Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač nehnevaj sa , ale to je taká sprostosť.....
jasne treba pomenovať, kto je agresor , okupant a kto je napadnutý, okupovaný...obeť..

a žiadne že mainstream robí svoje alebo či len rusi robia zle...
koho okupujú ukrajinci ? komu plienia mesto za mestom a vraždia civilov zakázanými bombami ?......
tu sa naozaj niet o čom baviť
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
pavol54
bjuty smis
už tam ruskí okupanti zamínovali územie veľké ako rakúsko ....

na to čo hovoria medzinárodné dohovory ?
daj zdroj o tom zamínovaní správy rtvs hovorili niečo iné asi sa ťa nepýtali na pravdu
ruskému trollovi a obhajcovi okupantov nedám
ty máš aj tak svoju pravdu z ruských webov
ved ty ani nevieš čo píšeš ak aj spravodajstvo rtvs ruský trol tak to nahlás, jediné čo si tvoj mozog dokázal zapamätať je plocha väčšia ako Rakúsko to tam bolo rtvs( míny sa ukladajú pred vojskami v obrane ) aby sa znemožnil útok napríklad okupantov
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to povedz tým ruským okupantom,....isto ti vysvetlia, prečo to robia
a zatiaľ nám povedz, prečo bombardujú nemocnice...školy...divadlá....
aký to má z vojenského hľadiska zmysel...ked to berieš takto


tu máš https://kyivindependent.com/uncatego...re-kilometres/

sa ti môžem na tvoju rtvs aj s rezníkom akurát zvysoka....
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

fakty z prieskumu.......
277440629_10223665286672673_4747448844327454191_n.jpg  
3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

))))))))))))))
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Rusko zasiahlo ukrajinský Ľvov raketami s plochou dráhou letu
https://www.reuters.com/world/europe...ry-2022-03-27/
To chce zvysit slovakom ceny a poslat dalsie cisterny vlakom
Naposledy upravil anet : 27.03.22 at 16:16
0 3
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
Rusko zasiahlo ukrajinský Ľvov raketami s plochou dráhou letu
https://www.reuters.com/world/europe...ry-2022-03-27/
To chce zvysit slovakom ceny a poslat dalsie !!cysterny!! vlakom
okrem toho,že CISTERNY s mäkkým i je smiešne čo?
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dobre, tak aby boli radi aj tí "opičáci-pročkovci".

Nech už konečne tie skvelé USA niečo odpália aby narástol hríb na Moskve. Konečne bude pokoj a USA nás vlastne zachráni!
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
okrem toho,že CISTERNY s mäkkým i je smiešne čo?
v zmysle gramatickeho okienka, chyba opravena uz som vo veku, kedy mi to je smiesne ...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
buchač nehnevaj sa , ale to je taká sprostosť.....
jasne treba pomenovať, kto je agresor , okupant a kto je napadnutý, okupovaný...obeť..

a žiadne že mainstream robí svoje alebo či len rusi robia zle...
koho okupujú ukrajinci ? komu plienia mesto za mestom a vraždia civilov zakázanými bombami ?......
tu sa naozaj niet o čom baviť
Tvoje čierno-biele myslenie ma vždy vie pobaviť...normálne ti ho závidím.
-------------------------------------
Tu máš ukážku mainstreamu..:

" Rusko sa snaží rozdeliť Ukrajinu na dve časti s cieľom vytvoriť Moskvou kontrolovaný región po tom, ako sa mu nepodarilo OVLÁDNUŤ celú krajinu. "

Neskutočná píííííííííp....
0 3
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
Nandrolon
Nech už konečne tie skvelé USA niečo odpália aby narástol hríb na Moskve. Konečne bude pokoj a USA nás vlastne zachráni!
A ty nepoznas predpoved Baby Vangy?
Majú byť použité chemické zbrane aj jadrový útok. Rusko bude za tento krok kritizované, no svoju silnú pozíciu vo svete sa mu rýchlo podarí obnoviť. No a Amerika vraj “spozná, že strach je horší ako láska”.
0 4
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A ty zase poznáš zrejme všetko, aj nejaké kôkô...tiny jednookej babizne, zrejme panny.
Ja čakám nejaký hríb a ak sa neudeje, tak pôjdem do lesa a zopár si ich nájdem sám...
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

anet
Rusko zasiahlo ukrajinský Ľvov raketami s plochou dráhou letu
https://www.reuters.com/world/europe...ry-2022-03-27/
To chce zvysit slovakom ceny a poslat dalsie cisterny vlakom
anet
kopretinka
okrem toho,že CISTERNY s mäkkým i je smiešne čo?
v zmysle gramatickeho okienka, chyba opravena uz som vo veku, kedy mi to je smiesne ...
To nebude vekom, ale mentálnou deficienciou, uchechtávať sa nad raketovým útokom, bolesťou a utrpením ludí, kt rakety zasiahli
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ešte pred vojnou bol počet Ukrajincov 40 miliónov, pred majdanom 50 mil. Prečo utekali?
K výročiu bombardovania Srbska som pripla článok, dobrá duša ho vymazala, prečo asi?
Dám znovu, dožije sa večera? Nájdite si čas a čítajte...
https://protiproud.info/politika/636...a-ukrajine.htm
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

kukučka
Ešte pred vojnou bol počet Ukrajincov 40 miliónov, pred majdanom 50 mil. Prečo utekali?
K výročiu bombardovania Srbska som pripla článok, dobrá duša ho vymazala, prečo asi?
Dám znovu, dožije sa večera? Nájdite si čas a čítajte...
Čítal som jeden veľmi trefný komentár


"Fascinujú ma ľudia, ktorí si nepamätajú, ako Srbi pod vedením Miloševiča zaútočili najprv na Slovinsko, ktoré sa rozhodlo osamostatniť od Juhoslávie (zomrelo pri tom 19 Slovincov) potom zaútočili na Chorvátsko, ktoré sa tiež rozhodlo osamostatniť (zomrelo 8685 chorvátskych vojakov a 6322 chorvátskych civilných obyvateľov), potom rozpútali vojnu v Bosne a Hercegovine (zomrelo 30 tisíc bosnianskych vojakov a 31 tisíc bosnianskych civilov) a nakoniec sa pokúsili z Kosova vyhnať všetkých etnických Albáncov (zomrelo ich pri tom 8676). Pamätajú si iba bombardovanie Srbska vojskami NATO a tých 528 civilných obyvateľov, ktorí pri tom zomreli. Neviem, či to je strata pamäte, alebo strata súdnosti..."

Dovolím ešte malý exkurz do histórie k obliehaniu Sarajeva https://sk.wikipedia.org/wiki/Obliehanie_Sarajeva
Toto sa na konšpi weboch asi nepíše, či?
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

majkii
To nebude vekom, ale mentálnou deficienciou, uchechtávať sa nad raketovým útokom, bolesťou a utrpením ludí, kt rakety zasiahli
Tak, tak ... trvam na tom co som napisala pred 2 rokmi, dnesne ludstvo ma len velmi malo spolocne s homo sapiens.
Ked Putin povedal, ze zlikviduje vsetky skladiska, ktore tam posiela zapad ... comu z toho nechapu?!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
buchač nehnevaj sa , ale to je taká sprostosť.....
jasne treba pomenovať, kto je agresor , okupant a kto je napadnutý, okupovaný...obeť..

a žiadne že mainstream robí svoje alebo či len rusi robia zle...
koho okupujú ukrajinci ? komu plienia mesto za mestom a vraždia civilov zakázanými bombami ?......
tu sa naozaj niet o čom baviť
Tvoje čierno-biele myslenie ma vždy vie pobaviť...normálne ti ho závidím.
-------------------------------------
Tu máš ukážku mainstreamu..:

" Rusko sa snaží rozdeliť Ukrajinu na dve časti s cieľom vytvoriť Moskvou kontrolovaný región po tom, ako sa mu nepodarilo OVLÁDNUŤ celú krajinu. "

Neskutočná píííííííííp....
poznám ešte väčšiu...
že putin chce vraj napadnúť ukrajinu.......no veril by si tomu ???
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Vyzera ze Macaronovi uz zasvietila kontrolka
https://www.theguardian.com/us-news/...comments-putin
Joe Biden vystúpil v sobotu vo Varšave. Jeho poznámky boli mnohými brané ako výzva na zvrhnutie ruského prezidenta
Niekoľko minút po Bidenovom prejave sa Biely dom snažil bagatelizovať jeho slová a povedal, že prezident "nehovoril o Putinovej moci v Rusku alebo o zmene režimu". Podľa jedného predstaviteľa nebol prejav výzvou na zvrhnutie ruského prezidenta, ale skôr pokusom pripraviť svetové demokracie na rozšírený konflikt.

Spojené štáty boli nútené objasniť, že sa nesnažia o zmenu režimu v Rusku po tom, čo vyhlásenie prezidenta Joe Bidena, že Vladimir Putin je "mäsiar", ktorý "nemôže zostať pri moci", vyvolal obavy a odsúdenie doma aj v zahraničí.

Francúzsky prezident Emmanuel Macron varoval pred verbálnou eskaláciou v už aj tak nestabilnej situácii, zatiaľ čo Kremeľ uviedol, že "osobné urážky" ďalej podkopávajú vzťahy medzi USA a Ruskom.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
fakty z prieskumu.......
Hm...prieskum, ktorý je 2 roky starý....a tým sa ide dôvodiť ?
Ta fasa....

" Globsec uskutočnil prieskum v desiatich krajinách Európskej únie - v Bulharsku, Českej republike, Estónsku, Litve, Lotyšsku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Rumunsku a na Slovensku - na reprezentatívnej vzorke populácie veľkej od 1 000 do 1 047 respondentov. "

Informácia, ktorá vypovedá teda dosť o "prieskume"...

Globsec.
Do tejto propagandistickej organizácie neúnavne podporujúcej rast zbrojenia a obhajujúcej zahraničnú politiku USA každoročne tečú státisíce eur z ministerstiev zahraničných vecí, vnútra a financií. Len výdavky na tohtoročnú trojdňovú konferenciu dosiahli takmer milión eur, pričom až 76 % z tejto sumy zaplatili daňoví poplatníci. A to práve v čase, keď Všeobecná zdravotná poisťovňa musela odkladať operácie pacientov v ohrození života.
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Len či sa ten Bidet vôbec dožije konca vojny. Nevyzerá dvakrát zdravo :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať