Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ukrajinci u Kyjeva stříleli zajaté Rusy, pravost videa potvrdili američtí novináři

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_jhr
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

niektoré veci sa proste nemenia
https://twitter.com/HPrahy/status/15...mYxLmL3BWZiUcg
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Ukrajinci u Kyjeva stříleli zajaté Rusy, pravost videa potvrdili američtí novináři

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_jhr
čo to zas trepeš ???
" aké zajaté " ?? ( to ti zas KORELA diktuje, po český ??))
putin odmieta akúkoľvek vojnu.....aj lavrov...odmietajú ju vyhlásiť....
už to konečne prestaň blúzniť,,aj zo ženevskými konvenciami

"špeciálná operácia....".celý svet počul putina a ty tu blúzniš..

ako môže byť niekto vojnový zajatecý, ak nie je vojna ???

lenin by bol na teba pyšný )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Jarka 1
bjuty, ani besná sviňa ti nerozumie o čom točíš.

Ak si ešte nevidel prázdne parlamentné lavice, tak nereaguj a nefabuluj. Prípadne ak nechápeš iróniu, tak sa nezapájaj.

Lavice sú aj parlamentné, nielen školské. Mainstream taký výraz používa. Mal by si to poznať.
jarka..je v poriadku, že nerozumieš..
a len moja slušná výchova až doteraz bránila, tomu...aby som reagoval na tie tvoje riťolezectvá.....

až doteraz....
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Predvčerom sa tu na porade objavila konšpirácia o tom, že v Buči civilistov postrieľali prichádzajúci ukrajinci lebo obete sú ukrajinskí rusi a masaker urobili západní ukrajinci. Našťastie propagandistcké lži na porade už boli vymazané, ale dôkazy sa postupne zhromažďujú, či už ide o svedectvá preživších, satelitné snímky, odposluchy komunikácie vrahov a napr. aj video z dronu (hneď prvé v článku) ukazuje ako popravili toho cyklistu.
https://www.visegradsky-jezdec.cz/mr...ace-vyvraceno/
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Jarka 1
No vidím, že predsa len si pochopil, lebo skôr ako som dopísala a pricapila ti odpoveď, tak si zmazal svoj príspevok.
jednoducho to vidíš ....
alebo len priznávaš, že si zas mimo...
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Musim uznat, ze Orban ma charakter https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...OfN4QwjZ_LR4-E
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

https://rumble.com/vxnamz-vpov-uprch...mariupolu.html

https://m.facebook.com/story.php?sto...00043005065993
Naposledy upravil kopretinka : 07.04.22 at 23:11
2 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Jarka 1
No vidím, že predsa len si pochopil, lebo skôr ako som dopísala a pricapila ti odpoveď, tak si zmazal svoj príspevok.
Majster mazania príspevkov sa predsa nedá zahanbiť.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))
... asi za to môže to čučo.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavilo, nakoľko po tom, čo sa začal čoraz viac sporadicky objavovať na obrazovkách TV som to čakal.
https://www.topky.sk/cl/10/2292781/B...y-cas-sa-krati
Tento americký riťolez už splnil svoju US úlohu na Ukrajine, treba presadzovať US názory zase doma...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Pobavilo, nakoľko po tom, čo sa začal čoraz viac sporadicky objavovať na obrazovkách TV som to čakal.
https://www.topky.sk/cl/10/2292781/B...y-cas-sa-krati
Tento americký riťolez už splnil svoju US úlohu na Ukrajine, treba presadzovať US názory zase doma...
oprav nie "doma" ale v "gubernii" otrokov je treba doraziť, keď sa minú domáci, dovezú sa noví
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Pár poznámok k tomu FB linku, ide podľa nazdieľaného obsahu nepochybne o fejk profil na šírenie ruskej "pravdy" .

CDitujem z postnutého videa FB linku "....Tady je hora, stříleli z hory, z Azovstalu na soukromný sektor. Zničili všechno, kompletne celou čtvrť na levém břehu...."

Pred pár dňami tu boli zaručené správy o tom ako Azov podmínoval divadlo, kde bolo zabitých najmenej 300 nevinných ľudí, potom tu bola tiež správa, že pôrodnicu (ne)bombardovali okupanti lebo tam vraj mal Azov velenie alebo jednotky. Samozrejme boli to propagandistické kecy pre vyznavačov putinovho ruska.
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Druhá vec čo ma zaujala v tom FB videu citujem " ...To že na nás namířili samopal a řekli, že nás nepustí ven - to se stalo, ano...." Tu mi napadá otázka, koľko bolo svedectiev ľudí, že okupanti po utekajúcich ľuďoch z mesta strieľali, mnohých zabili, ostreľovali humanitárne konvoje, časť ľudí proti svojej vôli deportovali do ruska?
Zaujímavé, je že takéto svedectvá o zverstvách tam milovníci okupantov nezdieľajú.
3 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
Pár poznámok k tomu FB linku, ide podľa nazdieľaného obsahu nepochybne o fejk profil na šírenie ruskej "pravdy" .

CDitujem z postnutého videa FB linku "....Tady je hora, stříleli z hory, z Azovstalu na soukromný sektor. Zničili všechno, kompletne celou čtvrť na levém břehu...."

Pred pár dňami tu boli zaručené správy o tom ako Azov podmínoval divadlo, kde bolo zabitých najmenej 300 nevinných ľudí, potom tu bola tiež správa, že pôrodnicu (ne)bombardovali okupanti lebo tam vraj mal Azov velenie alebo jednotky. Samozrejme boli to propagandistické kecy pre vyznavačov putinovho ruska.
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Druhá vec čo ma zaujala v tom FB videu citujem " ...To že na nás namířili samopal a řekli, že nás nepustí ven - to se stalo, ano...." Tu mi napadá otázka, koľko bolo svedectiev ľudí, že okupanti po utekajúcich ľuďoch z mesta strieľali, mnohých zabili, ostreľovali humanitárne konvoje, časť ľudí proti svojej vôli deportovali do ruska?
Zaujímavé, je že takéto svedectvá o zverstvách tam milovníci okupantov nezdieľajú.
vidieť že premýšľaš o získaných informáciách.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

majkii
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Mne sa teda veľmi páči, že relatívne pár ľudí nazývaných Azov si dokáže poradiť so všetkým. Aj s ruskou armádou, aj s civilistami. Aj s loďami, aj s vrtuľníkmi, aj s ľudmi. V mnohých mestách, na mnohých miestach. Vzdialených od seba. To mi nejak nevychádza.
Alebo naopak vychádza až moc
Asi by sa rovno dalo aj vypočítať, koľko dokáže jeden azov toho zariadiť. Riade blbo vynaložené peniaze na armádu, keď stačia "amatéri" a ovládajú všetko
Alebo, keď sme to pokašlali, hoďme to na azov. To sú iní bohatieri
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Aslegin
neviete ako sa vola ta sociologicka, co ma zakorene okuliare na hlave ?
Myslíš Porubänovú?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

majkii
Pár poznámok k tomu FB linku, ide podľa nazdieľaného obsahu nepochybne o fejk profil na šírenie ruskej "pravdy" .

CDitujem z postnutého videa FB linku "....Tady je hora, stříleli z hory, z Azovstalu na soukromný sektor. Zničili všechno, kompletne celou čtvrť na levém břehu...."

Pred pár dňami tu boli zaručené správy o tom ako Azov podmínoval divadlo, kde bolo zabitých najmenej 300 nevinných ľudí, potom tu bola tiež správa, že pôrodnicu (ne)bombardovali okupanti lebo tam vraj mal Azov velenie alebo jednotky. Samozrejme boli to propagandistické kecy pre vyznavačov putinovho ruska.
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Druhá vec čo ma zaujala v tom FB videu citujem " ...To že na nás namířili samopal a řekli, že nás nepustí ven - to se stalo, ano...." Tu mi napadá otázka, koľko bolo svedectiev ľudí, že okupanti po utekajúcich ľuďoch z mesta strieľali, mnohých zabili, ostreľovali humanitárne konvoje, časť ľudí proti svojej vôli deportovali do ruska?
Zaujímavé, je že takéto svedectvá o zverstvách tam milovníci okupantov nezdieľajú.
Dokážeš pochopiť, že určité veci sa proste v tomto fašistickom k*****stane jednoducho nedajú zdieľať z pravého profilu aj keď by boli pravdivé?
Si myslíš, že niekto dobrovoľne rád príde o prácu, prípadne bude sledovaný???
PS: a teraz neriešim obsah a pravdivosť danej informácie.
Píšem len to, že aj pravdivé informácie sa niekedy musia zdieľať cez falošné profily...
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
majkii
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Mne sa teda veľmi páči, že relatívne pár ľudí nazývaných Azov si dokáže poradiť so všetkým. Aj s ruskou armádou, aj s civilistami. Aj s loďami, aj s vrtuľníkmi, aj s ľudmi. V mnohých mestách, na mnohých miestach. Vzdialených od seba. To mi nejak nevychádza.
Alebo naopak vychádza až moc
Asi by sa rovno dalo aj vypočítať, koľko dokáže jeden azov toho zariadiť. Riade blbo vynaložené peniaze na armádu, keď stačia "amatéri" a ovládajú všetko
Alebo, keď sme to pokašlali, hoďme to na azov. To sú iní bohatieri
čo myslíš že je relatívne pár ľudí? Nemám informácie o veľkosti bataliónu Azov, ty áno? určite tam boli aj dvaja gréci
0 1
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
Dáša_
majkii
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Mne sa teda veľmi páči, že relatívne pár ľudí nazývaných Azov si dokáže poradiť so všetkým. Aj s ruskou armádou, aj s civilistami. Aj s loďami, aj s vrtuľníkmi, aj s ľudmi. V mnohých mestách, na mnohých miestach. Vzdialených od seba. To mi nejak nevychádza.
Alebo naopak vychádza až moc
Asi by sa rovno dalo aj vypočítať, koľko dokáže jeden azov toho zariadiť. Riade blbo vynaložené peniaze na armádu, keď stačia "amatéri" a ovládajú všetko
Alebo, keď sme to pokašlali, hoďme to na azov. To sú iní bohatieri
čo myslíš že je relatívne pár ľudí? Nemám informácie o veľkosti bataliónu Azov, ty áno? určite tam boli aj dvaja gréci
Prápor alebo teda batalion tvorí od 300 do 1200 vojakov to ako dôstojník predsa vieš, tak nerozumiem tvojej otázke
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Jarka 1
No vidím, že predsa len si pochopil, lebo skôr ako som dopísala a pricapila ti odpoveď, tak si zmazal svoj príspevok.
Majster mazania príspevkov sa predsa nedá zahanbiť.
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))
... asi za to môže to čučo.
ale to už musí na teba pôsobiť generačne
inak by si nemal také následky...
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
pavol54
Dáša_
majkii
Mesto je na 90% zničené vrátane obytných štvrtí ťažkým delostrelectvom a letectvom. Čudujem sa čo všetko ten Azov má. Zhruba tisícka bojovníkov má, ťažké delostrelectvo, letectvo?
Mne sa teda veľmi páči, že relatívne pár ľudí nazývaných Azov si dokáže poradiť so všetkým. Aj s ruskou armádou, aj s civilistami. Aj s loďami, aj s vrtuľníkmi, aj s ľudmi. V mnohých mestách, na mnohých miestach. Vzdialených od seba. To mi nejak nevychádza.
Alebo naopak vychádza až moc
Asi by sa rovno dalo aj vypočítať, koľko dokáže jeden azov toho zariadiť. Riade blbo vynaložené peniaze na armádu, keď stačia "amatéri" a ovládajú všetko
Alebo, keď sme to pokašlali, hoďme to na azov. To sú iní bohatieri
čo myslíš že je relatívne pár ľudí? Nemám informácie o veľkosti bataliónu Azov, ty áno? určite tam boli aj dvaja gréci
Prápor alebo teda batalion tvorí od 300 do 1200 vojakov to ako dôstojník predsa vieš, tak nerozumiem tvojej otázke
v akej organizačnej štruktúre?
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať