Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
hej ? to má starostka karlovej vsi žiadať aj za vás láznikov ? _))))))))))
a tí starostovia " inde " sú tam načo ??
Tvrdím snáď niečo také ?

Zasa sa robíš nechápajko ?
Ako sa správajú úradníci na najvyšších miestach, ktoré sú kde ? Správajú sa ignorantsky, predsa sú blaváci....a ich sa nejaké rozryté polia so zničenou úrodou netýkajú. Tak isto sa ich nedotýka fakt, že nejaký medveďko alebo vĺčko roztrhá pár ovečiek.
Starostovia a aj majitelia polí alebo stád sa môžu aj na hlavu postaviť a aj tak sa svojej pravdy nedovolajú.

...a najhoršie na tom je, že všeliaké ochranárske združenia robia len na oko a hlavne pre seba.
Si nájdi informácie a názory na Zásahový tím pre medveďa hnedého pod vedením Slašťana....že čo je to za debila.
Naposledy upravil buchač : 10.02.22 at 19:07
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

neodpovedaj mi otázkou, to sa nepatrí,,,,
o lokálných odstreloch diviakov nerozhodujú žiadni tvojí imaginární úradníci na najvyšších miestach a ešte ich aj špecifikuješ, že konkrétne blaváci

tak netrep z cesty a nehľadaj si zbytočnú zamienku kopnúť si do svojho milovaného hlavného mesta a jeho obyvateľov...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Miešaš síce témy....a aj tak nemáš pravdu.

P.S:
Kuwa...že ja odpovedám otázkou ? Tak potom čo robia tie tri otázky vyššie u teba ?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

))))))))))))))))))))))))
povolenie na odstrel vydáva okresný úrad.....v danom okrese...ale budeš sa zamotávať a budeš

3 otázniky ? to znamená, že som položil 3 otázky....tomu sa hovorí, že dialog-----otázka-odpoved....nepoznáš ?
ja som predsa neodpovedal na tvoju otázku otázkou
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
))))))))))))))))))))))))
povolenie na odstrel vydáva okresný úrad.....v danom okrese...ale budeš sa zamotávať a budeš
No nehovor....a ja som bol v tom, že podľa § 43 patričného zákona (čiže zákon o poľovníctve) vydáva povolenku v riadnom termíne poľovný hospodár/združenie...
ALE ty to vieš predsa určite lepšie...veď sa dennodenne stretávaš s poľovníkmi...ja ich mám "véééľmi ďaleko" ...

Mimoriadny lov (a ten som mal na mysli vyššie) povoľuje a schvaľuje Ministerstvo.
https://polovnictvo-rybarstvo.pluska...veri-2019-2020
https://www.polovnickakomora.sk/sk/a...veri-2021.html

...ale chcel by si zayebávať a chcel...ale nejak ti to nevychádza.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
))))))))))))))))))))))))
povolenie na odstrel vydáva okresný úrad.....v danom okrese...ale budeš sa zamotávať a budeš
No nehovor....a ja som bol v tom, že podľa § 43 patričného zákona (čiže zákon o poľovníctve) vydáva povolenku v riadnom termíne poľovný hospodár/združenie...
ALE ty to vieš predsa určite lepšie...veď sa dennodenne stretávaš s poľovníkmi...ja ich mám "véééľmi ďaleko" ...

Mimoriadny lov (a ten som mal na mysli vyššie) povoľuje a schvaľuje Ministerstvo.
https://polovnictvo-rybarstvo.pluska...veri-2019-2020
https://www.polovnickakomora.sk/sk/a...veri-2021.html

...ale chcel by si zayebávať a chcel...ale nejak ti to nevychádza.
tak preto tam máte také problémy
po hodine googlenia síce nejaké zákony nasmoklíte, ale nie tie správne nerozumiete im ))

nie, nemám chuť zayebávať a vychádza mi to
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

toto je čo ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
toto je čo ?
Čo by bolo ?
Mimoriadne rozhodnutie o poľovke...z marca 2021.
Si vôbec čítal linky, čo som dal ? No asi nie...
Od kedy je mor na Slovensku ?
Koľko rokov už medvede trápia dotknuté lokality ?
...a čo sa deje ? Nuž veľký trt a hovno na to.
Lebo prečo ? Lebo v Blave sedia buzeranti v teplých kreslách a rozhodujú o veciach, o ktorých ani len páru nemajú...a diviaka alebo medveďa ( o vlkovi ani nevravím) videli maximálne v Zoo.
...a preto ľudia nadávajú na Blavu a blavákov...lebo ich sa to netýka.

------------------------
Už si pomaly jak misoft...nepriznáš si chybu a nepriznáš ani za svatého.
Mám u prdele také naťahovačky....
Naposledy upravil buchač : 10.02.22 at 20:49
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
toto je čo ?
Čo by bolo ?
Mimoriadne rozhodnutie o poľovke...z marca 2021.
Si vôbec čítal linky, čo som dal ? No asi nie...
Od kedy je mor na Slovensku ?
Koľko rokov už medvede trápia dotknuté lokality ?
...a čo sa deje ? Nuž veľký trt a hovno na to.
Lebo prečo ? Lebo v Blave sedia buzeranti v teplých kreslách a rozhodujú o veciach, o ktorých ani len páru nemajú...a diviaka alebo medveďa ( o vlkovi ani nevravím) videli maximálne v Zoo.
...a preto ľudia nadávajú na Blavu a blavákov...lebo ich sa to netýka.

------------------------
Už si pomaly jak misoft...nepriznáš si chybu a nepriznáš ani za svatého.
Mám u prdele také naťahovačky....
Kto vydal to povolenie ??
A tu omáčku si nechaj
Kto vydal to povolenie ? Kým stratím slušne spôsoby.....
Naposledy upravil bjuty smis : 10.02.22 at 21:25
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
To nemá význam...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Je to ťažké pre teba priznať, že som mal pravdu ?
A teraz tvoju klasickú omáčku, že mením témy a medveď a misoft ....
Končím...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Je to ťažké pre teba priznať, že som mal pravdu ?
A teraz tvoju klasickú omáčku, že mením témy a medveď a misoft ....
Končím...
No ja neviem, že ako ti to už mám vysvetliť.
Ty zvyčajne nemáš pravdu...ty ideš štýlom Naďa, preškriepiš ostatných...až to nakoniec druhú stranu prestane baviť.

1. Bavíme sa o bežnej poľovačke alebo o mimoriadnych akciách ?
- na bežnú poľovačku platí zákon...viď § 43.
- na mimoriadnu dáva povolenku Ministerstvo...a od toho sa odvíjajú tie okresy.....Niečo podobné, ako sú VZN miest a obcí

2. Jasné, že si odbočil
- ja som reagoval na článok ohľadom diviakov v BA....Lebo URGENTNÚ pomoc žiada hlavné mesto....joooooj, poserme sa z Blavy.
- ty si do toho začal montovať poľovačky a nie ja.

...a teraz daj tú klasickú omáčku, v štýle arogancie, povýšenectva a kaviarenských blaváckych drístov na zvyšok Slovenska....máš na to celú noc.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
To nemá význam...
To je fakt.... nemá to význam.... u teba, pretože všetci tu sú blbci, len ty si autobus.... ideš podľa
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
To nemá význam...
To je fakt.... nemá to význam.... u teba, pretože všetci tu sú blbci, len ty si autobus.... ideš podľa
No nééééé...akože mám ísť podľa teba ?
Ako som spomenul, tlačíš kaleráby ešte aj tam, kde nemáš ani len páru o problematike...viď tvoje príspevky účto témach, kde ťa vyslovene na drísty upozornili.

Všetci nie sú blbci...ale čo sa teba týka, tak ako keby si ma v tom názore chcel potvrdiť...

Nech sa ti páči...zamontuj sa do debaty ohľadom divej zveriny...nože daj svoj pohľad (len nedávaj vlastnými slovami, lebo z toho jedného šľak trafí), že ako je to s povolenkami.
Respektíve sa spýtaj mladého, veď ten je lesník ... či ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

V roku 2013 sa poľský minister veľmi rozčúlil a cítil urazený keď naši veterinári upozornili že časť poľských potravín je veľmi nekvalitná a (pomaly by bol chcel odškodniť) neviem či nechcel aby sme sa ospravedlnili.
Dnes poľský minister povie na plnú hubu že časť poľských potravín je veľmi nekvalitná a že kontrolné orgány sú neúčinné. Logicky ak poľská vláda dotuje ceny potravín a chodia ju skupovať občania iných štátov tak ich vlastne dotuje, (obchodník dostane svoje tak či tak) tak jej iné neostáva len odradiť cudzincov z hromadných nákupov, len či sa náhodou na tomto nedohodli aj predstavitelia oboch vlád. Slovenská vláda tak ukončením nákupov zabezpečí minimálne prísun DPH do erár kasy
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
V roku 2013 sa poľský minister veľmi rozčúlil a cítil urazený keď naši veterinári upozornili že časť poľských potravín je veľmi nekvalitná a (pomaly by bol chcel odškodniť) neviem či nechcel aby sme sa ospravedlnili.
Dnes poľský minister povie na plnú hubu že časť poľských potravín je veľmi nekvalitná a že kontrolné orgány sú neúčinné. Logicky ak poľská vláda dotuje ceny potravín a chodia ju skupovať občania iných štátov tak ich vlastne dotuje, (obchodník dostane svoje tak či tak) tak jej iné neostáva len odradiť cudzincov z hromadných nákupov, len či sa náhodou na tomto nedohodli aj predstavitelia oboch vlád. Slovenská vláda tak ukončením nákupov zabezpečí minimálne prísun DPH do erár kasy
Pokiaľ sa nezatvoria hranice, ľudia tam budú chodiť, s tým naši nič neurobia.
Ale Poliaci nie sú až tak hlúpi, biedronka dosť obmedzila nákupy tým, že najvýhodnejšie zľavy dáva na kartu a limituje počet kusov na dosť malé množstvá, resp. 5-10x menšie ako v minulosti.
Ale ako píšem, ten, kto nenakupuje veľké množstvá, je to lepšie, lebo ináč by po "nábehu" slovákov bol všetok akciový tovar vypredaný.
Ja stále tvrdím aj u našich reťazcov, že dať takú akciu, kde je cena zlomok pôvodnej je zbytočné, nakoľko príde prvý živnostník a všetko vykúpi pre firmu. To radšej nedať žiadnu zľavu.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
V roku 2013 sa poľský minister veľmi rozčúlil a cítil urazený keď naši veterinári upozornili že časť poľských potravín je veľmi nekvalitná a (pomaly by bol chcel odškodniť) neviem či nechcel aby sme sa ospravedlnili.
Dnes poľský minister povie na plnú hubu že časť poľských potravín je veľmi nekvalitná a že kontrolné orgány sú neúčinné. Logicky ak poľská vláda dotuje ceny potravín a chodia ju skupovať občania iných štátov tak ich vlastne dotuje, (obchodník dostane svoje tak či tak) tak jej iné neostáva len odradiť cudzincov z hromadných nákupov, len či sa náhodou na tomto nedohodli aj predstavitelia oboch vlád. Slovenská vláda tak ukončením nákupov zabezpečí minimálne prísun DPH do erár kasy
Pokiaľ sa nezatvoria hranice, ľudia tam budú chodiť, s tým naši nič neurobia.
Ale Poliaci nie sú až tak hlúpi, biedronka dosť obmedzila nákupy tým, že najvýhodnejšie zľavy dáva na kartu a limituje počet kusov na dosť malé množstvá, resp. 5-10x menšie ako v minulosti.
Ale ako píšem, ten, kto nenakupuje veľké množstvá, je to lepšie, lebo ináč by po "nábehu" slovákov bol všetok akciový tovar vypredaný.
Ja stále tvrdím aj u našich reťazcov, že dať takú akciu, kde je cena zlomok pôvodnej je zbytočné, nakoľko príde prvý živnostník a všetko vykúpi pre firmu. To radšej nedať žiadnu zľavu.
tie akcie v sieťach predávajúcich na Slovensku sú veľmi zákerné. Obchod má svoju maržu, ak zníži cenu pre svojho zákazníka, zníži aj u svojho dodávateľa a ten možno dodáva bez zisku, lebo nemá iné východisko. Ale robotník ktorý pracuje u dodávateľa napr. za minimálnu mzdu, s veľkou radosťou sa chváli ako lacno nakúpil svoj výrobok v sieti predávaný v akcii. A potom nadáva aký má malý plat.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Je to ťažké pre teba priznať, že som mal pravdu ?
A teraz tvoju klasickú omáčku, že mením témy a medveď a misoft ....
Končím...
No ja neviem, že ako ti to už mám vysvetliť.
Ty zvyčajne nemáš pravdu...ty ideš štýlom Naďa, preškriepiš ostatných...až to nakoniec druhú stranu prestane baviť.

1. Bavíme sa o bežnej poľovačke alebo o mimoriadnych akciách ?
- na bežnú poľovačku platí zákon...viď § 43.
- na mimoriadnu dáva povolenku Ministerstvo...a od toho sa odvíjajú tie okresy.....Niečo podobné, ako sú VZN miest a obcí

2. Jasné, že si odbočil
- ja som reagoval na článok ohľadom diviakov v BA....Lebo URGENTNÚ pomoc žiada hlavné mesto....joooooj, poserme sa z Blavy.
- ty si do toho začal montovať poľovačky a nie ja.

...a teraz daj tú klasickú omáčku, v štýle arogancie, povýšenectva a kaviarenských blaváckych drístov na zvyšok Slovenska....máš na to celú noc.
kto má pravdu ťažko rozhodneš ty, čo ju má len výnimočne ...debata s tebou už prestala baviť 1/2 porady, čo si vyštval a už ani pánbožko nezistí koľko nováčikov, čo mali to štastie a pri 1. návšteve narazili na teba a tvoje " poradenstvo "......

1. zase tu trepeš od cesty...ja som v príspevku jasne povedal, ako majú postupovať

2. odbočil som )) ty už neklameš ako pavol, ty už klameš ako mečááár
aké polovačky som zamontoval ?
ja som dal len jedno jediné riešenie - aby požiadali okresný úrad o povolenie na odstrel
kedže si stále trepal niečo o par-43 a dával linky na polovníctvo -rýbarstvo )))))))))))))
tak som ti skopíroval priamo rozhodnutie okresného úradu o mimoriadnom povolení odstrelu diviakov v obci...
a ty ideš stále svoje debiliny
normálne mám pocit, že ti už úplne preskočilo..ty žiješ nejaký svoj paralerný vesmír .....
a mňa obviníš, že do toho zaťahujem nejaké polovačky...skopíruj to, ty klamár.....

hej, celú noc mi na to dá človek, čo to písal po polnoci ))

to bola moja posledná reakcia na túto tému, ked naozaj vidíš v debate, čo popisuješ potrebuješ sa porozprávať s inými odborníkmi....
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Máš pravdu...vyhral si....presnejšie preškriepil.
Už si to tak domotal, že že až do het...a nie je to po prvý krát.
Už ti totálne drbe z tej politiky, čo sa jej toľko venuješ....ale čo už s tebou, keď nemáš inej roboty.

Ty už zavádzaš, klameš, oyebuješ ako Múdrosráč, Zhulík, Tlusťoch a Tchor dohromady...na čele s Krasotinkou.

Vidím, že ty si už tých odborníkov stihol...ale liečiky ešte nezaberajú. Skús si dať vyššiu dávku....
Naposledy upravil buchač : 11.02.22 at 10:34
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pre silné žalúdky
https://www.topky.sk/cl/10/2260543/O...-mier-prinasas
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať