Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

2 : 0
armádny magazín )))
0 1
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

buchač
1,
to, že ľudia dnes viac veria rôznym webom ako vláde je dôsledkom dvojročného sústavného šírenia klamstiev od Matoviča, Remišovej, Sulíka a Kollára.
2,
A aj toho, že títo ľudia oklamali voličov vo volebmej kampani. A keď si porovnáme ich sľuby spred dvoch rokov so skutočnosťou, zistíme, že
1, scestný názor vojenského psychológa

2, medzitým bolo všeličo

3, "Nemusím s článkami na Hlavných správach súhlasiť, ale budem bojovať za to, aby mohli slobodne šíriť svoje názory."
trošku sa ti pletie demokracia / sloboda / bezcharakternosť / anarchia !

4,
dobre , že vypli hlavné správy = Slováci a asi väčšina národov ešte na to NEDORÁSTLA
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

najnovší kurz ruského rubla 1 €- 8 kg rublov.....
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Len aby kvôli strachu niektorých ľudí nakoniec nezanikla celá civilizácia.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

že aj ty dokážeš klesnúť na liberálnú úderku ma už neprekvapuje.....

ja mám názor celého vyspelého sveta...celej eú, japonska, austrálie, kanady.
ty koho
máš nejaké iné info ?

kto tam vraždí ??

konštatujeme ?? nie, len si vymýšlaš....aké obe strany majú na ukrajine strelnicu ??
kto okrem rusákov tam vraždí ??

Ano vraždia Rusi a je to neodpustiteľné.A Ukrajinci sú statoční a Zelenskyj je hviezda.Budú po nom pomenované ulice a školy.
Zbrane na strane Ukrajincov sú z celého sveta.Takže celý svet sleduje Rusov a vyhodnocuje ich zbrane taktiku,postup......A celý svet sleduje Ukrajincov ktorí majú bezpochyby pravdu a treba ich obdivovať,ale aj ako sa uplatnili ich zbrane.....Ukrajinci sa nechcú vzdať a budú bojovať-a z toho vyplýva ten bonmot ktorý som nevymyslela ja-NATO bude bojovať s Rusmi do posledného Ukrajinca.Je to bonmot nie je to vyjadrenie názoru.A veľmi výstižný bonmot.Vieš ja sa pýtam či by som zo strany svojho prezidenta chcela pre seba a pre krajinu práve toto.A nie dohodu a ono sa to časom vyrieši.Ale ja som ovplyvnená riešením nášho vedenia v roku 1968.Som rada že sme v čele nemali takého hrdinu ako majú Ukrajinci.A to neznamená že som za,proti ani nič podobné je to môj názor a mám naň právo.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Jarka 1
Nikoho neobhajujem. To, čo sa deje je pre mňa neprijateľné. Chcem žiť slobodne bez toho, aby v mojej domovine ťahali za nitky Rusi, alebo Američania. Chcem žiť v slobodnej, neutrálnej krajine, ktorá nebude nikoho vazalom.

Nech Amíci odtiahnu domov z európy a rusáci idú domov z Ukrajiny. Chcem to, čo sa takmer isto nestane.
*
No vidíš a ja v tomto momente určite nechcem aby amíci odtiahli.Ano,majú svoj podiel viny,ale ak sa od nás NATO stiahne sme na rane a nie že nie.Putin označil že chce aj SK,Bulharov a Rumunov a vyhrážal sa Švedom a Fínom.Nech tu pekne sú.Neutralita je dobrý plán ale nereálny.Nie nadarmo máme tak veľmi pekné dievčatá,to si treba uvedomiť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
pravidelne zaliezas, ked trepeš z cesty a uvedomíš si to
bud zalezieš, alebo začneš tvrdiť, že čierne je biele a ja klamem...
argumenty absolútne ignoruješ a začneš splietať blbosti, že utekám od témy...

zase si mýliš nadávanie a reagovanie na nadávky...kedy som ti nadával ?
že si nenechám od miestnych mentálných kriplov je niečo iné...


ja sa ťa o debatu neprosím, ked ju považuješ za bezprínosnú....
Daj si prosím tie zrkadlá z tej izby 3x3m kde si celé dni zavretý preč.
Potom je vďaka optickému klamu okolo teba príliš veľa kripľov.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami

Ano vraždia Rusi a je to neodpustiteľné.A Ukrajinci sú statoční a Zelenskyj je hviezda.Budú po nom pomenované ulice a školy.
Zbrane na strane Ukrajincov sú z celého sveta.Takže celý svet sleduje Rusov a vyhodnocuje ich zbrane taktiku,postup......A celý svet sleduje Ukrajincov ktorí majú bezpochyby pravdu a treba ich obdivovať,ale aj ako sa uplatnili ich zbrane.....Ukrajinci sa nechcú vzdať a budú bojovať-a z toho vyplýva ten bonmot ktorý som nevymyslela ja-NATO bude bojovať s Rusmi do posledného Ukrajinca.Je to bonmot nie je to vyjadrenie názoru.A veľmi výstižný bonmot.Vieš ja sa pýtam či by som zo strany svojho prezidenta chcela pre seba a pre krajinu práve toto.A nie dohodu a ono sa to časom vyrieši.Ale ja som ovplyvnená riešením nášho vedenia v roku 1968.Som rada že sme v čele nemali takého hrdinu ako majú Ukrajinci.A to neznamená že som za,proti ani nič podobné je to môj názor a mám naň právo.
ok, to je tvoj názor
ukrajinci dali svoj názor najavo svojou 90 % podporou prezidentovi
tým, že sa po tisícoch vracajú domov a idú priamo do boja, riskujúc svoje životy...
mimochodom, ten prezident, ktorého si zvolili vyše 70% hlasmi je žid, k čomu sa hrdo hlási...to len malá poznámka k fašistickej ukrajine a putinovej denacifikácii....
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nákupné centrum na Ukrajine, ktoré sa nachádza na ulici pomenovanej po kolaborantovi s nacistami, zdobilo schodisko veľkým hákovým krížom.
Zábery a zábery z nákupného centra Horodok na kyjevskej Bandera Avenue sa objavili v pondelok na Facebooku.
Zobrazujú nakupujúcich, ktorí stúpajú a klesajú po schodisku, na ktorých schodoch v strednej časti je veľký hákový kríž uzamknutý v bielom kosoštvorci obklopenom červenou farbou, podobne ako vlajka nacistického Nemecka. Ulica, kde sa nákupné centrum nachádza, je pomenovaná po Stepanovi Banderovi, ukrajinskom nacionalistovi, ktorý krátko spolupracoval s nacistickým Nemeckom v jeho boji proti Rusku.
Predpokladá sa, že jeho jednotky zabili tisíce Židov.
Ulica sa kedysi volala Moskovská trieda. Po Banderovi bola pomenovaná v roku 2016 napriek protestom niektorých vodcov židovskej komunity a ukrajinských Poliakov, ktorých komunita tiež trpela vojnovými zločinmi zo strany Banderových jednotiek.
Podľa Eduarda Dolinského, riaditeľa Ukrajinského židovského výboru, video urobil nakupujúci v sobotu večer, niekoľko hodín predtým, ako niekoľko stoviek nacionalistov pochodovalo Kyjevom s fakľami.

https://www.jpost.com/Diaspora/Ukrai...aircase-581065
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

BXLmiami
Jarka 1
Nikoho neobhajujem. To, čo sa deje je pre mňa neprijateľné. Chcem žiť slobodne bez toho, aby v mojej domovine ťahali za nitky Rusi, alebo Američania. Chcem žiť v slobodnej, neutrálnej krajine, ktorá nebude nikoho vazalom.

Nech Amíci odtiahnu domov z európy a rusáci idú domov z Ukrajiny. Chcem to, čo sa takmer isto nestane.
*
No vidíš a ja v tomto momente určite nechcem aby amíci odtiahli.Ano,majú svoj podiel viny,ale ak sa od nás NATO stiahne sme na rane a nie že nie.Putin označil že chce aj SK,Bulharov a Rumunov a vyhrážal sa Švedom a Fínom.Nech tu pekne sú.Neutralita je dobrý plán ale nereálny.Nie nadarmo máme tak veľmi pekné dievčatá,to si treba uvedomiť.
Je informačná vojna.
Ľudia sú donútení uvažovať spôsobom, že buď tu budú amíci a nebudú tu rusáci, alebo tu budú rusáci a nebudú tu amíci.
Väčšina ľudí to akceptuje ako jediný spôsob voľby. Šialenstvo, kam svetová politika dotlačila ľudstvo.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Ruská federácia bojuje na Ukrajine proti nacizmu. Denacifikácia Ukrajiny alebo Rusko ide poraziť banderovcov

Jedno z najčastejších vyjadrení, ktoré dlhodobo používa ruská propaganda vrátane najvyšších predstaviteľov Kremľa. Využívajú na to najmä históriu banderovcov (oficiálne Organizácia ukrajinských nacionalistov).
Súvisiaci článok Hoaxy o laboratóriách a vojne v rukách elít. Hlavné správy zablokovali Čítajte

Boli to ukrajinskí nacionalisti, ktorí počas druhej svetovej vojny a krátko po nej bojovali proti sovietskej nadvláde. Chceli vlastný štát, pamätali si na ukrajinský hladomor zinscenovaný Moskvou s miliónmi obetí, preto príchod nacistov vnímali ako oslobodenie.

Veľa Ukrajincov ich považuje za hrdinov, lebo bojovali za nezávislosť Ukrajiny, ruská propaganda ich označuje za nacistov, lebo vítali príchod nacistických jednotiek ako osloboditeľov.

Samotný Stepan Bandera strávil väčšinu druhej svetovej vojny v nacistickom koncentračnom tábore, po vojne bol v nemeckom exile, kde ho zabil sovietsky agent.

Celý tento historický exkurz však pre pochopenie súčasnej situácie nie je veľmi podstatný, pretláča ho ruská propaganda, aby ukrajinský nacionalizmus – teda volanie po politike nezávislej od Ruska – spájala s nacizmom a mohla hovoriť o denacifikácii.

Neonacistické strany sa od revolúcie na Ukrajine nikdy nedostali do parlamentu, na rozdiel napríklad od Slovenska. Naopak, prvky fašizmu historici pozorujú skôr v súčasnom ruskom režime ako na Ukrajine.

Dôležité je tiež povedať, že tento argument je vlastne nelogický aj z dôvodu, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj je židovského pôvodu.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22852408/ukra...paganda.html#2
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pre zblbnutých ruskou propagandou ešte raz :

Neonacistické strany sa od revolúcie na Ukrajine nikdy nedostali do parlamentu, na rozdiel napríklad od Slovenska.

a len pre info...ako nová hviezda národného socializmu bojuje za Slovensko v europarlamente za 14 000 mesačne :

https://www.instagram.com/p/CakHTknK...eo_watch_again

úplne prázdna sála a aj tak ho dokázali " vyshemovať " ))
j
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Je informačná vojna.
Ľudia sú donútení uvažovať spôsobom, že buď tu budú amíci a nebudú tu rusáci, alebo tu budú rusáci a nebudú tu amíci.
Väčšina ľudí to akceptuje ako jediný spôsob voľby. Šialenstvo, kam svetová politika dotlačila ľudstvo.
Jednoznačne...a slovenský zákon o tom, že čo je správna info a čo nie, je toho markantným dôkazom.
Odbočím trochu.
Pred dvoma dňami bolo k dispo (už nie je) video na YT. Pointa bola v tom, že kde skončili rozdané zbrane. Ono to bola doslovne rabovačka a nie výdaj podľa nejakých regulí. Zbrane si vzal ten alebo onen a hajde riešiť konflikty medzi rodinami, prípadne rabovačky.
Pár sapíkov skončilo dokonca na predajnom portále (niečo ako Bazoš)...kus za 60 tisíc hrivien. Bol pripojený aj screen ponuky...samozrejme, že údaje začiernené.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Jarka 1
BXLmiami
Jarka 1
Nikoho neobhajujem. To, čo sa deje je pre mňa neprijateľné. Chcem žiť slobodne bez toho, aby v mojej domovine ťahali za nitky Rusi, alebo Američania. Chcem žiť v slobodnej, neutrálnej krajine, ktorá nebude nikoho vazalom.

Nech Amíci odtiahnu domov z európy a rusáci idú domov z Ukrajiny. Chcem to, čo sa takmer isto nestane.
*
No vidíš a ja v tomto momente určite nechcem aby amíci odtiahli.Ano,majú svoj podiel viny,ale ak sa od nás NATO stiahne sme na rane a nie že nie.Putin označil že chce aj SK,Bulharov a Rumunov a vyhrážal sa Švedom a Fínom.Nech tu pekne sú.Neutralita je dobrý plán ale nereálny.Nie nadarmo máme tak veľmi pekné dievčatá,to si treba uvedomiť.
Je informačná vojna.
Ľudia sú donútení uvažovať spôsobom, že buď tu budú amíci a nebudú tu rusáci, alebo tu budú rusáci a nebudú tu amíci.
Väčšina ľudí to akceptuje ako jediný spôsob voľby. Šialenstvo, kam svetová politika dotlačila ľudstvo.
a ty si odkedy hlas vačšiny ?
nie Jarka, ja tvrdím, že vačšina to pochopila...
je pekné, že chceš akúsi neutralitu a nech si všetci nažívame v miery
aj každá miss to povie po víťazstve .))
bohužiaľ to nefunguje...

stále píšeš, že treba vypočuť obe strany...pravda je niekde uprostred...hej
a kto ich nepočúva ? ..len s tou pravdovravnosťou je u nich problém...

prepadne ťa banda výrastkov, ukradne ti 1000 € a zlomí pri tom 2 prsty

polícia ich chytí a oni všetko poprú...nič sme nespravili

takže pravda bude : zlomili ti len 1 prst a ukradli iba 500 €....tak nejako ?

nie, pravda je pravda.....
1 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Bjuty, je veľmi zaujímavé, že ti nikdy takéto zmýšľanie a výpočty nevadili napr. v prípade výpočtu priemernej mesačnej mzdy.
A ako sa radi v SaSke stále tým oháňate....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
pravidelne zaliezas, ked trepeš z cesty a uvedomíš si to
bud zalezieš, alebo začneš tvrdiť, že čierne je biele a ja klamem...
argumenty absolútne ignoruješ a začneš splietať blbosti, že utekám od témy...

zase si mýliš nadávanie a reagovanie na nadávky...kedy som ti nadával ?
že si nenechám od miestnych mentálných kriplov je niečo iné...


ja sa ťa o debatu neprosím, ked ju považuješ za bezprínosnú....
Daj si prosím tie zrkadlá z tej izby 3x3m kde si celé dni zavretý preč.
Potom je vďaka optickému klamu okolo teba príliš veľa kripľov.
pánabeka...zasa ?
to máte s tým druhým blbečkom nejaké smeny ?
jeden uráža o 1 v noci a druhý hneď ak vytriezvie ???


a ty bohužiaľ nie si optický klam....dokazuješ to každým príspevkom ....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

aké typické...zasmradit, pourážat a rýchlo si povymazávať...nevadí..

tu je niečo pre priatelov putinovcov....ako berú východnú europu v rusku
verejnoprávna a najsledovanejšia ruská tv rossija 1

https://www.instagram.com/p/CakHTknK...eo_watch_again
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som niečo vymazal? Aj tvoje príspevky?
:-))))))))))))))))))))))
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
BXLmiami

Ano vraždia Rusi a je to neodpustiteľné.A Ukrajinci sú statoční a Zelenskyj je hviezda.Budú po nom pomenované ulice a školy.
Zbrane na strane Ukrajincov sú z celého sveta.Takže celý svet sleduje Rusov a vyhodnocuje ich zbrane taktiku,postup......A celý svet sleduje Ukrajincov ktorí majú bezpochyby pravdu a treba ich obdivovať,ale aj ako sa uplatnili ich zbrane.....Ukrajinci sa nechcú vzdať a budú bojovať-a z toho vyplýva ten bonmot ktorý som nevymyslela ja-NATO bude bojovať s Rusmi do posledného Ukrajinca.Je to bonmot nie je to vyjadrenie názoru.A veľmi výstižný bonmot.Vieš ja sa pýtam či by som zo strany svojho prezidenta chcela pre seba a pre krajinu práve toto.A nie dohodu a ono sa to časom vyrieši.Ale ja som ovplyvnená riešením nášho vedenia v roku 1968.Som rada že sme v čele nemali takého hrdinu ako majú Ukrajinci.A to neznamená že som za,proti ani nič podobné je to môj názor a mám naň právo.
ok, to je tvoj názor
ukrajinci dali svoj názor najavo svojou 90 % podporou prezidentovi
tým, že sa po tisícoch vracajú domov a idú priamo do boja, riskujúc svoje životy...
mimochodom, ten prezident, ktorého si zvolili vyše 70% hlasmi je žid, k čomu sa hrdo hlási...to len malá poznámka k fašistickej ukrajine a putinovej denacifikácii....
Aj fúzkatý rakúšan bol položid a čo robil, takže príslušnosť k národu nie je dominantná
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať