Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
v nedávnej minulosti: sýria - chemický útok - biele prilby. hneď všetko jasné a neskôr?
Biele prilby/modré barety? Tí často nie sú ani poriadne vyzbrojení - tí totiž nemajú ani mandát nejako zasahovať - sú tam len na oddelenie dvoch strán. A keď tie sa rozhodnú mlátiť sa - tak biele prilby (OSN) sú len štatisti. Jediné čo zatiaľ v terajšej dobe akotak funguje - je Cyprus. Ale i tam sú niekedy provokácie.
Švagor bol v OSN jednotkách v (ex)Juhoslávii - vodič - a vravel - Nikdy viac! - pretože i oni boli terčom. Stačilo mu tých 6 mesiacov, čo tam bol. Neustále boli provokovaní - v Záhrebe keď šiel - nikdy nevedel, kedy to dostane do vozidla, kedy priletí nejaký granát, molotovov koktejl.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ja si chodím po názor aj k vám priatelia, nemyslíte si, že sa hnevám. Nemám rad, keď sa niekto povyšuje a uráža. Prepáčte mi moje blbé komenty.
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Odhaľujeme pavučinu mimovládok a prisluhovačov, ktorí za milióny dolárov od americkej vlády manipulujú verejnú mienku na Slovensku.
Poznáte ich - vystupujú ako vážení hostia v slovenských masmédiách, tvária sa ako nezávislí "experti" a "novinári". A popri tom sú potichučky platení z amerického vládneho programu na "presadzovanie národných záujmov USA a ovplyvňovanie verejnej mienky v zahraničí".
Neveríte? Pozrite si video. Majú to napísané priamo vo svojich grantoch. Tu máte všetkých "pomocníkov Ameriky" pekne pokope https://www.usaspending.gov/search/...
Je až neskutočné, ako je takéto niečo vôbec možné. Pýtame sa, kde sú teraz slovenské tajné služby? Či sledujú len 500-eurových ruských agentov v teplákoch? Kedy ich webstránky zablokuje NBÚ za šírenie propagandy?! Kedy ich začne vyšetrovať NAKA.
Raz sa karta obráti a každý z nich sa vyfarbí... Dovtedy však - myslite kriticky, neverte slepo médiám a buďte spolu s nami vždy na strane Slovenska.
https://www.facebook.com/watch/?v=14...40&ref=sharing
4 1
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Ja vás považujem za milých, skúsených ľudí. Buchač tu tvrdí, čo ja. Ja by som chcel vedieť názor aj z opačnej strany. Nemuseli by sme sa urážať, ale konštruktívne uvažovať.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
v nedávnej minulosti: sýria - chemický útok - biele prilby. hneď všetko jasné a neskôr?
Biele prilby/modré barety? Tí často nie sú ani poriadne vyzbrojení - tí totiž nemajú ani mandát nejako zasahovať - sú tam len na oddelenie dvoch strán. A keď tie sa rozhodnú mlátiť sa - tak biele prilby (OSN) sú len štatisti. Jediné čo zatiaľ v terajšej dobe akotak funguje - je Cyprus. Ale i tam sú niekedy provokácie.
Švagor bol v OSN jednotkách v (ex)Juhoslávii - vodič - a vravel - Nikdy viac! - pretože i oni boli terčom. Stačilo mu tých 6 mesiacov, čo tam bol. Neustále boli provokovaní - v Záhrebe keď šiel - nikdy nevedel, kedy to dostane do vozidla, kedy priletí nejaký granát, molotovov koktejl.
biele prilby boli záchranári pri sýrskom chemickom útoku
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vlado 33
Ja vás považujem za milých, skúsených ľudí. Buchač tu tvrdí, čo ja. Ja by som chcel vedieť názor aj z opačnej strany. Nemuseli by sme sa urážať, ale konštruktívne uvažovať.
No tak sa o to pokúsme, ale najskôr musíme vedieť o čom vlastne píšete a ako to chápať.
Napríklad také vyjadrenie, ako národný záujem USA.
-------------------------------------------------------------------------
vystupujú ako vážení hostia v slovenských masmédiách, tvária sa ako nezávislí "experti" a "novinári". A popri tom sú potichučky platení z amerického vládneho programu na "presadzovanie národných záujmov USA
---------------------------------------------------------------
Skús vymenovať aspoň jeden dva.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

šiesta veľmoc vedie vojnu na plné obrátky, má dosť bojovníkov čo si myslia že nosia v brašni maršálsku palicu.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kto, alebo čo je šiesta veľmoc ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
kto, alebo čo je šiesta veľmoc ?
naštuduj
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

toto je diskusia...
pýtam sa, lebo neviem...
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

pavol54
šiesta veľmoc vedie vojnu na plné obrátky, má dosť bojovníkov čo si myslia že nosia v brašni maršálsku palicu.
A nepomýlil si si to so siedmou veľmocou ? xi-xi-xi
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
toto je diskusia...
pýtam sa, lebo neviem...
spýtaj sa Mňačka alebo Chalupku, ja som v škole dával pozor
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bodliak
pavol54
šiesta veľmoc vedie vojnu na plné obrátky, má dosť bojovníkov čo si myslia že nosia v brašni maršálsku palicu.
A nepomýlil si si to so siedmou veľmocou ? xi-xi-xi
Nie, jeden Nemecký pán nazval v sedemdesiatich rokoch siedmu veľmoc obrazové a hovorené správy.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
toto je diskusia...
pýtam sa, lebo neviem...
spýtaj sa Mňačka alebo Chalupku, ja som v škole dával pozor
aj ja..
preto sa pýtam
toto jediné si zatiaľ vygooglill ?? ))

veľmi slabé...

potom si aj vygoogli, či ešte mňačko žije...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bodliak
pavol54
šiesta veľmoc vedie vojnu na plné obrátky, má dosť bojovníkov čo si myslia že nosia v brašni maršálsku palicu.
A nepomýlil si si to so siedmou veľmocou ? xi-xi-xi
Nie, jeden Nemecký pán nazval v sedemdesiatich rokoch siedmu veľmoc obrazové a hovorené správy.
napoleon ....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

bodliak
pavol54
šiesta veľmoc vedie vojnu na plné obrátky, má dosť bojovníkov čo si myslia že nosia v brašni maršálsku palicu.
A nepomýlil si si to so siedmou veľmocou ? xi-xi-xi
aj s piatou kolónou
jednoducho to spriemeroval ))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
nerozčuluj sa tam,,,
čo budeš potom vyvádzať po voľbách, keď namiesto nich budú mať vo vláde hlavné slovo sas a progresívci...
Nestraš.Ale naozaj je načase ponúknuť nejakú slušnú alternatívu nech môžem isť voliť.
4 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Fiiiha ... Šéf Ministerstva hospodárstva SR Richard Sulík uviedol, že dodávky ruského plynu do krajiny nemožno zastaviť. Poukázal na to, že Bratislava je pripravená zaplatiť za plyn v rubľoch ... https://rg.ru/2022/04/03/slovakiia-g...BIEPqXO2pr5TFM
Inak beriem to pozitivne
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
nerozčuluj sa tam,,,
čo budeš potom vyvádzať po voľbách, keď namiesto nich budú mať vo vláde hlavné slovo sas a progresívci...
Nestraš.Ale naozaj je načase ponúknuť nejakú slušnú alternatívu nech môžem isť voliť.
tak nám ju načrtni.....preferencie poznáš, tak skús vyskladať tú slušnú alternatívu voči tejto vláde....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
tak nám ju načrtni.....preferencie poznáš, tak skús vyskladať tú slušnú alternatívu voči tejto vláde....
Matelko vyriesi https://hitky.sk/igor-matovic-mal-za...tDQEwJ1an4lgDc
len otazky by mal klast poriadne.
Stretnú sa dvaja starí známi a jeden z nich je super nahodený. Nový oblek, kravata, drahý kabát, topánky a kufrík z krokodíla. Ten druhý sa ho pýta:
- Asi sa ti dobre darí, keď chodíš taký vyobliekaný.
- Ale vieš, otvoril som si taký malý podnik.
- Hej? A s čím?
- Normálka... so šperhákom!
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať