Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Hrdina Zelenskyj, môže si s Pročkom a podobnými mentálne poddimenzovanými podať ruky.
https://fb.watch/bNJfw9jmlH/
1 1
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1



Strach pramení z nevedomosti. Ak ste ten typ ako ja, že chcete poznať a pochopiť, čo sa deje na Ukrajine a čoho sa obávame, tak odporúčam prednášku amerického profesora John J. Mearsheimera, svetovo uznávaného politického vedca a experta na medzinárodné vzťahy z Chicagskej univerzity. Aj keď to je prednáška z roku 2015, tak jeho vysvetlenia a logické závery rezonujú, ako keby ich povedal včera.
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

...
danglar-17-03-2022-nestandard1.jpg  
1 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak, tak ... SK bez plynu neprežije
4 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

To musí byť "zážitok" maskovaný vjazd prísne chráneného vlaku do obkľúčeného Kyjeva. Ako pyrotechnik som poznal strach keď som odpaľovaľ odistenú muníciu, ale tu by som potreboval určite pampersky
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pali, ja ti neviem. Som presvedčená, že rusáci o tom vedeli, veď tomu dali dostatočnú publicitu, že tam cestujú vlakom. Načo by si rusáci poserkali ešte viac svoju zničenú reputáciu tým, že by zbombardovali vlak s tromi premiérmi.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Jarka 1
Pali, ja ti neviem. Som presvedčená, že rusáci o tom vedeli, veď tomu dali dostatočnú publicitu, že tam cestujú vlakom. Načo by si rusáci poserkali ešte viac svoju zničenú reputáciu tým, že by zbombardovali vlak s tromi premiérmi.
ak tam boli, určite o nich vedeli, myslíš že práve oni by mali záujem aby bol ten vlak trafený? skôr naopak, eminentne im muselo záležať aby sa im nič nestalo.
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

pavol54
Jarka 1
Pali, ja ti neviem. Som presvedčená, že rusáci o tom vedeli, veď tomu dali dostatočnú publicitu, že tam cestujú vlakom. Načo by si rusáci poserkali ešte viac svoju zničenú reputáciu tým, že by zbombardovali vlak s tromi premiérmi.
ak tam boli, určite o nich vedeli, myslíš že práve oni by mali záujem aby bol ten vlak trafený? skôr naopak, eminentne im muselo záležať aby sa im nič nestalo.
Pali, presne tak som to myslela, že od rusákov im určite nič nehrozilo.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Jarka 1
pavol54
Jarka 1
Pali, ja ti neviem. Som presvedčená, že rusáci o tom vedeli, veď tomu dali dostatočnú publicitu, že tam cestujú vlakom. Načo by si rusáci poserkali ešte viac svoju zničenú reputáciu tým, že by zbombardovali vlak s tromi premiérmi.
ak tam boli, určite o nich vedeli, myslíš že práve oni by mali záujem aby bol ten vlak trafený? skôr naopak, eminentne im muselo záležať aby sa im nič nestalo.
Pali, presne tak som to myslela, že od rusákov im určite nič nehrozilo.
sú tam dve strany konfliktu, nedá sa to porovnávať s minulosťou, ale súžil som u spravodajského útvaru a mali sme komplet nemeckú výstroj pre dve skupiny hĺbkového prieskumu. myslíš že preto aby si v nich pokecali v krčme na pive blízko studne pre uloženie jadernej míny?
Naposledy upravil pavol54 : 17.03.22 at 19:15
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Tak, tak ... SK bez plynu neprežije
Ten, kto s tebou (videom) nesúhlasí, musí byť "ekonóm" jak sviňa...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

anet
Tak, tak ... SK bez plynu neprežije
v roku 1986 1989 strašne veľa Maďarov cestovalo z Maďarska do východného Nemecka pracovať. Jeden z kolegov vedel po maďarsky tak sa s nimi rozprával, o.i sme sa dozvedeli že v Maďarsku boli podpory u nás nepredstaviteľné. Jeden z nich povedal "Amerika ád" v preklade to vraj znamenalo "Amerika dá"
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ja som dal mínus za to video tej 600kg ošípanej a čo to má spoločné s ekonómiou netuším

ty isto áno....a tak nech to aj ostane....
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

jar88
buchač
anet
Tak, tak ... SK bez plynu neprežije
Ten, kto s tebou (videom) nesúhlasí, musí byť "ekonóm" jak sviňa...
Hlavne ty to chápeš jak sviňa. Ty ekonóm. Asi počúvaš Staneka.
tu máš príklad človeka, ktorý to pochopil...



13:08

Poľsko podnikne kroky k „odruseniu“ svojej ekonomiky, povedal premiér Mateusz Morawiecki. Zdôraznil, že neexistuje žiadna cena, ktorú by spoločnosť nemala zaplatiť, aby sa stala nezávislou na ruských surovinách.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Ten, kto s tebou (videom) nesúhlasí, musí byť "ekonóm" jak sviňa...
Bjuty-ho neriesim ten je podla mna diktator jak svi.a, toho tak serie, ze sme "neposlusny" a nema dost pritakavacov na porade.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Ten, kto s tebou (videom) nesúhlasí, musí byť "ekonóm" jak sviňa...
Bjuty-ho neriesim ten je podla mna diktator jak svi.a, toho tak serie, ze sme "neposlusny" a nema dost pritakavacov na porade.
Veď ani ja...s jeho názormi poväčšinou nesúhlasím.
Nech mu pritakáva, kto len chce...ja to veru nebudem.

Osobne sa mi páči, že bjuty tu dáva zvyčajne len otázky, prípadne postne link (od blbečkov zo SMEčky, DebilovN)...a je vystarané.
No jeho nejaký, viacvetný a súvislý príspevok, ktorý by dával zmysel, som nejak nepostrehol.
-----------------------------------------------------
Sulík vraví, že na jadre sme zahojený na tento a budúci rok.
Vravel tiež, že zásobníky plynu a ropy sú na cca 3 mesiace.
...a čo ďalej ?
Koľko máme pšenice ? Koľko máme toho, onoho, alebo hentoho ?

Ono NIE JE PROBLÉM doviesť...PROBLÉM JE cena.


Bjuty nesúhlasí so Sotákom...ale šak veď dobre. No okrem toho, že ho nazval ošípanou, nič iné nedal....hlavne, že v čom nesúhlasí.
Len nech nám Bjuty - toť naslovo vzatý odborník ekonomického typu vysvetlí, čo a ako ďalej by on robil.
---------------------------------------------------------
bjuty smis
Hlavne ty to chápeš jak sviňa. Ty ekonóm. Asi počúvaš Staneka.
tu máš príklad človeka, ktorý to pochopil...
13:08
Poľsko podnikne kroky k „odruseniu“ svojej ekonomiky, povedal premiér Mateusz Morawiecki. Zdôraznil, že neexistuje žiadna cena, ktorú by spoločnosť nemala zaplatiť, aby sa stala nezávislou na ruských surovinách.[/QUOTE]

Prečo by som si nevypočul Staněka ?
Veď aj na katolíckych fakultách sú prednášky o marx-leninizme...
Či ty berieš za písmo svaté len svoje modly = SMEčku a DebilovN ?

Poďme sa teraz odstrihnúť celý svet od Ruska...uhm, už to vidím....sankcie, embargá, tretsy.
Poľak je jeden oný.....pííp....predá aj Krista Alahovi, len aby zarobil.
Veď poľaci boli prví po vyhlásení sankcií svojho času, keď tie svoje nechutné jablká aj napriek embargu vyvážali cez nastrčené štáty do Ruska.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

John XXI.

"Držte hubu!" hovorí Prof.Ing.Peter Staněk, CSc. Najsilnejší prejav aj o vojne za posledné roky
Tu Staněk trepe len a len sprostosti.
Čo myslíš buchač?
Ak sa Rusom podarí napojiť plynovody do Číny, Číňan nebude vedieť, že je jediným putinovým zákazníkom?
Kto ti bude platiť plnú cenu, ak vie, že inde to nepredáš? Číňan? Číňan určite nie.
Číňan mu nedá ani Dolar. Číňan mu ponúkne možno nejaké dobré zapalovače, vrtačky, možno počítače a podobne.
----------------------------------------
Verím, že to aj ten najsprostejší bulo chápe.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
anet
buchač
Ten, kto s tebou (videom) nesúhlasí, musí byť "ekonóm" jak sviňa...
Bjuty-ho neriesim ten je podla mna diktator jak svi.a, toho tak serie, ze sme "neposlusny" a nema dost pritakavacov na porade.
Veď ani ja...s jeho názormi poväčšinou nesúhlasím.
Nech mu pritakáva, kto len chce...ja to veru nebudem.

Osobne sa mi páči, že bjuty tu dáva zvyčajne len otázky, prípadne postne link (od blbečkov zo SMEčky, DebilovN)...a je vystarané.
No jeho nejaký, viacvetný a súvislý príspevok, ktorý by dával zmysel, som nejak nepostrehol.
-----------------------------------------------------
Sulík vraví, že na jadre sme zahojený na tento a budúci rok.
Vravel tiež, že zásobníky plynu a ropy sú na cca 3 mesiace.
...a čo ďalej ?
Koľko máme pšenice ? Koľko máme toho, onoho, alebo hentoho ?

Ono NIE JE PROBLÉM doviesť...PROBLÉM JE cena.


Bjuty nesúhlasí so Sotákom...ale šak veď dobre. No okrem toho, že ho nazval ošípanou, nič iné nedal....hlavne, že v čom nesúhlasí.
Len nech nám Bjuty - toť naslovo vzatý odborník ekonomického typu vysvetlí, čo a ako ďalej by on robil.
---------------------------------------------------------
bjuty smis
Hlavne ty to chápeš jak sviňa. Ty ekonóm. Asi počúvaš Staneka.
tu máš príklad človeka, ktorý to pochopil...
13:08
Poľsko podnikne kroky k „odruseniu“ svojej ekonomiky, povedal premiér Mateusz Morawiecki. Zdôraznil, že neexistuje žiadna cena, ktorú by spoločnosť nemala zaplatiť, aby sa stala nezávislou na ruských surovinách.
Prečo by som si nevypočul Staněka ?
Veď aj na katolíckych fakultách sú prednášky o marx-leninizme...
Či ty berieš za písmo svaté len svoje modly = SMEčku a DebilovN ?

Poďme sa teraz odstrihnúť celý svet od Ruska...uhm, už to vidím....sankcie, embargá, tretsy.
Poľak je jeden oný.....pííp....predá aj Krista Alahovi, len aby zarobil.
Veď poľaci boli prví po vyhlásení sankcií svojho času, keď tie svoje nechutné jablká aj napriek embargu vyvážali cez nastrčené štáty do Ruska.[/QUOTE]
Ten spuchnutý Soták tiež vie, že v USA zdražel plyn o 160% a v EÚ o 1600% a tak asi nebudeme nakupovať hnojivo z Dusla, radšej si ho dovezieme z USA. To isté platí na pšenicu a kukuricu. Ukrajinci sejú a serú na Rusa, aj keď sedí v tanku za 4 000 000 dolárov.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

jar88
Kto ti bude platiť plnú cenu, ak vie, že inde to nepredáš?
toto sa stane akurat tak v tvojich mokrych snoch. Si myslis, ze nord stream 2 stavali zo srandy? Zapad moze kaslat na nejake SK, len vyuzili blbcov ... Dnes uz aj prezidentka zmenila status, vraj je za postupne odpajanie od ruskeho plynu ... tym postupne mysli, ze kym este prezidentuje
Rovnako ako Zelenac uveril slubovanemu americkemu snu na uzemi UA ...
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať