Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
pavol54
Ukrajinská polícia ich nepotrestala, no bodaj by, to by museli zavrieť celý prapor. "Brali sme si rovnako všetci ako ostatní z praporu" cit. seznam spravy.cz
Nedostali žiadnu výstroj,ale dostali príkaz zobrať si,čo potrebujú.
Prečo nezavreli celý prápor,ale odbavili sa na dobrovolníkoch z cudzej krajiny? Lebo boli len dvaja a ich bolo vela,takže hodili vinu na nich?
Polícia netrestá.
Prepustili ich,lebo nemali dôkazy.
Prečo nemali dôkazy?Kde je to pol kila zlata?
jeden známy bol za socíku colník bol veľmi humánny, nechával polovinu nájdenej tvrdej meny tým, u ktorých ju našiel keď išli na rekreáciu do jugošky
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
pavol54
kopretinka
Nandrolon
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
jasné,a tie domácnosti sú vo vojnovej zóne a boli zbombardované a už tade prešlo xy vojakov a v tých domácnostiach už nie je absolútne nič,len ruiny a ty tam nájdeš zlato ......
v prvom rade je ukryté pod odevmi vlastníkov
tak keď ho majú vlastníci,tak ako ho mohli nájsť vojaci.
Keď budeš pozerať na dierku v železnej rúrke plnenú mosadzou daruješ aj spodné prádlo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
pavol54
Ukrajinská polícia ich nepotrestala, no bodaj by, to by museli zavrieť celý prapor. "Brali sme si rovnako všetci ako ostatní z praporu" cit. seznam spravy.cz
Nedostali žiadnu výstroj,ale dostali príkaz zobrať si,čo potrebujú.
Prečo nezavreli celý prápor,ale odbavili sa na dobrovolníkoch z cudzej krajiny? Lebo boli len dvaja a ich bolo vela,takže hodili vinu na nich?
Polícia netrestá.
Prepustili ich,lebo nemali dôkazy.
Prečo nemali dôkazy?Kde je to pol kila zlata?
KRADLI všetci !!!...chápeš to ???
Čiže nie iba rusi, ale aj ukrajinci.

České zlaté ručičky ale mali toho málo, tak okradli aj spolubojovníkov...citujem z tvojho linku :

" Z informací, které reportéři nashromáždili, vyplývá, že je prapor viní z rozkrádání majetku civilistů v Irpini. A také z toho, že kradli věci svých spolubojovníků.
Měli s sebou dokonce i ukradené věci chlapců z našeho praporu, se kterými tam bojovali "

...apropó....nedostali príkaz zobrať si, čo potrebujú. Citácia :

" Zeptali jsme se, co teda můžeme. Řekli nám: Co si najdete, co vám budete vyhovovat, to si můžete vzít. Zvlášť na první bázi, než jsme se přesunuli dál, bylo spousta věcí, co tam zanechali ostatní (bojovníci, pozn. red.), co šli už dál. "
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.
Právnička dobrovoľníckeho práporu Karpatská Sič Olena Rozvadovská pre iROZHLAS povedala, že vojaci našli u dobrovoľníkov Filipa a Daniela dámske šperky a detské ozdoby, dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...-im-dozivotie/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.
ukrajinská polícia ich prepustila, asi to bude tak ako som napísal o colníkovi.
Vždy sa bude v takýchto situáciách kradnúť, cigáňov vyzliekli a prilepili o stĺp.
V Handlovej vyhorel panelák prečo myslíš že v civilizovanom štáte tam sedí polícia? Aby tam nenabehli lapkovia.
Moji príbuzní zažili povodeň 1965, toľko čo odniesli v rukách si z domu zobrali, vieš koľko tam zachytili vykrádačov po poklese vody ?
Naposledy upravil pavol54 : 26.06.22 at 11:14
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
Napr. zlatá žila, zlaté zuby, zlatá manželka, zlaté deti......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Práčka: model jeseň - zima 2022 pre západné krajiny....
https://www.facebook.com/10000174744...51598838827197
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
jasné,a tie domácnosti sú vo vojnovej zóne a boli zbombardované a už tade prešlo xy vojakov a v tých domácnostiach už nie je absolútne nič,len ruiny a ty tam nájdeš zlato ......
Evidentne si tam už osobne bola....
Ináč doporučujem pozrieť film Volyň.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Nandrolon
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
Napr. zlatá žila, zlaté zuby, zlatá manželka, zlaté deti......
začína aj zlatá mreža
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
kopretinka
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.
Právnička dobrovoľníckeho práporu Karpatská Sič Olena Rozvadovská pre iROZHLAS povedala, že vojaci našli u dobrovoľníkov Filipa a Daniela dámske šperky a detské ozdoby, dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...-im-dozivotie/

Česká Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) preveruje prípad dvoch českých dobrovoľníkov, ktorí ÚDAJNE rabovali vo vojnovej zóne v okolí Kyjeva.
Vojaci našli u dobrovoľníkov pol kilogramu striebra a zlata.
KDE JE TO ZLATO? Nemalo by byť na polícii ako dôkaz? Alebo SA STRATILO ? Zaujímavé,že o tom zlate viac ani ťuk....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Nandrolon
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
Napr. zlatá žila, zlaté zuby, zlatá manželka, zlaté deti......
začína aj zlatá mreža
...ale skončili zlaté časy....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
Česká Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) preveruje prípad dvoch českých dobrovoľníkov, ktorí ÚDAJNE rabovali vo vojnovej zóne v okolí Kyjeva.
" NCOZ prípad dobrovoľníkov prešetruje pre PODOZRENIE zo spáchania trestného činu plienenia v priestore vojnových operácií. "

Čakaj si na oficiálne vyjadrenie, koľko len chceš....takých tu už bolo habadej.

...a kde je to zlato ?
Veď podumaj, choď hlbšie do problematiky.

P.S.:
Keď už pre nič iné, tak do basy by mali ísť kvôli žoldnierstvu...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Začali sa predvolebné kortešačky.... na primátorov... U nás ohlásil zatiaľ jeden kandidát - pre primátora však je tŕňom v päte - niekoľkokrát dokázal, ako náš primátor a jeho rodina bačuje s mestom.
A výsledok? Už mu vyhodili auto do vzduchu. Pred rokom ho dokonca sledovali - aj si ich odfotil, dal policajtom a ..... NIČ! Nekonali.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
buchač
kopretinka
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.
Právnička dobrovoľníckeho práporu Karpatská Sič Olena Rozvadovská pre iROZHLAS povedala, že vojaci našli u dobrovoľníkov Filipa a Daniela dámske šperky a detské ozdoby, dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...-im-dozivotie/

Česká Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) preveruje prípad dvoch českých dobrovoľníkov, ktorí ÚDAJNE rabovali vo vojnovej zóne v okolí Kyjeva.
Vojaci našli u dobrovoľníkov pol kilogramu striebra a zlata.
KDE JE TO ZLATO? Nemalo by byť na polícii ako dôkaz? Alebo SA STRATILO ? Zaujímavé,že o tom zlate viac ani ťuk....
Mal som okrem iných podriadeného veliteľa tankového praporu, a ten nikdy neriešil vojakov vracajúcich sa z dovolenky za prenášanie alkoholu trestom. počkal si ich na bráne už keď nemali kam ubziknúť, všetkých zaviedol do kancelárie každý dobrovoľne odovzdal alkohol a on tento zabavený demonštratívne lieval do umývadla lenže to mal prispôsobené tak že to šlo hadičkou do demižóna za stenou nazýval to "výcvikový šejkr"(všetok tvrdý alkohol pomiešaný) neviem čo robil s vínom. vojaci boli radi že obišli bez trestu a on mal do čaju
Tí vojaci ak z Ukrajiny nedoniesli zlato do Čiech ,tak im to zabavili policajti podobným spôsobom a potom kopli ich do riti
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

mimotemu
Mal som okrem iných podriadeného veliteľa tankového praporu,
A potom si sa zobudil.
Raz sa prehlasuješ za štábneho pisára, štábnu krysu, potom prehlasuješ, že tvoj "podriadený veliteľ tankového práporu".... a inde zase si "majiteľ pozemkov", agrotechnik.....
Kopa vecí z tvojich výplodov a kecov nesedí.... Už sa začínaš do svojich klamstiev poriadne zamotávať...
Ešte napíš, že počas svojho ministrovania, alebo miništrovania ... a ja od rehotu 2 dni zo zeme nevstanem...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
veronikasad
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
tie čo tu najviac spochybňuje...
sme, aktuality, dennik n, pravda, postoj.....
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

anet
u nemcurov tiez veselo https://www.topky.sk/cl/11/2334577/N...F7_QamHQE3ViNY
Pred XX rokmi tam bol maly Istanbul, teraz ...
Merkelová má pomník.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.
Tódová na Denníku...Repa a Majtišák na Pravde...Aktuality nečítam vôbec...
Proste všade je nejaký oný, kde je jeho názor vrcholne neprijateľný.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
mimotemu
Mal som okrem iných podriadeného veliteľa tankového praporu,
A potom si sa zobudil.
Raz sa prehlasuješ za štábneho pisára, štábnu krysu, potom prehlasuješ, že tvoj "podriadený veliteľ tankového práporu".... a inde zase si "majiteľ pozemkov", agrotechnik.....
Kopa vecí z tvojich výplodov a kecov nesedí.... Už sa začínaš do svojich klamstiev poriadne zamotávať...
Ešte napíš, že počas svojho ministrovania, alebo miništrovania ... a ja od rehotu 2 dni zo zeme nevstanem...
keď myslíš tak ťa v tom nechám, vieš na rozdiel od teba pod odchode do civilu z funkcie ZVV som sa dokázal uživiť aj normálnou činnosťou bez rôznych neschopných veliteľov rôt a batérií čo sa v civile nedokázali uživiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať