentu :-D.
Prepáč beauty ale nedalo mi...
8 0

Včera som si doniesla od kamarátky gombíky a hrala som sa na Popolušku. Vybrané som si takto nalepila aby sa mi to nepomiešalo.
DSCF3577.JPG  
DSCF3574.JPG  
DSCF3572.JPG  
DSCF3571.JPG  
1/1
8 0

Prvý sniežik. Pohľad ráno z balkóna a z miniokna môjho terajšieho ubytovania.
DSCF2907.JPG  
DSCF2908.JPG  
DSCF2911.JPG  
1/1
7 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

272227809_4665900190111787_6587187522364697027_n.jpg  
7 0
BXLmiami BXLmiami

Rozhodne si nemyslím že sme osireli a rozhodne nemám záujem spadnúť do sfery vplyvu Ruska.A ani Bulhari či Rumuni.Ale tiež si nemyslím že na Ukrajine majú nacvičovať dlhodobe Kanadania alebo Johnson zakrývať svoje škandály tým že provokuje Rusov.
A kedže nemám pocit že potrebujeme okupantov,nevidím dôvod na to aby sa tu usadili USA vojaci na večné časy a inikdy inak.Ak potrebujeme posilniť východné hranice,mohli by to zvládnuť Česi,Poliaci,prípadne Chorváti a Slovinci,a nie USA.A tiež si nemyslím že strážiť naše východné hranice by mali štáty,ktoré cez svoje hranice nekontrolovane pustili státisíce ľudí a teraz skupujú našu pôdu a stavajú tu všelijaké sviniarne.A za to nemusím byť nacionalista ked si to myslím.
7 0
Jarka 1 Jarka 1

Nikoho neobhajujem. To, čo sa deje je pre mňa neprijateľné. Chcem žiť slobodne bez toho, aby v mojej domovine ťahali za nitky Rusi, alebo Američania. Chcem žiť v slobodnej, neutrálnej krajine, ktorá nebude nikoho vazalom.

Nech Amíci odtiahnu domov z európy a rusáci idú domov z Ukrajiny. Chcem to, čo sa takmer isto nestane.
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nandrolon
Čítal som článok na topkách https://www.topky.sk/cl/11/2315429/U...-navstevy-Azie
a potom diskusiu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

"Veď aj stary plesnivý fasisticky dedko nosi zo sebou chemicke zbrane. Dosrate a dostate pampersky"

Tu plačem od smiechu.
.
FB_IMG_1652954805145.jpg  
7 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 0

anet
Mila123
Anet, máš jedinečnú príležitosť odkúpiť stavebný materiál od Babky.........veď čoskoro staviaš dom......
Tron, vanu a tak uz mam kupene ... zvysok je dodavatelsky
My sme mali kúpené fakticky všetko. Keď sme sa po toľkých rokoch konečne toho dožili, poniektorí, manžel už nie, tak sme museli pristúpiť na podmienky firmy. K dobru pre nás bolo, že celý dvor bol zaprataný tehlou a nemali kam zložiť celé plánované množstvo stavebného materiálu. Syn sa s nimi dohodol, že našu tehlu budú rozbíjať a používať na došpárovanie. Keď zistili, že hoci je stará, je mimoriadne kvalitná akú už teraz nekúpi, to povedal majster, tak dokončili s ňou. Minuli možno polovicu. Po uvoľnení priestoru mi tam mládež kúpila dvorové sedenie. Doteraz sme vynášali na vonkajšie sedenie všetky stoličky z domu pod úkol.
DSCF3617.JPG  
7 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ďalšia vychytávka z de ako na putina.....zrušte si žiarovku v chladničke....keby to nebolo do plaču bolo by to smiešne.....
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
Najľahšia cesta je, ak by usáci dostali rozum a priviedli by obe bojujúce strany k rokovaciemu stolu. To sa však nestane. Európa na šrot im neprekáža, ale vyhovuje.
To by bolo v rozpore s logikou.
USA chce vojnu podporovať a držať čo najdlhšie, takže nebude napomáhať zmieru.
7 0
Jarka 1 Jarka 1

duški, žiadna bublina nepraskla. Nevieš, čo spôsobilo zápal srdcového svalu, o ktorom mladý športovec nevedel. Mohlo, alebo aj nemohlo za to očkovanie. Prvá možnosť sa nedá vylúčiť. Pred týmto varovali aj špičkový nemecký patológovia, ktorí robili pitvy pacientov, ktorí zomreli na následky očkovania.
Bolo to presne v tom zmysle, že mladý športovec o tom nevie, ide na plný výkon a zrazu sa zrúti na zem.
6 0
BXLmiami BXLmiami

Nandrolon
Držte sa, my sme pozitívni a chorí komplet všetci, aj deti.
Hlavne kľud,veľa tekutín,deťom sprav kokteily s rozmixovaným opvocím-aj sebe-dbaj aby ste boli zavodnení a mali v sebe cukor ako rýchlu energiu.Caje bylinkové a nehraj sa na hrdinu,rodina ťa potrebuje.Oddychuj aby organizmus mal silu bojovať s chororbou a nemusel sa namáhať s inou činnosťou.
6 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Bjuty, choroba si nevyberá, takže nekop do toho, čo sa nemôže brániť, okrem toho, on chcel dostať covid, tak s ním bojuje, neviem, že by kňučal.
Sú rôzne možnosti, aj rozhodnutia. Veľa tých oponentov, odborníkov, ktorých ty nazývaš drzo dezolátmi, nespochybňuje ani covid, ani očkovanie, iba ponúka aj iné alternatívy, ak sa nedá očkovať.
Tá panika a strach, čo tu šíria poniektorí, nemá obdobu. Všetci máme možnosť čítať médiá, takže vieme.
Prijímače sú rôznej kvality.
8 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať