Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

mňa serie tento kapitalizmus, liberalizmus a všetko toto židmi riadené svinstvo sveta
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
marleau
mňa serie tento kapitalizmus, liberalizmus a všetko toto židmi riadené svinstvo sveta
A ako to robia? Zaujímajú ma detaily. No daj, nech nezomriem neinformovaný.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

duves
marleau
cez judášsky groš a skorumpovaných kolaborantov v podobe čaputky a spol tu máme hajajaáááááj...nielen my tu
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
ej ale nám bude dobre:
Elektrinu na východe nám dodávajú nemci o stred sa bijú madari s nemcami, plyn budú dodávať nemci alebo madari, pohonné látky dodávajú madari, autobusovú dopravu nemci, potraviny denne 800 kamionov(nemci, taliani madari) ešte že máme možnosť robiť heftlingov v montovniach, aj z toho platíme dane pre zamestnávateľov v cudzine.
O elektrinu na Stred. Slovensku má záujem maď. štátny podnik, aj CZ, a Enel je tiež v IT št. podnik.
Za Slov. štátu Slovensko bolo sebestačné a zásobovalo potravinami aj Švajčiarsko (možno aj Rakúsko).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
marleau
duves
marleau
cez judášsky groš a skorumpovaných kolaborantov v podobe čaputky a spol tu máme hajajaáááááj...nielen my tu
Ved sa nenechaj skorumpovať.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

korela
pavol54
ej ale nám bude dobre:
Elektrinu na východe nám dodávajú nemci o stred sa bijú madari s nemcami, plyn budú dodávať nemci alebo madari, pohonné látky dodávajú madari, autobusovú dopravu nemci, potraviny denne 800 kamionov(nemci, taliani madari) ešte že máme možnosť robiť heftlingov v montovniach, aj z toho platíme dane pre zamestnávateľov v cudzine.
O elektrinu na Stred. Slovensku má záujem maď. štátny podnik, aj CZ, a Enel je tiež v IT št. podnik.
Za Slov. štátu Slovensko bolo sebestačné a zásobovalo potravinami aj Švajčiarsko (možno aj Rakúsko).
v roku 1986 sme boli sebestační v potravinách .Kvalitných. vodiči kamiónov dostávali propagandisticky zoznam potravín ktoré po vstupe do ĆSSR nesmú kupovať a konzumovať.
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
korela
pavol54
ej ale nám bude dobre:
v roku 1986 sme boli sebestační v potravinách .Kvalitných. vodiči kamiónov dostávali propagandisticky zoznam potravín ktoré po vstupe do ĆSSR nesmú kupovať a konzumovať.
hnojilo sa NPK....predtým sa používal DDT ......... ozaj kvalita
1 0
pavol54 pavol54

Mila123
pavol54
korela
pavol54
ej ale nám bude dobre:
ddt používali všetci patentovaný v USA. NPK sa používa aj dnes otázne je ako sa bude používať po energetickej kríze. To vieš na suchom piesku nič nerastie, pozri na saharu, tam nemajú vysoké úrody plodín na výživu. Ale také GMO to je výhra, ešte že sú u nás zakázané ale v bravčovom z argentíny sa určite nájdu aj v amerických kurencoch dosť antibiotík, aj ten jedovatý prípravok odpad z výroby bionafty čo krmili v holandsku nosnice, a potom dvojaka kvalita potravín v eú hovorí za všetko heftlingovia zožerú len nech je lacné
2 0
korela korela

V Česku sa nezaháľa ...

Šéf Medianu: Babiš už není favoritem na prezidenta, překvapivá je podpora Petra Pavla

Zatímco před rokem si nejvíce lidí přálo za prezidenta Andreje Babiše, teď už to neplatí, říká ředitel výzkumné agentury Median Přemysl Čech. V rozhovoru pro Aktuálně.cz také uvádí, že ho překvapila značná podpora pro bývalého náčelníka Generálního štábu Petra Pavla. ...
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/
.
Generál Pavel si najal muže, který udělal prezidentku z Čaputové
(a Valla primátorom BA)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/g...aputove-166917
.
Generál Petr Pavel se stává druhým nejdůležitějším mužem NATO
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/...337_mhornakova
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
(a Valla primátorom BA)
Dobre im tak...dopadnú podobne, ako my.

Ten Repa je pekný kvietok...
https://dennikn.sk/1637714/ps-spolu-...nym-prevratom/
1 0
korela korela

Mila123
pavol54
korela
pavol54
ej ale nám bude dobre:
Poprvé bylo DDT zakázáno v roce 1968 v Maďarsku,[4] a k roku 1970 ve Švédsku a Norsku.[5] V USA bylo DDT zakázáno v roce 1972.
... poločas rozkladu DDT je zhruba 2 až 20 let (podle typu prostředí).
Výroba a používání DDT je dnes zakázána ve většině zemí světa, ale v řadě afrických a asijských zemí se DDT stále používá.[9] Důvodem je snížení výskytu malárie, ...
https://cs.wikipedia.org/wiki/DDT
1 0
pavol54 pavol54

korela
Mila123
pavol54
korela
pavol54
ej ale nám bude dobre:
Poprvé bylo DDT zakázáno v roce 1968 v Maďarsku,[4] a k roku 1970 ve Švédsku a Norsku.[5] V USA bylo DDT zakázáno v roce 1972.
... poločas rozkladu DDT je zhruba 2 až 20 let (podle typu prostředí).
Výroba a používání DDT je dnes zakázána ve většině zemí světa, ale v řadě afrických a asijských zemí se DDT stále používá.[9] Důvodem je snížení výskytu malárie, ...
https://cs.wikipedia.org/wiki/DDT
to hromadné používanie a chvála jeho účinkov mi niečo pripomína
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Súhlas. https://blog.sme.sk/miroslavmakyta/p...lupost?ref=tit
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Potešilo, prial by som im vysúdiť ešte miliónové odškodné od štátu.
Keď som sa MUSEL skladať na Matovičovu lotériu,
keď sa MUSÍM skladať na vakcíny pre vakcínofilov,
keď sa MUSÍM skladať na milión rôznych vecí, s ktorymi výsostne nesúhlasím,
tak sa rád poskladám prostredníctvom svojich daní aj T.Gašparovi na odškodné.
Ak som týmto rozčúlil aspoň 2 ofce, tak som s príspevkom spokojný.
https://www.topky.sk/cl/10/2208557/M...spol--idu-von-
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zabudol si už sa dumá o povakcinaćnom odškodnení...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Zabudol si už sa dumá o povakcinaćnom odškodnení...
Jedného dňa im to spočítame. Pre zdvihnutie nálady som si pozrel čísla úmrtí v ČR za 2.11.2021 a 3.11.2021.
A som celkom spokojný, nebudem sa tajiť.
Naposledy upravil Nandrolon : 04.11.21 at 12:00
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

v roku 1986 sme boli sebestační v potravinách .Kvalitných. vodiči kamiónov dostávali propagandisticky zoznam potravín ktoré po vstupe do ĆSSR nesmú kupovať a konzumovať.[/QUOTE]
*
Ale fuj,dodnes neviem zjesť kupovaný kompot či vypiť SK džus po prehliadke Sabinova.A čo všetko šlo na polia ani nevravím.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
V Česku sa nezaháľa ...

Šéf Medianu: Babiš už není favoritem na prezidenta, překvapivá je podpora Petra Pavla

Zatímco před rokem si nejvíce lidí přálo za prezidenta Andreje Babiše, teď už to neplatí, říká ředitel výzkumné agentury Median Přemysl Čech. V rozhovoru pro Aktuálně.cz také uvádí, že ho překvapila značná podpora pro bývalého náčelníka Generálního štábu Petra Pavla. ...
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/
.
(a Valla primátorom BA)

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/g...aputove-166917
.
Generál Petr Pavel se stává druhým nejdůležitějším mužem NATO
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/...337_mhornakova
No ved vravím,mediálny produkt další v poradí,na rade je Madarsko a Polsko.Vždy rovnaký scenár.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara a ďalších z kauzy Očistec v piatok po roku prepustia z väzby na slobodu. Rozhodnutie Najvyššieho súdu sa týka aj exšéfa NAKA Petra Hraška, exriaditeľa korupčnej jednotky Róberta Krajmera aj bývalých policajných funkcionárov Mariána Zetochu a Milana Mihálika.........prepúšťajú nevinných
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
.........prepúšťajú nevinných
Táto poznámka je trochu mimo.
Ak je táto poznámka myslená ironicky, tak by bolo dobré dať buď úvodzovky alebo smajlíka.

Dotyčných prepustili preto, lebo pominuli dôvody kolúznej väzby.
Vyšetrovanie ale pokračuje aj naďalej.
Nevinní budú až vtedy, ak o tom rozhodne súd na základe predložených dôkazov.
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať