Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ešte sa to len začne plniť ked sa Zelenský zrazí s realitou.Tažko povedať koľkí sa budú chcieť vrátiť domov.Treba rátať že toto je len rozbeh.Treba pomôcť kto ako môže.
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

buchač
BXLmiami
Za čo?Chýba mi pointa.
Nečuduj sa...nič nové...to sa mu bežne stáva.
-------------------------------
Košice nutne potrebujú pomoc štátu, nápor utečencov už nezvládajú
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...uz-nezvladaju/

Poláček je síce dilino (slušne povedané)...no pýtam sa.
Prečo nejdú vlaky rovno do Žiliny, do Banskej, ...a hlavne do Blavy ? Tam by kaviarenskí liberálkovia mohli dvihnúť riť a miesto vypisovania bludov išli radšej pomáhať aj s poskokmi tu v diskusii. ?
klasika
neschopná košická 4. cenová prosí o pomoc bratislavu
0 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ty to aj po sebe čítaš ?
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ty si tu v téme nejaká aktívna...odkedy tí čierni študenti už prešli do svojích krajín....
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Viete mi niekto napísať, ako konkrétne pomáhajú amíci Slovensku pri zvládaní pomoci utečencom na našom území?

Viem ako nám pomáhajú Češi napr. poslali nám 50 colníkov na pomoc na hraniciach, stavajú vyhrievané stany, poslali aj materiálnu pomoc.
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
ty si tu v téme nejaká aktívna...odkedy tí čierni študenti už prešli do svojích krajín....
Fakt?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Amíci sú zalezení a len "spoza mora" to ostro sledujú. Boja sa sami aktívne zapojiť, aby na tú ich vysnívanú krajinu neobmedzených možností čosi z neba nepriletelo.
:-)
Naposledy upravil Nandrolon : 09.03.22 at 08:44
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

takto sa to robí ) naozaj dobrý link...

Primátor ubezpečil Košičanov, že z rozpočtu mesta nebude pomáhať utečencom.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
A prečo máš , že nejdu? Bol si na tej vlakovej stanici? Pomáhal si tam? Lebo ja mám kamarátku, ktorá tam strávila dve noci. A ďalšie priamo na hranici.
Pocity nechajme na pokoji.
Nie, nebol som...a ani nemienim.
Ja im nebránim..
0 0
John XXI. John XXI.

John XXI. je offline (nepripojený) John XXI.

BXLmiami
bjuty smis
ty si tu v téme nejaká aktívna...odkedy tí čierni študenti už prešli do svojích krajín....
Fakt?
Aj keby: https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/...ava-zpravy_jog
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dnes som asi nejaká nechápavá.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Dnes som asi nejaká nechápavá.
Keby si mala vysokú skalickú, hneď by ti šlo lepšie
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes dopoludnia (skôr ráno ) idúc z pravidelnej prechádzky - počujem klasické francúzske sirény záchranných vozidiel a potom kolóna cca 25-30 (nepočítal som) bielych sanitiek a dodávok s majákmi a takto označené


a ťahali to na ukrajinsko-slovenské hranice. V niektorých komplet posádky (asi lekári) a dodávky po strechu napchaté materiálom...
Francúzi šli pomáhať.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Ďalší hrdinský skutok ruských okupantov..
zbombardovali pôrodnicu v mariupole......
3 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

S amíkmi si tam "varia", už im lepí, tak priznávajú "farbu" https://www.ta3.com/clanok/230225/us...ruske-jednotky
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
S amíkmi si tam "varia", už im lepí, tak priznávajú "farbu" https://www.ta3.com/clanok/230225/us...ruske-jednotky
tú ta3 treba zakázať, to je propaganda
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

anet, to nemôže byť predsa pravda. Aj vo Wuhane, kde je v labáku asi 16 000 koronavirov o amíkoch vraj nikdy ani len nechyrovali. Ale toť nedávno som začula v našich manstream, že minimálne o dolároch tam chyrovali.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
anet, to nemôže byť predsa pravda. Aj vo Wuhane, kde je v labáku asi 16 000 koronavirov o amíkoch vraj nikdy ani len nechyrovali. Ale toť nedávno som začula v našich manstream, že minimálne o dolároch tam chyrovali.
hovorí sa že "šidlo vo vreci neutajíš". Nulandová vysvetľovala pre výborom kongresu. Inak toto sa vie už dávnejšie, aj iné veci, ale keby som hodil do pľacu tak ma tu niektorí zožerú ako ruského agenta
Naposledy upravil pavol54 : 09.03.22 at 16:51
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Tesne pred tým ako som nakukla na Poradu som pozerala nejaké krátke vyjadrenie rusákov k tomu labáku a tu vidím, že aj Nulandová vysvetľovala. Z toho mi vychádza, že určite to tam nebolo všetko kóšer, keď sa unúvajú vysvetľovať obe strany.
3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Jarka 1
Tesne pred tým ako som nakukla na Poradu som pozerala nejaké krátke vyjadrenie rusákov k tomu labáku a tu vidím, že aj Nulandová vysvetľovala. Z toho mi vychádza, že určite to tam nebolo všetko kóšer, keď sa unúvajú vysvetľovať obe strany.
aj nám povieš, čo to znamená- teda aspoň pre teba - , že tam nebolo všetko košér ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať