Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
neočkovaný zdravý doma, očkovaný pozitívny na káve, o zdravie tu nejde
8 3
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
Prečo asi.
V Rakúsku je v súčasnosti plne zaočkovaných 65 percent obyvateľov. .....Výnimku z tohto nariadenia majú len tí pracovníci, ktorí na dlhší čas prakticky neprichádzajú do kontaktu s inými osobami, ako napríklad kamionisti. ...

https://www.topky.sk/cl/11/2212915/K...t-zaockovanych
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

https://superradio-minhen.de/lockdow...ajat-ce-do-24/
Do 24.novembra....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
Kooooonečne o 50% prázdnejšie cesty! Radosť žiť!
Ja som za úplný, ale lepšie ako drôtom do oka.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

marleau
Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
neočkovaný zdravý doma, očkovaný pozitívny na káve, o zdravie tu nejde
Oficiálne máš pravdu. Ja momentálne nielen pozitívny, ale aj chorý a vkuse jazdím - obchody - lekáreň - obchody - práca, dnes naše letisko, ale tam poviem čo je v hre, aby som neohrozil.
Okrem toho nechápem, že lekárka upozornila moju polovičku, ža NELEŽAŤ a to jej hovorila, že má 39 st.
Tak podľa toho sa riadim a brázdim cesty. Staviať vetrone nemôžem, mám mierne točenie hlavy, rozohmlené videnie a liekmi potlačený pud sebazáchovy, ideálne za volant!
1 2
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
marleau
Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
neočkovaný zdravý doma, očkovaný pozitívny na káve, o zdravie tu nejde
Oficiálne máš pravdu. Ja momentálne nielen pozitívny, ale aj chorý a vkuse jazdím - obchody - lekáreň - obchody - práca, dnes naše letisko, ale tam poviem čo je v hre, aby som neohrozil.
Okrem toho nechápem, že lekárka upozornila moju polovičku, ža NELEŽAŤ a to jej hovorila, že má 39 st.
Tak podľa toho sa riadim a brázdim cesty. Staviať vetrone nemôžem, mám mierne točenie hlavy, rozohmlené videnie a liekmi potlačený pud sebazáchovy, ideálne za volant!
uvažujem nad tým že sa budem musieť lekárovi priznať že mám črevné parazity dúfam že mi predpíše liek
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandrolon
marleau
Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
neočkovaný zdravý doma, očkovaný pozitívny na káve, o zdravie tu nejde
Oficiálne máš pravdu. Ja momentálne nielen pozitívny, ale aj chorý a vkuse jazdím - obchody - lekáreň - obchody - práca, dnes naše letisko, ale tam poviem čo je v hre, aby som neohrozil.
Okrem toho nechápem, že lekárka upozornila moju polovičku, ža NELEŽAŤ a to jej hovorila, že má 39 st.
Tak podľa toho sa riadim a brázdim cesty. Staviať vetrone nemôžem, mám mierne točenie hlavy, rozohmlené videnie a liekmi potlačený pud sebazáchovy, ideálne za volant!
Nandy, neblázni... Ber ohlad na ostatnych (ockovanych aj neočkovaných) a sed doma. O taketo darčeky od teba nikto nestoji, najma predavacky v obchodoch.
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy, čo nechápeš. Spomeň si čo sme si tu písali o dýchaní napr. do balónov. Neležeť je dobré pre pľúcne mechúriky - v nich sa vymieňa vdýchnutý kyslík s oxidom uhličitým.

Dobré je ležať aj na bruchu, lebo na zadnej strane pľúc je veľa týchto mechúrikov. Neznamená, že bude stále ležať len na bruchu. Pre lepšie okyslečenie je dobré striedať ležanie v posteli aj so sedením. Prekonaní mi hovorili, že niekedy aj spali po sediačky v posteli, lebo tak sa cítili lepšie.
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
O taketo darčeky od teba nikto nestoji, najma predavacky v obchodoch.
Hm...ale o mamu sa bojí až na zosratie.
Je mi bľuvno z toho, čo dáva klapec...a na šúťakovi je toho ešte viac.
0 3
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy a tiež som chcela ako Veronika. Nemachruj a zalez domov. Aj iní majú doma mamy o ktoré sa boja rovnako ako ty.
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
Nandrolon
marleau
Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
neočkovaný zdravý doma, očkovaný pozitívny na káve, o zdravie tu nejde
Oficiálne máš pravdu. Ja momentálne nielen pozitívny, ale aj chorý a vkuse jazdím - obchody - lekáreň - obchody - práca, dnes naše letisko, ale tam poviem čo je v hre, aby som neohrozil.
Okrem toho nechápem, že lekárka upozornila moju polovičku, ža NELEŽAŤ a to jej hovorila, že má 39 st.
Tak podľa toho sa riadim a brázdim cesty. Staviať vetrone nemôžem, mám mierne točenie hlavy, rozohmlené videnie a liekmi potlačený pud sebazáchovy, ideálne za volant!
Nandy, neblázni... Ber ohlad na ostatnych (ockovanych aj neočkovaných) a sed doma. O taketo darčeky od teba nikto nestoji, najma predavacky v obchodoch.
Bol som ohľaduplný, dokiaľ som nedostal darčeky, ktoré som nechcel.
Predavačky v obchodoch sú v pohode, lebo ho prejdem s dôsledne nasadeným novým respirátorom a dezinfikujem si ruky, okrem toho do potravín môžem aj chorý.
Akurát by som mal niečo urobiť, aby ma zobrali policajti, tam by som aspoň vykašľal všetky hlieny do priestoru. Do najlepšieho mesta Prievidza mám ďaleko.
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

buchač
veronikasad
O taketo darčeky od teba nikto nestoji, najma predavacky v obchodoch.
Hm...ale o mamu sa bojí až na zosratie.
Je mi bľuvno z toho, čo dáva klapec...a na šúťakovi je toho ešte viac.
Zalez do tej kuče. o tom Mazurekovi som myslel na teba!
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy hamuj, už stačilo. Daj si na chvíľu útrum, či ako sa tohovorí.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
nandy a tiež som chcela ako Veronika. Nemachruj a zalez domov. Aj iní majú doma mamy o ktoré sa boja rovnako ako ty.
Nechápeš čo píšem?
KOHO nakazujem? Veď okrem policajtov sa správam ku všetkým tak, aby som neinfikoval!
To, že si jazdím /je doporučené starať sa aj o svoje duševné zdravie/ je moja vec. Stále mám 1000x lepšie fyziologické predpoklady a reflexy ako vodič typu Buchač.
Takým sa treba vyhýbať.
0 2
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Chápem čo píšeš, ale nie so všetkým súhlasím. Asi tak.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ešte raz to zhrniem pre menej chápavých užívateľov:
1. do lekárne idem iba keď musím
2. do obchodu idem iba keď musím /nákup pre 6 ľudí, mačku, psa/
3. v aute nikoho nenakazím, takže sa vozím pre odreagovanie
4. do prírody detto ako v aute

Takže svoje rozumy trochu prehodnoťte.
Len dúfam, že sa to neobráti proti nemu.

Ale stretnúť takého Beneša, tak má moje hlieny aj vo vlasoch.

PS: veď jeden užívateľ tu chcel "mlkvo", tak tu ešte musím stihnúť popísať.
Len aby tu neostalo mlkvo od neho. Neprajem, ale tak to väčšinou býva.
0 3
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nandy, nesuhlasim s tebou že pozitivni na Covid mozu do obchodov a lekarni. Tato vynimka bola davno zrusena. Naozaj maj v sebe ešte štipku zdraveho rozumu. Urcite vo svojom okoli najdes niekoho, kto ti ten nakup pred dvere domu prinesie
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
buchač
veronikasad
O taketo darčeky od teba nikto nestoji, najma predavacky v obchodoch.
Hm...ale o mamu sa bojí až na zosratie.
Je mi bľuvno z toho, čo dáva klapec...a na šúťakovi je toho ešte viac.
Zalez do tej kuče. o tom Mazurekovi som myslel na teba!
Takýmto spôsobom sa rozprávaj so svojou materou...ju si posielaj (kľudne) aj do čiernej teplej diery.

Narážka na Mazureka bola jasná jak facka. Lenže na rozdiel od teba Mazurek ide hore...ty len klesáš...ale to mi je jedno.

Ešte raz poviem. Sa ideš posrať z toho, že by tvoja mater nechytila coviďáka...pindáš, že tvoja žena a deti ho chytili tiež.
ALE ty si ten najväčší geroj...dokonca pod vplyvom liekov si sadneš za volant.
Kuwa...fakt si iný...takých hrdinov sú plné cintoríny.

Nandrolon
Stále mám 1000x lepšie fyziologické predpoklady a reflexy ako vodič typu Buchač.
Takým sa treba vyhýbať.
Podľa vyššie uvedeného si ty a tebe podobní tí, ktorým sa treba vyhýbať.

Predpoklady a reflexy ? Keď ty vravíš....
Ja ti mám lepšie predpoklady a reflexy, ako má 120 ročný.....
Chápeš, na čo narážam chlapče ? Synom by si mi mohol byť...Porovnávaj sa ty s rovnakou vekovou kategóriou.
Keď budeš mať za sebou to, čo mám ja, potom budeš v obraze....ty chápajko.
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

že sa s tým dedinským chrapúňom vôbec bavíš
naňho platí len totálna ignorácia....raz za 2-3 mesiace ho poslať kam patrí a inak si ho nevšímaj, nereaguj.....

dobre vie, že momentálne denne umrie na covid 50-60 ľudí a toto tu bude vypisovať
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať