Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
Prívrženci rusofílie, rusobóbie a i., toto je pre Vás, zamyslite sa nad Vašim konaním, konaním čo "vypustíte", resp. napíšete za klávesnicou počítača, doma, v príjemnom rodinnom prostredí, v teplúčku, pri pivku, pri kávičke....je to pre Vás
na oboch stranách frontu umiera obyčajný ľud, "človek milión" , nie sú ušetrené ani ženy, deti, starci, všetci sú nevinní, z jednej strany bránia sa, obdivujem ich odhodlanie padnúť za svoju vlasť , z druhej strany "beránka vlku se zachtělo"............
jedni obdivujú vybotoxovaného novodobého Hitlera, človeka, ktorého odsúdil celý svet (okrem takých ako sú Severná Kórea, Čínska ľudová republika, z Európy Srbsko) ,
druhí obdivujú Kotlebu, človeka, ktorý má svoj veľký deň stanovený na 8. marca 2022, konečne bude vedieť či si bude strihať meter "v nápravno- výchovnom zariadení" alebo víťazoslávne bude chodiť ako nadutý páv.......
zneužívať migrantov, to im ide, inak pomôcť nedokážu,
Vás oslovujem, Vás naďalej slúžte a robte "užitočných idiotov".........
pribudla ďalšia do partie "UI".........a tiež je z abova (okolia)...len tak ďalej, Vaše neužitočné nemá v skutočnom živote hodnotu ukrajinských detí a obrancov, nevinných ľudí na oboch stranách .......
1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
aha..takže vrah detí utečencom iba oznamuje
on sa nevyhráža

tik-tak.....iki-tak........
Odpočítavaš si, kedy sa ťa na toho "vraha detí" príde opýtať osobne NAKA?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak vrahúň tu bude ešte naka vyťahovať ))
fotku tvojích detí, ženy a teba by mali vyvesiť na hraniciach

nech zabránime neštastiu

už tam strihnete v dodávke ?? máš aj dedovú uniformu na sebe ???
mamka ti požehnala náboje, ty netvor...
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

čo zase blúzniš o hraniciach? Zase sa ti snilo že som niečo písal?
Tie mám na háku. Brániť treba svoj majetok, ostatné môžeš aj so svojimi údenáčmi odviezť do zberných surovín. Aj hranice, aj svoju dodávku :-)))
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keby to niekoho zaujalo
https://www.minv.sk/swift_data/sourc...20-%202022.pdf
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
že si ty svine večne ožratá nepamätáš čo tu vypisuješ je tvoj problém
čo si sa tu včera chválila ?
že ste zo ženou už založili nejakú nadáciu na pomoc utečencom a chcete to postrielať, ty
vrah detí !!
Toto si skopírujem, lebo toto je na prokurátora.
Edit: a už je to v cloude.
PS: len aby si namiesto mňa nemal opletačky v skutočnosti ty, som zvedavý, ako za chvíľu stiahneš ten svoj hnojársky chvost. Okrem toho verím, že všetko čo sa tu napíše a kedy napísalo je v databázach archivované, takže ak bude na Richarda požiadavka od orgánov činných v trestnom konaní, tak sa karty krásne rozkryjú a ty budeš kňučať.
Edit2: som rád, že teraz si sa naplno odkryl čo si ty za človeka. Pár veľmi inteligentných dám si to tu už uvedomilo dávno, ale teraz to hádam docvakne všetkým...
Naposledy upravil Nandrolon : 04.03.22 at 05:56
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
že si ty svine večne ožratá nepamätáš čo tu vypisuješ je tvoj problém
čo si sa tu včera chválila ?
že ste zo ženou už založili nejakú nadáciu na pomoc utečencom a chcete to postrielať, ty
vrah detí !!
Toto si skopírujem, lebo toto je na prokurátora.
Edit: a už je to v cloude.
PS: len aby si namiesto mňa nemal opletačky v skutočnosti ty, som zvedavý, ako za chvíľu stiahneš ten svoj hnojársky chvost. Okrem toho verím, že všetko čo sa tu napíše a kedy napísalo je v databázach archivované, takže ak bude na Richarda požiadavka od orgánov činných v trestnom konaní, tak sa karty krásne rozkryjú a ty budeš kňučať.
Edit2: som rád, že teraz si sa naplno odkryl čo si ty za človeka. Pár veľmi inteligentných dám si to tu už uvedomilo dávno, ale teraz to hádam docvakne všetkým...
Takže pravda sa vždy ukáže
....raz udávač, navždy udavač

Chrapunska povaha udávacavyšla na svetlo božie
A mňa tu z toho nonstop obviňuje, spinavec

Co ste to za rodina ??? Strieľať deti ??)
Udávač špinavý a vraždiť deti..
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len začnem používať tvoje metódy, hádam ti budú chutiť, ty udavač od narodenia. Ty tu stále spomínaš môjho deda, ale tvoj dedo musel byť iba svinský udavač rovnako ako ty sám a celá tvoja pripečená rodina!
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Koľko nábojov máš na dnes nachystanych ?

Koľko ľudí si už dnes bol udať ?

Koľko majetku vašej rodiny pochádza z arizacie ??
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
Mila123
Prívrženci rusofílie, rusobóbie a i., toto je pre Vás, zamyslite sa nad Vašim konaním, konaním čo "vypustíte", resp. napíšete za klávesnicou počítača, doma, v príjemnom rodinnom prostredí, v teplúčku, pri pivku, pri kávičke....je to pre Vás
..........................................
pribudla ďalšia do partie "UI".........a tiež je z abova (okolia)...len tak ďalej, Vaše neužitočné nemá v skutočnom živote hodnotu ukrajinských detí a obrancov, nevinných ľudí na oboch stranách .......
Slušnosť, čestnosť a priateľský prístup

1. Nekomentujem úmysly, pohnútky, profil a osobu zadávateľa. V prípade že užívateľ porušuje etiketu Porady a dobré mravy, hlasovaním posúvam takéto príspevky smerom dolu ako nevhodné, prípadne nahlásim príspevok moderátorom Porady.
2. Nevykrikujem - za vykrikovanie sa často považuje písanie veľkým písmom či iné zvýrazňovanie textu. Zvýrazňovanie a formátovanie textu sa používa len ak ide o zdôraznenie odborných informácií, nie vo voľnej diskusii, alebo pri zviditeľňovaní svojich názorov.
https://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html

Ale keďže komentujete, nuž aj ja tak učiním.

Dovolím si tvrdiť, že vo vašom prípade tá slušnosť, čestnosť a priateľský prístup sú vo vašom prípade len prázdne slová.
Podľa takého laického psychologického posúdenia (a v tom som teda kuwa dobrý) si dovolím tvrdiť, že do vášho profilu osbnosti by skôr pasovala arogancia, podlosť, pokrytectvo, nadutosť, povýšenectvo...
Naposledy upravil buchač : 04.03.22 at 06:15
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Udáva tu v priamom prenose a
A že kto je svinský udávač )))
Opras uniformu po dedovi...chudá nedonosene
Po tej ober svini
0 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Kde si udávač ?
Zas udavas ? Už si na polícii )))/
Krásne si sa odhalil pred celou poradiu

Ešte skontroluj náboje a šup " na lov ""

Najvyšší level...samoudavac
Uda sám seba, že sa tu vyhráža strieľanim deti
A to je dobre., Bude tu o sviňu menej
Naposledy upravil bjuty smis : 04.03.22 at 06:27
0 3
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Prajem príjemný deň. Ako sa môžu dohodnúť národy, keď tu sa hádate, pravidelne tí istí. A roky. A s rovnakým výsledkom.
10 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nechápem, ako môžu mať chlapi takú slabú vôľu, že nedokážu ignorovať nicky, ktoré považujú za tupcov.

V podstate si vzájomne píšete, že uraziť vás môže iba inteligent. Ak niekoho za inteligenta nepovažujem, tak na neho jednoducho nereagujem. Ak to nedokážem ... vyzerám ako blbec
8 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale ja ho ignorujem milá zlatá,,nevšímam si jeho neustále ataky...

lenže on to nevydrží a začne brať do svinského rypáku moje deti a moju ženu....

a na to budem reagovať stále........howg...

vidím z tvojích príspevkov, že ako blbci vyzerajú aj ukrajinci, že sa nenechajú zabíjať bez odporu...
0 2
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bjuty smis
Udáva tu v priamom prenose a
A že kto je svinský udávač )))
Opras uniformu po dedovi...chudá nedonosene
Po tej ober svini
Kto by tu už mohol hovoriť lepšie o priamom prenose, však ...
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes som si zaspomínala, či sme v škole brali niektorého Ukrajinca. Našla som akurát Ševčenka, toho nie. Zakladateľ modernej ukrajinskej literatúry. 1814-1861.
.
Za psaní v ukrajinštině a obhajobu ukrajinské nezávislosti byl v roce 1847 uvězněn.[1]

Ze 47 let svého života prožil Ševčenko 24 let jako nevolník, 9 let na svobodě, 10 let ve vyhnanství a 4 roky pod policejním dohledem.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Jarka 1
Nechápem, ako môžu mať chlapi takú slabú vôľu, že nedokážu ignorovať nicky, ktoré považujú za tupcov.

V podstate si vzájomne píšete, že uraziť vás môže iba inteligent. Ak niekoho za inteligenta nepovažujem, tak na neho jednoducho nereagujem. Ak to nedokážem ... vyzerám ako blbec
Oni za to nemôžu , najskôr bude tento na vine

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
Udáva tu v priamom prenose a
A že kto je svinský udávač )))
Opras uniformu po dedovi...chudá nedonosene
Po tej ober svini
Kto by tu už mohol hovoriť lepšie o priamom prenose, však ...
no kto, povedz nám....však ??
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať