Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Obaja ste niekedy "experti"
A) Súd - je inštitúcia, úrad, organizácia - v tomto prípade justičný a trestoprávny úrad štátnej moci.
B) Špecializovaný, najvyšší, ústavný, trestný... je určenie špecializácie organizácie (teda súdu), ktorý určuje, čo rieši, aké má postavenie. Najvyšší je ústavný súd, potom je najvyšší súd. Špecializovaný súd je určený na veľmi závažné trestné činy, ktoré by obyčajný (okresný, krajský..) ani riešiť nemohol. Dokonca i špecializovaný súd je pod ústavný súdom - je to totiž POSLEDNÁ súdna inštancia, ktorá môže zvrátiť výsledok. Ústavný súd (aj ten je dokonca špecializovaný v prípadoch, kedy nie je zaručené právo v súlade s ústavou - prieťahy, nekonanie, porušenie práva na spravodlivý proces....) - ten môže naprávať potom to, čo najvyšší i špecializovaný pohnojili.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Obaja ste niekedy "experti"
A) Súd - je inštitúcia, úrad, organizácia - v tomto prípade justičný a trestoprávny úrad štátnej moci.
B) Špecializovaný, najvyšší, ústavný, trestný... je určenie špecializácie organizácie (teda súdu), ktorý určuje, čo rieši, aké má postavenie. Najvyšší je ústavný súd, potom je najvyšší súd. Špecializovaný súd je určený na veľmi závažné trestné činy, ktoré by obyčajný (okresný, krajský..) ani riešiť nemohol. Dokonca i špecializovaný súd je pod ústavný súdom - je to totiž POSLEDNÁ súdna inštancia, ktorá môže zvrátiť výsledok. Ústavný súd (aj ten je dokonca špecializovaný v prípadoch, kedy nie je zaručené právo v súlade s ústavou - prieťahy, nekonanie, porušenie práva na spravodlivý proces....) - ten môže naprávať potom to, čo najvyšší i špecializovaný pohnojili.
dobre keď sa vyjadruješ tak si uprav poradia odvolací súd špecializovaného je najvyšší súd
ak niekto mýli slovné spojenia špecializovaný súd a najvyšší súd tak tomu hovoríme inštitúcia? ja si myslím že slovný pojem, slovný tvar
a ty ak chceš byť expert a poučovať tak si prečítaj čo si popísal za hlúposti "špec súd pod ústavným"?
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Chlapci klídek. Estráda už skončila.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Chlapci klídek. Estráda už skončila.
asi taká, ako na pohrebe hrá hudba a policajt sa ako jediný vyzval vdovu do tanca "však nebude na ocot"
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pohreb majú nacisti a " hrádza proti extrémizmu " ficohlas......))))))))))
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Obaja ste niekedy "experti"
A) Súd - je inštitúcia, úrad, organizácia - v tomto prípade justičný a trestoprávny úrad štátnej moci.
B) Špecializovaný, najvyšší, ústavný, trestný... je určenie špecializácie organizácie (teda súdu), ktorý určuje, čo rieši, aké má postavenie. Najvyšší je ústavný súd, potom je najvyšší súd. Špecializovaný súd je určený na veľmi závažné trestné činy, ktoré by obyčajný (okresný, krajský..) ani riešiť nemohol. Dokonca i špecializovaný súd je pod ústavný súdom - je to totiž POSLEDNÁ súdna inštancia, ktorá môže zvrátiť výsledok. Ústavný súd (aj ten je dokonca špecializovaný v prípadoch, kedy nie je zaručené právo v súlade s ústavou - prieťahy, nekonanie, porušenie práva na spravodlivý proces....) - ten môže naprávať potom to, čo najvyšší i špecializovaný pohnojili.
Ty kokos ...mi z týchto " informácií " až systém padol...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
.... štát pomôže aj bytovým domom s vlastnými kotolňami.
https://ekonomika.sme.sk/c/22838134/...m.html?ref=trz

Ta fasa...
0 0
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
takto ľavá ficová ruka nestihne tú vidličku pravej ficovej ruke do čela zapichnúť )

https://www.aktuality.sk/clanok/xesc...-exprezidenta/


ráno vlhová
na obed zmluva
na večer toto

dnešný deň naozaj potešilo......)))))))))))))))))))))))))
0 4
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
..." že Slovensko aj Spojené štáty americké si dojednaný (DOJEBANÝ) text zmluvy vykladajú v zhode, a že racionálny dôvod na podozrievanie z iných postranných úmyslov tu nie je,“ vyhlásila prezidentka. "

Hm...správny výraz je veľkými písmenami ...či ?
---------------------------
Najkrajšia sa nejak s ratifikovaním zmluvy poponáhľala...či ?
===============
Zmluva prešla LTT (len tak tak)...
Bolo by zaujímavé vedieť, že ako by dopadlo referendum...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pakt ribentrop - molotov mal tajnú doložku
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak Macaron sa stetne s Putinom, Le Pen dlhodobo hovori, ze ak vyhra, je za odchod Francuszka z EU aj NATO, chcu byt neutralny ako Schweiz ... ale SK ktora by mala byt podla mna presne neutralnou krajinou a nejakou mierovou barierou medzi vychodom a zapadom sa za prachy zas strci tak hlboko ... viete kam
Naposledy upravil anet : 09.02.22 at 18:56
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Už ani netrcíme...
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

pavol54
pakt ribentrop - molotov mal tajnú doložku
neuveriteľné
takže si konečne priznal ruských vojnových štváčov..
kludne nám zacituj ako stalin začal vojnu a napadol polsko....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

anet
Tak Macaron sa stetne s Putinom, Le Pen dlhodobo hovori, ze ak vyhra, je za odchod Francuszka z EU aj NATO, chcu byt neutralny ako Schweiz ... ale SK ktora by mala byt podla mna presne neutralnou krajinou a nejakou mierovou barierou medzi vychodom a zapadom sa za prachy zas strci tak hlboko ... viete kam
naozaj máš viac ako 12 rokov...???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
ako stalin začal vojnu a napadol polsko....
Tstststststststs.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
pakt ribentrop - molotov mal tajnú doložku
neuveriteľné
takže si konečne priznal ruských vojnových štváčov..
kludne nám zacituj ako stalin začal vojnu a napadol polsko....
čo zase vymýšľaš zo svojim chorým mozgom hlúposti.
čo sa hlupákovi chcelo z toho obvinil iného
ribentrop bol predsa nemecký nacista
Mohol som napísať "Na móle manekýn na vychádza nová hviezda" z čoho ma za tento výrok obviníš?
Tvoja chorobná posadnutosť v hľadaní nepriateľov už prekračuje všetky medze niečo medzi KGB a ŚTB.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kamionista turek zobral za imigranta po 2000 eur odkiaľ ich imigrant nabral
ako v tom vtipe:
zlodej mi chodil v noci po byte,
spýtal som sa čo hľadá
peniaze
zobral som baterku hľadal som s ním
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
naozaj máš viac ako 12 rokov...???
Ďakujem za opýtanie, ale ešte nieeee
A ty ako? už máš svojho koňa?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
bjuty smis
naozaj máš viac ako 12 rokov...???
Ďakujem za opýtanie, ale ešte nieeee
A ty ako? už máš svojho koňa?
hojdacieho
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
misoft
Nič proti ženám v politike - niektoré sú ostrejšie ako muži, ale v našom parlamente máme vo väčšine poslankyne, ktoré to majú v hlavách vymleté (napr. Cigán-Biť to, Krémešova, Zab-horská....), že keď im poklepeš po hlave - ozvena bude ešte 7 dní znieť....
Krémešová je ktorá?
Nem vieš? Odober to "K" a prvé "é" nahraď "e" a druhé "e" nahraď "i"....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať