Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Holoruby?
Orava, Kysuce.
Ale samozrejme okolo tvojej králikárne sa nič nerúbe, lebo všetko je už vybetonované.
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

OMG......teda som stúpila zrejme na pazúry "môjho obdivovateľa", kto to je ? predsa pre mňa iba jeden košický chytrák na druhú ......a aby nebol sám pridala sa aj Anet......najviac ma šokovalo (som naivná), že na spomienku na okupantov, na 21. 8. 1968.......úbohé.......
pre ostatných včera dostala cca 10 neužitočných za cca15 minút......

i keď mi zadáte neužitočný ai, za každý čo i len jeden prípevok, ktorý sa dá hodnotiť, myslím si svoje o Vás....takéto infantilné spôsoby správania máte , ste pre mňa jedna obmedzená osobnosť, ktorá mláti do klávesnice svoje názory (kebyže sú to objektívne fakty, ale svoju osobnú skúsenosť pred 40 rokov????? úbohé, dávať to v príspevku PRÁVO) .........nepoznám aj jedného poraďáka, s ktorým ste nebol alebo nie ste v ustavičnom konflikte a ja mám tú výsadu som na TOP nenávidených osôb z Vašej strany (tento fakt ani nechcem meniť, je mi to proste jedno, viem takých ako Vy ignorovať) .........howgh
6 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

https://www.topky.sk/cl/11/2369097/O...#disqus_holder
Amerika už začína dostávať to, čo bol pôvodný zámer.
A hlupáci z EU vrátane naších politikov im to pomohli realizovať.
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Mne jedno na koho si reagoval... Hodnotenie ma nezaujíma, oveľa viac poteší úprimne ďakujem, ak som niekomu pomohla. Do vašich zabomysich hádok sa nezapajam.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nemusím sa tu s nikým pusinkovať ale neznášam dve skutočnosti ak niekto anonymný vytiahne moje súkromie a ak už sa niekto nevie argumentačne obhájiť, tak začne urážať rodinu. Niekedy to vrátim, inokedy si spomeniem na švejka ako kopeckého pucáka s pľuvátkom
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Súhlas.
6 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

mari2x
BXLmiami
mari2x
buchač
anet
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...

a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !
Podľa dezolátikov čo nám vládnu

nie je nič na strednom Slovensku.Na východe je vojna,takže strojárstvo tam treba rýchlo obnoviť. :-D.
dezolátik je TVOJ tata = ako môže také všeobecnedehonestujúce napísať AKOŹEVZDELANÁ osoba
to ako keby niekto napísal, že VŚETCI dochtori sú ako Lipták =
NEBERÚ úplatky ,ale "darčeky" a NEODVÁDZAJÚ ! z nich dane !

Na strednom Slovensku sú predsa ludia - - síce trochu pribrzdení ( podla mečiarových vyšetrovatelov - STREDOSlovákov ! )
No dezolátom oslovujú vládni činitelia a parlament svojich voličov,takže logicky na tom oslovení nemôže byť nič dehonestujúce,nemám pravdu?
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
včera som počúval že odsúdili dvoch zlodejov čo vykradli záložňu a aj vodiča auta ktorý ich len odviezol.
Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
Nehoráznosť najvyššieho zrna, neodpustiteľné, neospravedlniteľné. Jednoducho vrah.
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...hp_3clanok_box
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bjuty smis
len pre predstavu, čo je ten smerák zač.....


"
Dědeček pôsobí ako atletický tréner nepočujúcich športovcov. Je osobný kouč deflympioničky Ivany Krištofičovej, viacnásobnej majsterky sveta a víťazky deflympiády vo vrhu guľou.

Ako členka Team Slovakia (bývalý Top tím) patrí vďaka výsledkom na športových podujatiach nepočujúcich Krištofičová roky medzi športovcov, ktorí čerpajú najvyššiu finančnú podporu na prípravu zo zdrojov Ministerstva školstva vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Značnú časť týchto prostriedkov využila na platenie služieb svojho osobného trénera.

Za rok 2021 dostala Krištofičová podľa verejne dostupného vyúčtovania výdavkov zo štátnych zdrojov 62 571 eur, z toho zaplatila Dědečkovi 29 343 eur. "




tak ten smerácky kretén ešte aj vypaloval tie postihnuté športovkyne.....
v podstate je jedno či smerácky či KDH alebo iný ............ide o to, že zabil a po "akcii" bol sprostý, proste také tupelo............
4 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes bol u mňa už Mikuláš Priviezol mi darček. Asi som dobre poslúchala.
.
DSCF3920.JPG  
DSCF3921 (2).JPG  
DSCF3923.JPG  
1/1
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Zanedlho!
75429570_2651160348338431_3327056738938519552_n.jpg  
4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Tweety
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...hp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze
Napr. ja by som súhlasil v školách s rovnošatami.
Obávam sa ale, že veľa majetnejších /aj z tohto fóra/ by bolo proti, lebo už by nemohli na detičkách ukazovať "my na to máme"...
4 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

karka
anet
karka
Genetika? myslim, že Vase dieta aj keby bolo teple, balo by sa Vam to povedat.....
Myslite si zle, vytiahla by som skatulu s napisom 6 rokov - My little pony, podala by som jej ju a povedala, ze az sa zariadi moze ma pozvat na navstevu Ale kedze genetika nepusti, tak si nemusim robit starosti
juuj, uz sa ludia na FB vlajockuju na duhovo a "zeru sa navzajom" duhovi a homofobni krestania
Kde ste vycitali, ze s tym ma genetika nieco spolocne?
Anet prišla svojim vedeckým prístupom, sledovaním, štúdiou popr. inými vedeckými metódami výskumu, možno aj kazuistikou k takému záveru
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pavol54
Ten Matovič je dobrý, palec hore, navrhuje vratku DPH za konzumáciu v krčme, ešte nech vyrieši ako spraviť vratku z prepitného a z predaja tovaru na tržniciach . Je známe že časť nákupov ide kešom bez dokladu
Bude to viac ako DPH, 20% z ceny s DPH.
Ďalší výplod chorej hlavy, keby tým reštauráciám radšej poslal na energie, aby nemuseli zatvárať
5 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ty si lepší právnik ako fico s harabínom dokopy )))
ten je tiež VI-TA-Z

tak si oslavujte víťazstvo
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami
Cítam na novom čase zase drámu-neplatil odvody 3 roky a nedostáva teda nič.Neviem či sa to dá,ale ja mám na ambulancii takých dvoch a jednoducho nevysvetlíš.Nie a nebudú platiť a hotovo.
čo nedostáva? Dôchodok, nemocenské dávky?

Našla som ten článok, ak krátil tržby, aby mu nevznikla povinná registrácia, mal si odkladať do pančuchy...
Ak má dlh na poistnom, bohužiaľ, počkal ho. Mala ho manželka vyrovnať do konca mesiaca, v ktorom začala PN. Za svojej praxe som mala viacerých klientov, ktorí chceli vybabrať so systémom a vybabrali sami so sebou ...
Naposledy upravil veronikasad : 04.11.22 at 13:24
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To sú tanečky,naše slniečka plnia kvoty .
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A vôbec môže cestovať vlakom? Veď riziko prenosu na ostatných už aj pri cestovaní je obrovské. Mala by zostať v izolácii v Čechách. Zvážte to.
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Súhlas. https://blog.sme.sk/miroslavmakyta/p...lupost?ref=tit
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Fest sa boja, vidíš rúška?
https://www.facebook.com/10004243426...9169173559704/
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať