Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
marleau
covid je politický nástroj
Choď už niekam s takými vyhláseniami.
od 5:20
Mne ide teraz iba o to, že termín politický nástroj sa popri situácii s covidom používa.

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
misoft
Jarka 1
duški držte sa. Dúfam, že dostala aj nejakú liečbu a nečaká sa, či to s ňou sekne.
Dnes lekár mal dovolenku, ale zajtra mám "výjazd" smer lekár a lekáreň. Zatiaľ vylihuje v pelechu .
V žiadnom prípade nesmie ležať, čo najviac chodiť a z hlboka dýchať. Ak bude ležať, rozvinie sa jej vplyvom plytkého dýchania od spodu zápal pľúc a skončí v nemocnici.
ja zatiaľ stále teploty okolo 39,2. Aj dnes ráno. dnes valím už aj sebe po lieky, pre istotu.
No - zatiaľ sa drží. Chodí si robiť čaj (ja sa vtedy spakujem preč ), teploty mala len do 38°C. Chuť a čuch má (občas si ide zamlsať ) dp kuchyne).
A ja? Teploty normál, nič mi nie je a neležím, furt niečo robím.
P.S. už mala tel. hovory a pýtali sa na to, od koho. Keď uviedla meno - hneď im tam vyskočilo, že ten kontakt je u nich registrovaný ako pozitív, po karanténe a predtým 2x očkovaný.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mám dobré "divadlo"
Kocúra ide rozhodiť od jedu, sedí na balkáne a čaká na sýkorky. A jedna (potvorka malá) ho prilieta provokovať - už vie kde si môže sadnúť. Sadne, poskakuje, prelietava okolo a kocúr šup (sieťka ho zastaví) a potom len chvostom šibe. Niekedy dobré sledovanie na dlhú dobu. A rehot, ako s ním vybabrala.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Držte sa, my sme pozitívni a chorí komplet všetci, aj deti.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hlavne vy, nech to máte všetci čo najskôr za sebou a hlavne bez následkov.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Mám dobré "divadlo"
Kocúra ide rozhodiť od jedu, sedí na balkáne a čaká na sýkorky. A jedna (potvorka malá) ho prilieta provokovať - už vie kde si môže sadnúť. Sadne, poskakuje, prelietava okolo a kocúr šup (sieťka ho zastaví) a potom len chvostom šibe. Niekedy dobré sledovanie na dlhú dobu. A rehot, ako s ním vybabrala.
Sýkorka najskôr hľadá potravu pre seba, prečo by ho mala provokovať? Má čo robiť sama so sebou.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nandrolon
Držte sa, my sme pozitívni a chorí komplet všetci, aj deti.
Hlavne kľud,veľa tekutín,deťom sprav kokteily s rozmixovaným opvocím-aj sebe-dbaj aby ste boli zavodnení a mali v sebe cukor ako rýchlu energiu.Caje bylinkové a nehraj sa na hrdinu,rodina ťa potrebuje.Oddychuj aby organizmus mal silu bojovať s chororbou a nemusel sa namáhať s inou činnosťou.
6 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Armáda chce podľa Naďa pomôcť, no treba zmeniť legislatívu.

Ani neviem prečo ma to zase prekvapilo.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Nandrolon
Držte sa, my sme pozitívni a chorí komplet všetci, aj deti.
Hlavne kľud,veľa tekutín,deťom sprav kokteily s rozmixovaným opvocím-aj sebe-dbaj aby ste boli zavodnení a mali v sebe cukor ako rýchlu energiu.Caje bylinkové a nehraj sa na hrdinu,rodina ťa potrebuje.Oddychuj aby organizmus mal silu bojovať s chororbou a nemusel sa namáhať s inou činnosťou.
je to ešte stále v norme, keď bez užitia lieku mám piaty deň nad 39? Lebo už som myslel, že to začne klesať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
misoft
Mám dobré "divadlo"
Kocúra ide rozhodiť od jedu, sedí na balkáne a čaká na sýkorky. A jedna (potvorka malá) ho prilieta provokovať - už vie kde si môže sadnúť. Sadne, poskakuje, prelietava okolo a kocúr šup (sieťka ho zastaví) a potom len chvostom šibe. Niekedy dobré sledovanie na dlhú dobu. A rehot, ako s ním vybabrala.
Sýkorka najskôr hľadá potravu pre seba, prečo by ho mala provokovať? Má čo robiť sama so sebou.
Je fakt, že hľadá, ale hľadať hore na 7. posch. paneláku, keď práve teraz ešte nie je sneh a je dostatok (relatívny) potravy na zemi? Nepoviem - všade sneh, ľudia prikrmujú - priletí, ale teraz?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

je to ešte stále v norme, keď bez užitia lieku mám piaty deň nad 39? Lebo už som myslel, že to začne klesať.[/QUOTE]
Covid je mrcha a ano zvykne trvať dlho.Ale ak si na 39 piaty deň,mali by byť skontrolované pľúca a prípadne nasadené antibiotiká ak sa tam deje niečo bakteriálne.Za socializmu sme aj na virozu pridávali antibiotiká preventívne ked tretí deň sa stav nelepšil.Videl ťa nejaký lekár?
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ak majú vysokú teplotu aj deti treba pediatra a treba ich tlmiť Fenistilom alebo Dithiadenom aby nedostali febrilné krče.
4 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja som mal silnú chrípku dva týždne, či covid od židákov, neviem. Snáď som nemal chorý chodiť po testoch, či?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

BXLmiami
Ak majú vysokú teplotu aj deti treba pediatra a treba ich tlmiť Fenistilom alebo Dithiadenom aby nedostali febrilné krče.
Deti iba pokašliavajú, ale už sme volali pediatrovi, tak kázal vigantol, C-čko kvapky a zinok.
Dnes mi cez erecept boli poslané antibiotiká. Neviem, ako by som sa dostal pozitívny na rontgen, asi by som musel ležať na kovidovom.
Ale kašeľ nejaký nemám.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

nandy, ako sa dostať na RTG máš vysvetlené tu:

https://www.aktuality.sk/clanok/w0k2...dzi-ostatnych/

Ide mi len o ten správny postup. Nemám žiadny úmysel kritizovať či bol, alebo nebol postup na uvedenom pracovisku v poriadku.

Len by ma zaujímalo, či musí mať pacient v rukách aj nejaké odporúčanie od všeobecného lekára, alebo stačí povedať, že ich poslal.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Len by ma zaujímalo, či musí mať pacient v rukách aj nejaké odporúčanie od všeobecného lekára, alebo stačí povedať, že ich poslal.
Predsa ešte vždy platí, že na odborné vyšetrenie je potrebný výmenný lístok...či ?
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Koronavírus: Premiér navrhol sprísnené opatrenia na tri týždne
https://www.aktuality.sk/clanok/0t8n...na-tri-tyzdne/
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Národný onkologický ústav poskytuje onkologickú starostlivosť v plnej miere
https://www.aktuality.sk/clanok/jcts...v-plnej-miere/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Národný onkologický ústav poskytuje onkologickú starostlivosť v plnej miere
Nie iba Národný...
https://vou.sk/sprava/informacie-pre...koronavirusom/
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nááááá - nové pravidlá. Niekde sa dostanú len O a P a ruší sa OTP. Práca = OTP - KUK https://spravy.pravda.sk/domace/clan...-v-rezime-otp/
Moja 3/4 sa pýta - čo s takými, čo sú O a predsa sa od nich len T nakazili (jej prípad!).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať