Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Cucáš z palca, nebolo to z badateľa. Preložíš nám z nemčiny?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Jarka 1
Hoaxy sú na oboch stranách. Informačná vojna ako vyšitá. Hodiť však svoju neschopnosť za komunikáciu s ľuďmi, neschopnosť zmeniť rétoriku, čo má obrovský dosah na súčasnú situáciu ... bez štipky sebareflexie urobiť z neočkovaných vyvrheľov spoločnosti ... je veľká chyba myslieť si, že toto nie je cesta do pekla ...
Na akych oboch stranách ? Sú tu dezolati - pripadne radikálnejší antivaxeri a kto je podľa teba druhá strana ??
Myslíš vedcov a lekárov ??

Vymenuj prosím hoaxy tej " druhej " strany...
Naposledy upravil bjuty smis : 20.11.21 at 06:19
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis
Jarka 1
Hoaxy sú na oboch stranách. Informačná vojna ako vyšitá. Hodiť však svoju neschopnosť za komunikáciu s ľuďmi, neschopnosť zmeniť rétoriku, čo má obrovský dosah na súčasnú situáciu ... bez štipky sebareflexie urobiť z neočkovaných vyvrheľov spoločnosti ... je veľká chyba myslieť si, že toto nie je cesta do pekla ...
Na akych oboch stranách ? Sú tu dezolati - pripadne radikálnejší antivaxeri a kto je podľa teba druhá strana ??
Myslíš vedcov a lekárov ??

Vymenuj prosím hoaxy tej " druhej " strany...
vedci a lekári sú aj na druhej strane, ale tí neberú provízie
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť. Že aj inde to takto (ne-)funguje viem, nemusíte mi to písať, možno je to len dôkaz rovnakých not.....
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť. Že aj inde to takto (ne-)funguje viem, nemusíte mi to písať, možno je to len dôkaz rovnakých not.....
Prosim ťa, povedz mi, ako konkrétne sa dal ten vírus zastaviť? Úplne jasnú predstavu, tak, aby sme to pochopili.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

SLOVENSKO: Slovenský ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský již
minulý čtvrtek poskytl rozhovor slovenskému deníku Pravda a v tomto
rozhovoru zazněly dvě neuvěřitelné informace, které nyní začaly
rezonovat na slovenských alternativních platformách. Ministr
totiž moderátorce Márii Hlucháňové narovinu přiznal, že očkování občanů
na Slovensku, a v podstatě nejen tam, je politickou otázkou. Nejde tedy o otázku zdravotní péče a ochrany zdraví, ale plošné očkování obyvatelstva je otázkou politickou.

A to nebylo všechno. O pár minut později moderátorce přiznal, že o
tom, kdy se bude očkovat, kdo a která skupina obyvatelstva, a kdy k
tomu dojde, rozhoduje Pfizer a ostatní farmaceutické společnosti.
Nerozhodují o tom tak slovenští odborníci z oboru imunologie, jak by se
dalo očekávat, ale rozhodují o tom prostě farma firmy, jaké pošlou
instrukce a doporučení. Ukázku videa s oběma výroky máte níže. Celou
reportáž a rozhovor s ministrem Lengvarským můžete zhlédnout zde na serveru deníku Pravda.sk.
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Dáša_
marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť. Že aj inde to takto (ne-)funguje viem, nemusíte mi to písať, možno je to len dôkaz rovnakých not.....
Prosim ťa, povedz mi, ako konkrétne sa dal ten vírus zastaviť? Úplne jasnú predstavu, tak, aby sme to pochopili.
nechám si to pre seba a vedz, že mám riešenie
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Za všetkých mŕtvych covidových pacientov nesie zodpovednosť vláda a to blbé konzílium.
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

marleau
Dáša_
marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť. Že aj inde to takto (ne-)funguje viem, nemusíte mi to písať, možno je to len dôkaz rovnakých not.....
Prosim ťa, povedz mi, ako konkrétne sa dal ten vírus zastaviť? Úplne jasnú predstavu, tak, aby sme to pochopili.
nechám si to pre seba a vedz, že mám riešenie
škoda....mohol si mať nobelovú cenu
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis
marleau
Dáša_
marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť. Že aj inde to takto (ne-)funguje viem, nemusíte mi to písať, možno je to len dôkaz rovnakých not.....
Prosim ťa, povedz mi, ako konkrétne sa dal ten vírus zastaviť? Úplne jasnú predstavu, tak, aby sme to pochopili.
nechám si to pre seba a vedz, že mám riešenie
škoda....mohol si mať nobelovú cenu
nobelovky sú pod moju úroveň, to nech si dajú židom
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

prečo mi k slobode nestačí negatívny test?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť.
Ktorá vláda ? Lebo v počiatku to bola Pelleho vláda a až potom nastúpil Blázon.

ALE TO JE ÚPLNE JEDNO, že ktorá vláda....aj keby bol predsedom vlády neviem kto, tak by proste prenosu nákazy nedokázala zabrániť !!!!!!!

Že vraj máš riešenie ? Omyl...ty si len myslíš, že ho máš.
1 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač
marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť.
Ktorá vláda ? Lebo v počiatku to bola Pelleho vláda a až potom nastúpil Blázon.

ALE TO JE ÚPLNE JEDNO, že ktorá vláda....aj keby bol predsedom vlády neviem kto, tak by proste prenosu nákazy nedokázala zabrániť !!!!!!!

Že vraj máš riešenie ? Omyl...ty si len myslíš, že ho máš.
odpovedz aj na otázku, prečo mi nestačí negatívny test
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť.
Ktorá vláda ? Lebo v počiatku to bola Pelleho vláda a až potom nastúpil Blázon.

ALE TO JE ÚPLNE JEDNO, že ktorá vláda....aj keby bol predsedom vlády neviem kto, tak by proste prenosu nákazy nedokázala zabrániť !!!!!!!

Že vraj máš riešenie ? Omyl...ty si len myslíš, že ho máš.
ale zas ho nepodceňuj
nezabúdaj, koho je to volič....oni už raz mali riešenie....konečné...
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

bjuty smis
buchač
marleau
Zastaviť covid, aj keď už nezabrániť jeho vypusteniu bolo to najjednoduchšie čo mohli urobiť, ale nie teraz, no v lete. Za smrť covid pacientov je zodpovedná vláda, pretože pustila covid na naše územie a mohla tomu zabrániť.
Ktorá vláda ? Lebo v počiatku to bola Pelleho vláda a až potom nastúpil Blázon.

ALE TO JE ÚPLNE JEDNO, že ktorá vláda....aj keby bol predsedom vlády neviem kto, tak by proste prenosu nákazy nedokázala zabrániť !!!!!!!

Že vraj máš riešenie ? Omyl...ty si len myslíš, že ho máš.
ale zas ho nepodceňuj
nezabúdaj, koho je to volič....oni už raz mali riešenie....konečné...
hlupáčik, si na veľkom omyle
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
prečo mi nestačí negatívny test
Výskumníci, že PCR testy na SARS-Cov-2 môžu ukazovať aj falošne negatívny výsledok, a to až v 20 percentách. Pätina pozitívnych pacientov s koronavírusom, ktorí nemajú príznaky ochorenia, teoreticky nemusí byť testovaním zachytená.
Podľa vedcov závisí úspešnosť testovania aj od dĺžky infekcie či inkubačnej doby. Interpretácia výsledkov preto môže byť mätúca.

P.S.:
Nemal si náhodou aj ty svojho času z toho samotestovania hokej ? Raz pozitív, raz negatív..
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

bjuty nemyslím vedcov a lekárov. Oceňujem, že sa ma spýtaš a rovno sem nepíšeš len podľa toho, akoby si si to mohol ty vysvetliť.

Myslím, že každí už videl aj nejaký hoax zo strany vaxerov. Aj tam ľudia niekedy pricapia niečo, kde je zjavné, že je to už pritiahnuté za uši.

Deliť lekárov a vedcov na vaxerov a antivaxerov je absolútne neprijateľné. To kde sme dospeli, že im upierame ich názor. A je jedno, či je súhlasný, alebo nesúhlasný. Na všetko iné musia mať lekári pri liečbe svoj vlastný názor, za ktorí zodpovedajú. No na vakcínu nesmú mať vlastný názor.
4 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

prečo sa teda testuje a rozhoduje na základe tak nekvalitných testov?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau
prečo sa teda testuje a rozhoduje na základe tak nekvalitných testov?
Prečo sa koľajnice v diaľke zbiehajú akoby do jedného bodu ?
0 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač
marleau
prečo sa teda testuje a rozhoduje na základe tak nekvalitných testov?
Prečo sa koľajnice v diaľke zbiehajú akoby do jedného bodu ?
hm, tak podľa "akoby" rozhodovať o zdravotnom stave, to už hej.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať