Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

a čo vyvádzajú? ukradli američanom krym?[/QUOTE]

Ale fuj pavel,predsa nezahnali Rusov z ruského územia na ruské územie,nevidíš to?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
ak mi tým poradcov poradí skoč do studne, tak mám dve možnosti buď si tú radu nechám prejsť vlastnou hlavou, alebo bezmyšlienkovite skočím aj keď s ich radou nesúhlasím (ved mi poradili najlepšie)
ešte raz a p o m a l š i e :
tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor.
takže ktorý názor je správny? z predvolebnej kampane, alebo tento? Veď mala povedať :"drahí občania krajiny ktorej nerozumiem, môj pôvodný názor som zmenila platí tento a neskôr možno budem mať iný a ten bude platiť".
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
a načo potom majú celé tímy poradcov ??
to si myslíš, že 1 vrcholový politik si všetky prejavy chystá sám ? )))

tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor....
ak mi tým poradcov poradí skoč do studne, tak mám dve možnosti buď si tú radu nechám prejsť vlastnou hlavou, alebo bezmyšlienkovite skočím aj keď s ich radou nesúhlasím (ved mi poradili najlepšie)
ešte raz a p o m a l š i e :
tam je dôležité, aby bol vyjadrený jej názor.
takže ktorý názor je správny? z predvolebnej kampane, alebo tento? Veď mala povedať :"drahí občania krajiny ktorej nerozumiem, môj pôvodný názor som zmenila platí tento a neskôr možno budem mať iný a ten bude platiť".
my sme si voľakedy premietali v poli "výcvikový film" Limonádový Joe, štyrikrát do roka nesmel chýbať až raz bol absík objednávať -nebol "vždyť jste ho koukali v dubnu" No a tento by si mali pozerať ako "naučný" zodpovení vladári
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No jóóó...
Kdo chce přesnou mušku mýti, musí Kolaloku píti!

A pre niektorých by bola "alkoholická lihuprostá limonáda Whiskola!"
Naposledy upravil misoft : 03.02.22 at 10:24
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
a čo vyvádzajú? ukradli američanom krym?
Ale fuj pavel,predsa nezahnali Rusov z ruského územia na ruské územie,nevidíš to?[/QUOTE]

putler trvá na tom, aby sa hrranice nato vrátili pred rok 1997

lavrov o nás vraví ako :

„o štátoch, ktoré po rozpustení Varšavskej zmluvy a Sovietskeho zväzu osireli“

rusi momentálne okupujú časti ukrajiny, gruzinska, moldavska....

ty máš pocit, že sme osireli a potrebujeme dozor ?
od okupantov ??

ja teda nie..
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lavór, Lavrov... ten spolu s KGBákom stále myslia po sovietsky. Preto i také vyjadrenia.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Rozhodne si nemyslím že sme osireli a rozhodne nemám záujem spadnúť do sfery vplyvu Ruska.A ani Bulhari či Rumuni.Ale tiež si nemyslím že na Ukrajine majú nacvičovať dlhodobe Kanadania alebo Johnson zakrývať svoje škandály tým že provokuje Rusov.
A kedže nemám pocit že potrebujeme okupantov,nevidím dôvod na to aby sa tu usadili USA vojaci na večné časy a inikdy inak.Ak potrebujeme posilniť východné hranice,mohli by to zvládnuť Česi,Poliaci,prípadne Chorváti a Slovinci,a nie USA.A tiež si nemyslím že strážiť naše východné hranice by mali štáty,ktoré cez svoje hranice nekontrolovane pustili státisíce ľudí a teraz skupujú našu pôdu a stavajú tu všelijaké sviniarne.A za to nemusím byť nacionalista ked si to myslím.
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ten USAnálnik to aj tak nepochopí, neboj. Večer si zas otvorí ten svoj jabčák, ale bude o ňom písať ako o Irsai.
:-))))))))))))))))))))))))))))
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rusi tvrdia že sú na cvičení so všetkými útočnými zbraňovými systémami. Ak niekto tvrdí že sa chystajú zaútočiť, tak sú kontrolné mechanizmy napríklad OBSE, ktoré môže kontrolovať cvičiace vojská. Tej stačí skontrolovať, keby sa chcelo kde je uložená munícia pre 100 000 vojakov, nie len také jednoduché dopraviť minimálne 2 palebné priemery na zbraň až ku zbrani. A to už vôbec nehovorím o hlaviciach na rakety a ich stykovke, eventuálne celých raketách. to je činnosť nie na desať minút a z kozmu je vidieť. Cvičenie sa nikdy nerobí s ostrou muníciou.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
Rozhodne si nemyslím že sme osireli a rozhodne nemám záujem spadnúť do sfery vplyvu Ruska.A ani Bulhari či Rumuni.Ale tiež si nemyslím že na Ukrajine majú nacvičovať dlhodobe Kanadania alebo Johnson zakrývať svoje škandály tým že provokuje Rusov.
A kedže nemám pocit že potrebujeme okupantov,nevidím dôvod na to aby sa tu usadili USA vojaci na večné časy a inikdy inak.Ak potrebujeme posilniť východné hranice,mohli by to zvládnuť Česi,Poliaci,prípadne Chorváti a Slovinci,a nie USA.A tiež si nemyslím že strážiť naše východné hranice by mali štáty,ktoré cez svoje hranice nekontrolovane pustili státisíce ľudí a teraz skupujú našu pôdu a stavajú tu všelijaké sviniarne.A za to nemusím byť nacionalista ked si to myslím.
či tam majú, alebo nemajú cvičiť kanadania láskavo nechajme na ukrajincov
čo si ty o tom myslíš je naozaj nepodstatné
oni asi pri ukradnutí krymu a okupácii donecka a luhanska majú na to iný názor....

ak si myslíš, že sa ruský okupant zľakne čecha,alebo chorváta ))))))))))....

škoda klávesu drať

a tie hlúposti o usadení amerických vojakov na večné časy máš odiaľ ??
fakt by ma zaujímal zdroj ))
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
čo si ty o tom myslíš je naozaj nepodstatné
Detto, nápodobne, a tak podobne...fakt nepodstatné je to tvoje myslenie...nemyslíš, či ?
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
čo si ty o tom myslíš je naozaj nepodstatné
Detto, nápodobne, a tak podobne...fakt nepodstatné je to tvoje myslenie...nemyslíš, či ?

nie, ani náhodou

kde ja mudrujem nad tým, čo si iné krajiny robia doma ?? kde ja píšem, že sa mi nepáči, ked si hociktorá krajina dobrovolne niekoho pozve ??
poprosím konkrétne
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Konkrétne ?

Pre Boha...a to už na čo ? Na kieho frasa ?
Veď každý má svoj názor...a nik mu ho nemôže vziať.
Ja (a aj iní) si tu veselo pindám na to alebo onô....a veru jest veru na čo, ej veru je toho neúrekom.
Ty (a aj iní) si pindajú len a len na to známe.." Lebo Fico "...a už je to ošúchané a trápne.

Prečo naša najmilšia, najmúdrejšia, najkrajšia a nikým a ničím neovplyvniteľná a neovplývaná koná tak, ako koná ?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kedže je dlhodobo najpopulárnejší politik s najväčšou dôveryhodnosťou u nás, asi to nerobí zle...
či sa vám to páči a či nie....
0 1
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

https://magazin.aktualne.cz/farmar-s...8ac1f6b220ee8/

Toto by mali riesit na Svk, nie nejaku jatocnu osipanu z kozieho palaca.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

letavizu 1
https://magazin.aktualne.cz/farmar-s...8ac1f6b220ee8/

Toto by mali riesit na Svk, nie nejaku jatocnu osipanu z kozieho palaca.
Na svk sa to rieši takto.
Ak má niekto poškriabané auto, stačí ho postaviť na pole pri oraní a obviniť majiteľa poľa že mu ho pluhom poškriabal.
Ak chce majiteľ poľa zistiť vlastníkov aut ktorí mu stoja na poli, tak z OOPZ dostane odpoveď že podľa zákona 8/2009 §113 nemá nárok to vedieť.
Ak vyzve majiteľa vedľajšieho pozemku aby neumožnil vjazd aút z jeho pozemku, ten odpovie že to nie je jeho problém.
Stačí?
Na Slovensku je to tak.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Ten USAnálnik to aj tak nepochopí, neboj. Večer si zas otvorí ten svoj jabčák, ale bude o ňom písať ako o Irsai.
:-))))))))))))))))))))))))))))
ach, prasačí potrat, zas tu smrdíš.....
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Si tu ináč toho dnes nakakal. Ty úbohý šašo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo.
https://cnn.iprima.cz/do-restauraci-...ExduCOlz_3cREM
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Citala som pred dvomi dnami.
Dansko uz zrusilo omedzenia a preukazovanie sa. A s kamoskou v Skotsku som telefonovala v polke januara a tam uz tiez nic, ruska maju len ti, co "to" maju v hlave
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať