Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

alebo (ale nie u nás).....
https://www.aktuality.sk/clanok/qw4J...TaxuY3MHeajuYM
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
bola jedna pesnička v mojej mladosti "šlapací kolo" (jadro nebude, plyn tiež, phl len pre vyvolených) čo nám potom zostane.
Ja mám perfektny typ https://www.facebook.com/Goodwood.Re...79487670098667
Budeme v kondicke, vypracovane nohy, aj perfektna sranda bude ...
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
to sa im vyskakuje keď majú vlaky. čo tak u nás drezina na ručný pohon?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
to sa im vyskakuje keď majú vlaky. čo tak u nás drezina na ručný pohon?
aj nožný......Čierny Balog.....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

energie z Ruska odobrať nebudeme: plyn, ropa, uhlie, jadro
ako sa bude riešiť energia zo slnka pre fotovoltaiku, vždy prichádza z východu, východný vietor pre veterné elektrárne, sibírske mrazy sa budú počítať ako?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Anet....na vymakane nohy kašľať....ale tá perfektná sranda tá bude najvác....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
energie z Ruska odobrať nebudeme: plyn, ropa, uhlie, jadro
ako sa bude riešiť energia zo slnka pre fotovoltaiku, vždy prichádza z východu, východný vietor pre veterné elektrárne, sibírske mrazy sa budú počítať ako?
Zacnes chovat dobytok a budes vyuzivat ich produkciu metanu Laicky, prd premenis na plyn na kurenie To znie ako skvely biznis plan
https://www.enviroportal.sk/clanok/u...i-menej-metanu
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
Anet....na vymakane nohy kašľať....ale tá perfektná sranda tá bude najvác....
Sa budem pucit smiechom ako sa ti budu pri tom slapani copy triast
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
lujza.j
Anet....na vymakane nohy kašľať....ale tá perfektná sranda tá bude najvác....
Sa budem pucit smiechom ako sa ti budu pri tom slapani copy triast
Do rici ty ma poznáš
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
lujza.j
Anet....na vymakane nohy kašľať....ale tá perfektná sranda tá bude najvác....
Sa budem pucit smiechom ako sa ti budu pri tom slapani copy triast
copy?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Potom nám zostane pešibus/pešobus. Ak ničoho nebude, tak si s ním v pohode vystačíme. Ľudia si výrazne zdravotne polepšia. Všetko zlé je aj na niečo dobré .
..
Screenshot 2022-05-30 at 21-23-18 Kúpim električku nemám na benzín - Košice Bazoš.sk.png  
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
copy?
A tebe co zas po rozume chodi?

Tato nie je normalna https://www.ta3.com/clanok/237505/eu...-von-der-leyen
Keby viac rozpazila, mohla by byt aj ako socha v Riu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
lujza.j
anet
Ved o to ide nie? Rychlo vytvoriť firmu, ktora bude toto zabezpecovat za nechutne sumy ... ktore ani poistovne nebudu chciet preplacat
Vzdy sa vymyslaju "veci" tak, aby na nich mohli vyvoleny ryzovat.
A potom ešte vyrobiť nejakú sušičku na tu utopenu "električku"....či čo ako potom idem a kúpim ďalšiu....alebo sú to obojživelníky?....no nekúp to.....pár rokov nazad bol môj chlap v krátkom elektro tranze,že si kúpi
bola jedna pesnička v mojej mladosti "šlapací kolo" (jadro nebude, plyn tiež, phl len pre vyvolených) čo nám potom zostane.
Jiří Schelinger - Šlapací kolo -
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
pavol54
bola jedna pesnička v mojej mladosti "šlapací kolo" (jadro nebude, plyn tiež, phl len pre vyvolených) čo nám potom zostane.
Ja mám perfektny typ https://www.facebook.com/Goodwood.Re...79487670098667
Budeme v kondicke, vypracovane nohy, aj perfektna sranda bude ...
A je to ešte zaujímavejšie ako závody F1
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Mila123
to sa im vyskakuje keď majú vlaky. čo tak u nás drezina na ručný pohon?
Možno sa zavedú i tie ručno-nožné drezíny, veď začínajú vlaky rušiť..... i koľajnice budú voľnejšie (len aby ich Romuláni "nespeňažili").
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Tato nie je normalna
Keby viac rozpazila, mohla by byt aj ako socha v Riu
Nenene...Ľajnová ukazuje, že aká veľká je ...onááá...
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii.. voľný prepis ... že ak nechce dať peniaze (Matovič) na dopravu, tak neviem, či chce, aby sa Slovensko stalo bicyklovou veľmocou ako Holandsko? .... ... Toto je amaterizmus, tento človek sa vyvršuje na vlastnom národe, ja to inak neviem povedať a fakt, on vyzerá ako agent cudzej krajiny, ktorý prišiel zlikvidovať túto krajinu. Lenže v Holandsku sa im dobre bicykluje, ak majú najvyšší kopec lán kukurice. Bicyklujte sa na Slovensku. )))))
Cca od 26:50 - 27:34.

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii.. voľný prepis ... že ak nechce dať peniaze (Matovič) na dopravu, tak neviem, či chce, aby sa Slovensko stalo bicyklovou veľmocou ako Holandsko? .... ... Toto je amaterizmus, tento človek sa vyvršuje na vlastnom národe, ja to inak neviem povedať a fakt, on vyzerá ako agent cudzej krajiny, ktorý prišiel zlikvidovať túto krajinu. Lenže v Holandsku sa im dobre bicykluje, ak majú najvyšší kopec lán kukurice. Bicyklujte sa na Slovensku. )))))
Cca od 26:50 - 27:34.

dole kopcom lepšie ako v Holandsku
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
korela
Pol min. pred koncom TB Hlas, Pellegrini zavtipkoval k aktuálnej situácii.. voľný prepis ... že ak nechce dať peniaze (Matovič) na dopravu, tak neviem, či chce, aby sa Slovensko stalo bicyklovou veľmocou ako Holandsko? .... ... Toto je amaterizmus, tento človek sa vyvršuje na vlastnom národe, ja to inak neviem povedať a fakt, on vyzerá ako agent cudzej krajiny, ktorý prišiel zlikvidovať túto krajinu. Lenže v Holandsku sa im dobre bicykluje, ak majú najvyšší kopec lán kukurice. Bicyklujte sa na Slovensku. )))))
Cca od 26:50 - 27:34.

dole kopcom lepšie ako v Holandsku
A späť zubačkou.
Pozrela som si km na mape.
Tak cesta do školy 1. až 3. r. ZŠ 2 km peši, alebo polka trolejbusom. Potom školy iba v meste.
V jednej práci sme mali budovu na rozhraní Starého mesta a Nív (Ružinov).
Systém práce - príchod na pracovisko, odchod na miesto činu do centra Starého mesta, čo bolo cca 2,2 km, niekedy aj viac, a nebol k nám žiadny spoj, tak peši mestom najrýchlejšie, takže denne tých 5 km iba v práci bolo. Niekedy aj viac akcií za deň. Dnes tam chodia štyri spoje.
Hlavne ženám to robilo radosť, lebo rýchla chôdza aj na vys. podpätkoch a nepriberali sme.
Doma obchody min, 1 km, do najbližšieho nášho OC na sídlisku a bánk, trhu tuším 1,2, Billa a Lidl 1,4, rada som chodievala peši.
Keď sme sem prišli, ešte aj starí ľudia na bicykloch. Nákupy, všetko. Už sa to nenosí. Ešte aj s diabetom po snehu.
Som rada, že bývam na rovine.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

V BA zrušili 15 min. lístky na MHD. Boli neprestupné, pritom v našom okolí som sa do 15 min. zmestila aj s prestupom.
Do obchodu od nás je to jedna dlhá zastávka, max. dve. čo trvá 2 min. Verím, že to ľudia tak nenechajú, lebo prejsť dvojminútovú cestu na polhodinový lístok je fakt nehoráznosť. Aj 10 min. lístky by sa zišli, nielen 15 min.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať