Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Konečne naše hokejové mužstvo vyhralo na Kazachstanom, ešte vyhrať nad Keňou a dva vyhraté zápasy máme vo vrecku
5 0
mirko70 mirko70

mirko70 je offline (nepripojený) mirko70

buchač
mirko70
možno len vec vkusu. Zatiahol zopár razy falošne ale ak by som ich počul a nie videl za iných okolností,malo to rytmus. Ale aj negatívna reklama je reklama. Len škoda,že to urobili tak okato.
Samozrejme, že proti gustu žiaden dišputát...nikomu neberiem jeho názor.

Lenže tu išlo o niečo iné a nie hudbu ako takú. Tu išlo o to, že víťaz bol jasný už vopred...a to nie z titulu, že by skupina a jej produkcia bola až taká fasa.
Ak si vezmeme pohľad do minulosti, tak pred rokom (dvoma ?) zvíťazil kto ? Zarastený chlap oblečený v ženskej róbe, ktorý sa zviezol na vlne genderizmu.
Preto som napísal,že to urobili okato. V podstate to robia systematicky všade celé roky,či sú to súťaže alebo reality. Pretláčajú to všade za každú cenu a zámerne aby to škodilo obom stranám. To je zámer,lebo náhody neexistujú.Ľudia sa dobre ovládajú ak sa medzi sebou melú navzájom. Ďurica má dobré texty,aj ja mám rád rockovú hudbu
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

jeden čo vidí za horizont odhalil, že za vládou nariadenom konci rúšok je tajný plán otráviť ľud žltým práškom. Toľko bolo náreku, keď sa nariadila povinnosť nosenia rúšok, teraz päť tisíc ľudí zdieľajúcich toto odhalenie vidí za zrušením povinnosti rúšok tajný plán práškovania
https://www.zilinak.sk/prispevky/199...-otravit-vlada
https://www.facebook.com/hoaxPZ/posts/1205343286960203
Naposledy upravil majkii : 21.05.22 at 20:27
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Som dva roky na hubje vonku nemala....
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Som dva roky na hubje vonku nemala....
Lui, buď rada lebo niektorí mali povinnosť nejaký čas po prekonaní covidu nosiť aj vonku.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
lujza.j
Som dva roky na hubje vonku nemala....
Lui, buď rada lebo niektorí mali povinnosť nejaký čas po prekonaní covidu nosiť aj vonku.
To je ich problém.......ja by som určite nie.....vonku sa má dýchať čerstvý vzduch.... doma zavretý ....a keď už po....ešte náhubok.....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nič viac nepoteší chudobnú rodinu z hornej dolnej ak dostane príspevok na krúžok pre dieťa ktorý by si chcelo vybrať podľa svojich schopností a záujmu, taký hokejový krúžok (koľko stojí výstroj) príspevok bude dobre využiteľný
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft

vozil si na ich autách či ako?
ROZVOZ AUTOM.
Zaregistrovať svoje tel. číslo som musel, potom som dostal adresu od koordinátorov, naložil, odviezol na zadanú adresu. Na adrese už na nich čakali.[/QUOTE]

Hmmmmm....

misoft
buchač
anet
.
Som zvedavý na obrážťoky na vtipnú nôtu...

Ale čo už,,,,misoft AUTO NEMÁ, jasánková z liptova dá do nákladov ( čítaj = oyebe štát)...proste život períčko.
Nedá ti to, aby si si nerýpol.... a ako dobre, že ho nemám.... platiť benzín, poistky, kontroly ..... sadnem do autobusu a nech karuje niekto iný - ja si podriemem
Takže teraz som na pochybách...
Tak bol to rozvoz autom alebo nie. Lebo vravíš, že auto nemáš...takže si akože nejaké vyfasoval alebo si si požičal ???
0 2
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Juraj, veľmi sa nudíš?
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

majkii
jeden čo vidí za horizont odhalil, že za vládou nariadenom konci rúšok je tajný plán otráviť ľud žltým práškom.
To je len dalsi dokaz toho, ze ludstvo sprostie ja to stale hovorim
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
veronikasad
Juraj, veľmi sa nudíš?
Aj hej...a ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft

vozil si na ich autách či ako?
ROZVOZ AUTOM.
Zaregistrovať svoje tel. číslo som musel, potom som dostal adresu od koordinátorov, naložil, odviezol na zadanú adresu. Na adrese už na nich čakali.
Hmmmmm....

misoft
buchač
anet
.
Som zvedavý na obrážťoky na vtipnú nôtu...

Ale čo už,,,,misoft AUTO NEMÁ, jasánková z liptova dá do nákladov ( čítaj = oyebe štát)...proste život períčko.
Nedá ti to, aby si si nerýpol.... a ako dobre, že ho nemám.... platiť benzín, poistky, kontroly ..... sadnem do autobusu a nech karuje niekto iný - ja si podriemem
Takže teraz som na pochybách...
Tak bol to rozvoz autom alebo nie. Lebo vravíš, že auto nemáš...takže si akože nejaké vyfasoval alebo si si požičal ???[/QUOTE]
Zdá sa, že už absolútne nechápeš! Písal som vtedy, že som rozvážal na SVOJOM aute? Nepísal! Vieš o tom, že so súhlasom majiteľa môžeš jazdiť aj na JEHO aute? Asi to NEVIEŠ!!!!
Odporúčanie - sem-tam aj uvažuj a potom nebudeš písať takéto "múdrosti"!
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4x očko kamka od decka má kiahne.....(:
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
4x očko kamka od decka má kiahne.....(:
veď očkovanie proti kovidu nechráni ani pred kovidom,,si čakala,že to bude proti kiahňam?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
4x očko kamka od decka má kiahne.....(:
A aké? Ovčie, alebo opičie? Lebo sú rozdielné - a očkovaní proti ovčím nemajú ochranu pre opičími.
https://spravy.rtvs.sk/2022/05/opici...kial-sa-vzali/
"Opičie kiahne spôsobujú vírusy čeľade Poxviridae z rodu Orthopoxvirus. Do tohto rodu patrí ešte variola (pravé kiahne, ktoré sa vďaka očkovaniu eradikovali a už sa nevyskytujú), vírus vakcínie (používaný ako očkovanie proti variole) a vírus kravských kiahní.

Tieto poxvírusy nemajú virologicky nič spoločné s ovčími kiahňami (varicelou), ktoré spôsobuje iný vírus a podobajú sa len klinickými prejavmi – teda vyrážkou so zakalenými pľuzgierikmi."
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
lujza.j
4x očko kamka od decka má kiahne.....(:
veď očkovanie proti kovidu nechráni ani pred kovidom,,si čakala,že to bude proti kiahňam?
Ále čo, podľa Covidovej sekty bolo očkovanie sloboda
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Nepísal! Vieš o tom, že so súhlasom majiteľa môžeš jazdiť aj na JEHO aute? Asi to NEVIEŠ!!!!
Odporúčanie - sem-tam aj uvažuj a potom nebudeš písať takéto "múdrosti"!
To vážne môžem jazdiť na inom aute ? To akože fááákt ?????
Takže potom to platí aj opačne...že niekto môže jazdiť na mojom ?
Pfúúú...no neverím...a ja som si myslel, že ak jazdím na inom aute, tak porušujem zákon.
Normálne mi odľahlo...prisámfakt.

Nože daj ešte niečo do pľacu...aspoň sa zasmejeme....ja teda určite


Odporúčanie - svoje odporúčania si nechaj pre seba (čítaj = strč si niekam).
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Pán buchač, PROSÍM, nechajte, nevšímajte si moje príspevky, reagovala som na Anet ....Vás nikdy neoslovím, Váš názor ma nezaujíma........... Vaše príspevky k otázkam sú o skoro vždy urážajúce, nemiestne , Vaše reakcie na moju osobu sú, podľa môjho názoru neprimerané, hrubé, expresívne .....
pre svoju "zábavu" si vyberte inú činnosť, nie narážky na mňa.......PROSÍM........
4 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Nepísal! Vieš o tom, že so súhlasom majiteľa môžeš jazdiť aj na JEHO aute? Asi to NEVIEŠ!!!!
Odporúčanie - sem-tam aj uvažuj a potom nebudeš písať takéto "múdrosti"!
To vážne môžem jazdiť na inom aute ? To akože fááákt ?????
Takže potom to platí aj opačne...že niekto môže jazdiť na mojom ?
Pfúúú...no neverím...a ja som si myslel, že ak jazdím na inom aute, tak porušujem zákon.
Normálne mi odľahlo...prisámfakt.

Nože daj ešte niečo do pľacu...aspoň sa zasmejeme....ja teda určite


Odporúčanie - svoje odporúčania si nechaj pre seba (čítaj = strč si niekam).
Nuž - veľa toho nevieš.
https://auto.sme.sk/c/5847750/potreb...neho-auta.html
Asi nepoznáš pojmy majiteľ, držiteľ, nájomca, prenajímateľ, carsharing, autopožičovňa....
Ajajaj..... zaspal si, zaspal....
To by som potom nemohol jazdiť ani na synovom vozidle, ani na susedovom (ak mi ho požičia), ani na aute z požičovne.....
3 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dušan, prepáč, ak som moc zvedavá... Čie auto si použil na odvoz?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať