Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ak sa "flaskovy" listicek zabudne uplatniť pri pokladni.....tak zase až niekedy nabudúce....ak napr.v Poprade
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Nandrolon
Minule tu bola diskusia s platnosťou lístka za výkup fliaš, tak jeden článok na danú tému.
https://www.topky.sk/cl/10/2309569/Z...OSPRAVEDLNENIE
Ono totiž - nikde nie je v zákone stanovená nejaká "doba expirácie, platnosti" vrátenia zálohovaného obalu, platnosti lístka. Toto vymýšľajú jedine nenažrané obchodné reťazce - nainštalovali tie zálohomaty, ale ich kapacita, skladové priestory - sú malé (v nejakej malej miestnosti... a tak získavajú prachy. Dokonca (v čase, keď sa o tom rozhodovalo) tvrdili, že sa im budú plechovky a PET fľaše hromadiť a zaberať miesto. Oni totiž vtedy ani nevedeli, že jedine sklenené fľaše sa skladujú celé, ale PET fľaše a plechovky sa LISUJÚ.
Na druhej strane - i ľudia sú poriadni vy*ebanci. Nedávno som v T... musel 30 min. čakať pri tomto zálohomate - dôvod? Nebola chyba toho stroja, ale prišli dvaja - jeden 350 fliaš od piva a druhý 5 vried s PET fľašami. Stroj má priestor pre 100 sklenených fliaš (väčšinu pivové) - potom sa musia pretriediť do prepravok podľa značky. Na plechovky sú veľké vaky po 50kg, na PET fľaše tak isto. Tam sa ich zmestí kopa. Nuž a títo hádzali jednu za druhou - a čo na tom, že niektoré (asi z kontajnera vytiahnuté staré) vracalo - tvrdohlavo pchali a nadávali, že neberie. No a pri tom pivovom - 3x musel prísť niekto, aby uvoľnil miesto pre ďalšie. A čo je horšie - to, čo im nezobralo, hádzali do odpadu vedľa tak, až už nebolo kde tak, to nechali tam. Zobrali lístok a zmizli. Musel prísť upratovací servis a vyniesť tie kopy platových a sklenených fliaš preč (asi dozadu do iných nádob). Aj takíto sú zákazníci.
Skorej by som.... aký minister ziv.prostredia taký systém-fungovanie....
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nuž - keď to vraví tá najväčšia bradavica toho vredu /Smeru) - tak to bude asi pravda.
Samozrejme, že je to pravda :

" Rozhorčený predseda strany Smer-SD označil v súvislosti s nedávnymi obvineniami Slovensko za najväčší vred v Európskej únii. „Vredom v právnom štáte nie je Maďarsko, Poľsko ani Malta.
Vredom, najväčším v Európskej únii, je Slovensko S VLÁDOU TÝCHTO GAUNEROV. "
0 3
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
bjuty smis
tak fico teraz tvrdí, že Slovensko je najväčší vred eú... ...tak sa nečuduj
Nuž - keď to vraví tá najväčšia bradavica toho vredu /Smeru) - tak to bude asi pravda.
ani tebe nedal z tých 650 miliónov zašitých na Belize? Však na neho zlodeja, lumpa a kriminálnika nemali čo našiť aby ho zavreli. ale hlavne že boli hry pre plebs so 150 člennou účasťou hráčov a 3 miliónmi divákov. ale na dôchodky nikto neprišiel, komu sa to nepáči tak je nácko
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Minule tu bola diskusia s platnosťou lístka za výkup fliaš, tak jeden článok na danú tému.
https://www.topky.sk/cl/10/2309569/Z...OSPRAVEDLNENIE
čo to za blbosť čítam že odpočítať z nákupu. ja by som išiel rovno do pokladne dajte za zálohu keď budem chcieť nakúpim to nemôže byť podmienka nákup za vrátené obaly
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54
Nandrolon
Minule tu bola diskusia s platnosťou lístka za výkup fliaš, tak jeden článok na danú tému.
https://www.topky.sk/cl/10/2309569/Z...OSPRAVEDLNENIE
čo to za blbosť čítam že odpočítať z nákupu. ja by som išiel rovno do pokladne dajte za zálohu keď budem chcieť nakúpim to nemôže byť podmienka nákup za vrátené obaly
Pali ja som minule zabudla dať lístok Lidl šurany...neva.... šak aký problém vrátim doma šak Lidl ako lidl a doma trt makový.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
pavol54
Nandrolon
Minule tu bola diskusia s platnosťou lístka za výkup fliaš, tak jeden článok na danú tému.
https://www.topky.sk/cl/10/2309569/Z...OSPRAVEDLNENIE
čo to za blbosť čítam že odpočítať z nákupu. ja by som išiel rovno do pokladne dajte za zálohu keď budem chcieť nakúpim to nemôže byť podmienka nákup za vrátené obaly
Pali ja som minule zabudla dať lístok Lidl šurany...neva.... šak aký problém vrátim doma šak Lidl ako lidl a doma trt makový.....
no mňa sa to netýka. Ale minule som si skočil v žiline do tesca niečo pod zub vidím že pollitrová voda v akcii(0,25) no nekúp do auta a syn mi hovorí však to nie zálohovaná. neva ja to recyklujem tak že pred cestou opakovane dolejem vodovodku
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Som kukol na chvíľku na TV Narkozu, správy o 17:00...kde dávali šot zo Slavína.
Pinda redaktorka spomenula niečo vo význame, že to tam bolo bez nejakých zvláštnych udalostí.
Lenže ono to tam , kuwa, veru bolo dosť husté...a to kvôli liberálnym slniečkam a jebnutých blbcov.

Naše slniečka na Slavíne a asistencia polície k bráneniu "kladeniu vencov".
https://www.facebook.com/1564641684/...36825941271277

Bol tam aj Harabín...ja ho síce veľmi nemusím, ale to, čo mu stváral ten maník, tak to bolo na bombu medzi oči. Vrchol bolo konanie mladej čajočky v závere, keď vzala kyticu, ktorú položil.
https://www.facebook.com/len.iza.338...72628172917357
4 3
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

pár dní dozadu som len tak utrúsila ... či ešte bude 8.máj sviatkom ... Harabína vôbec nemusím, ale ten maník fakt na bombu ... nie medzi oči, ale trochu nižšie
6 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
pár dní dozadu som len tak utrúsila ... či ešte bude 8.máj sviatkom ... Harabína vôbec nemusím, ale ten maník fakt na bombu ... nie medzi oči, ale trochu nižšie
tí ľudia sú tak vymletí, alebo ktohovie koľko za to berú. Presne takto to bolo pri demonštrácii v roku 2014, skončilo to tak že jedného demonštrujúceho zastrelili v priamom prenose . kto strieľal? pravý sektor
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Inak toto je fakt tragedia, normalne premyslam ci je to vychovou, stratou zdraveho usudku ... alebo chybou v genetickom kode???
Minulost nezmenis, a hanobenim minulosti urcite svetlu, krajsiu, lepsiu atd. buducnost neziskaju.
5 2
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

vymletí ľudia mi tak nevyrazili dych, ako nečinnosť polície ... toto sa vôbec nemalo stať, aby niekto bránil ľuďom položiť kvety ... keby len Harabínovi, tak si poviem, že je v tom politika ... ale veteráni ovešaní medailami a zastavia ich pred schodmi ... hanba
8 2
Príspevok zbalený
negatívne hlasy (-4)
+ zobraziť viaczbaliť
...a prvý nesúhlas som už dostal.
Mne je síce jedno, že sa realizoval https://www.porada.sk/member.php?u=74986
Ale tu je to, čo som minule spomínal...kurewská, hnusná, dzignutá NEOBJEKTIVITA určitých ľudí...ktorým už fakt musí yebať na hlavu...toto sú tí slniečkárski liberálkovia na čele zo Sulíkom alebo Šimečkom.

Boh zavaruj pred týmito bláznami, aby sa dostali ku moci.
0 4
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak ja ti dám hned dalšiu, ked tu už tolko vyvádzaš a nonstop zaplavuješ nenávisťou a vulgarizmami...

ochraňovať potrebujeme pre vami, zúrivými bolševicko-náckovskými dôchodcami a dezolátmi......
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Naša modelečka...
https://www.dennikdnes.com/2021/05/1...onca-aj-kisku/
0 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Však sa ochraňujte aj 2x denne, do buzien sa nestarám, ale ani neotáčam zadkom.
:-)))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a koho zaujímajú náckovia ? zas ťa chlapci nevzali do vírivky,,,,,,,
staraj sa do koho chceš....najlepšie do borovičky.....
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Slavín dnes rezervovaný od 6h do 22h pre Dorota a spol.nechceli tam ľudí pustiť položiť kvety...

Kamarát bol....tematicky sa obliekol dal vyšívanu rubášku.....mysleli si,že je rus alebo ukrajinec....tak kvety položil kde chcel....
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Slavín dnes rezervovaný od 6h do 22h pre Dorota a spol.nechceli tam ľudí pustiť položiť kvety...

Kamarát bol....tematicky sa obliekol dal vyšívanu rubášku.....mysleli si,že je rus alebo ukrajinec....tak kvety položil kde chcel....
Minule bol u nás pohreb a niekto pokradol vence polícia dodnes nevyšetrila dokonca na pamiatku zosnulých aj v Blave vyšetrovala polícia krádeže mala by sa spýtať tých čo kradli na Slavíne či v tom nemajú prsty
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

fiha, tak na toto som zvedava ...

“Ukrajina nemá čo hroziť, musím sa ohradiť, toto ma urazilo. Slovensko robí maximum pre Ukrajinu, dostali S-300, dostávajú materiál, dostávajú humanitnú pomoc, dostávajú pomoc tí ľudia, ktorí utekajú a oni si dovolia tú drzosť ešte nás kárať, že nás oni vypnú. Nech to skúsia, urobím všetko pre to, aby sme zastavili akúkoľvek pomoc Ukrajine. Toto ma tak nahnevalo, že ešte teraz mám z toho tlak,” povedal rozčúlený Kollár.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...Ey0zc6-5Y6W6a8
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať