Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
keď myslíš tak ťa v tom nechám, vieš na rozdiel od teba pod odchode do civilu z funkcie ZVV som sa dokázal uživiť aj normálnou činnosťou bez rôznych neschopných veliteľov rôt a batérií čo sa v civile nedokázali uživiť.
Keď to tvrdíš TY - tak je to na 100% "pravda" - i ja som sa dokázal uživiť... a aj moji bývalí podriadení.... to len ty si musel byť "veliteľom neschopákov" - ale to poukazuje, že neschopný podriadený je obrazom svojho veliteľa - teda aj TY si bol neschopák....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
keď myslíš tak ťa v tom nechám, vieš na rozdiel od teba pod odchode do civilu z funkcie ZVV som sa dokázal uživiť aj normálnou činnosťou bez rôznych neschopných veliteľov rôt a batérií čo sa v civile nedokázali uživiť.
Keď to tvrdíš TY - tak je to na 100% "pravda" - i ja som sa dokázal uživiť... a aj moji bývalí podriadení.... to len ty si musel byť "veliteľom neschopákov" - ale to poukazuje, že neschopný podriadený je obrazom svojho veliteľa - teda aj TY si bol neschopák....
dobre keď myslíš môj pluk mal v mojich oblastiach pri previerkach hodnotenie 4 pokiaľ viem tak za 5 nikto nedosiahol, ale mal som jedného tak hlúpeho kapitána čo previerkovej komisii z technickej prípravy tvrdil že svetlosť OT je do 400 m. žiadna zavinená MU haváriou techniky čo sa mojim predchodcom stalo. chod radšej voziť ukrajincov. A ty si z čoho teraz frustrovaný, nič nebolo?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Útok medveďa v priamom prenose a na vlastnej koži.

0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

buchač
BXLmiami
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.
Tódová na Denníku...Repa a Majtišák na Pravde...Aktuality nečítam vôbec...
Proste všade je nejaký oný, kde je jeho názor vrcholne neprijateľný.
Tak ja preletím všetky,ale nie je o čo stáť,možno Aktuality občas niečo.Istí to zahraničie a západní bratia.Na Sme občas preletím diskusiu,ale to je tragédia tie servilné príspevky.Skoda,mala som tie noviny celkom rada.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
ale to je tragédia tie servilné príspevky.Skoda,mala som tie noviny celkom rada.
Tragédia je slabý výraz.
Ale čo čakať od neznalých liberálnych blbečkov, ktorí na svet pozerajú cez čierno - biele škulky ? Vrchol neobjektívnosti a zaslepenosti.
...ostatne, nič nové...aj tu ich je zopár. Menovať nemá význam, stačí len čítať príspevky.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Revolúcia vo futbale. Trans si môžu vybrať, či chcú hrať za mužov alebo ženy
https://futbal.pravda.sk/ostatne/cla...muzov-ci-zeny/

Kvalitne im yebe...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a máme tu aj zopár starých ´frustrovaných pablbov, čo nám pekne zhnedli a citujú tu mazureka a " slovenského kryla " - odsúdeného nácka duricu...
veria iba svojím pravdám a majú svoj zdroj info
menovať ho síce nikdy nechcú...ale viete ako to je

my vieme
vy viete
oni vejú....
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

BXLmiami
bjuty smis
veronikasad
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
tie čo tu najviac spochybňuje...
sme, aktuality, dennik n, pravda, postoj.....
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.
čo si vlastne predstavuješ pod pojmom seriozne media ?
že budú písať presne tvoj názor ?
to tak nefunguje.....
ja nepíšem, že súhlasím so všetkým tým, čo píšu....kvôli tkačenkovi som si napr. zrušil konto na sme. na vyše rok...

postoj sú katolícki tmári
denník n sú pre mňa ultralavicoví progresívci....
...
ktoré sú teda seriozne ?

alebo teda seriozne nemáme, všetky klamú ..,....misia splnená....
1 2
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
dobre keď myslíš môj pluk mal v mojich oblastiach pri previerkach hodnotenie 4 pokiaľ viem tak za 5 nikto nedosiahol, ale mal som jedného tak hlúpeho kapitána čo previerkovej komisii z technickej prípravy tvrdil že svetlosť OT je do 400 m. žiadna zavinená MU haváriou techniky čo sa mojim predchodcom stalo. chod radšej voziť ukrajincov. A ty si z čoho teraz frustrovaný, nič nebolo?
Bla-bla-bla.... TY si nikdy nemal pluk, nebol si jeho majiteľom. Takže - choď pekne na pole a kontroluj stav usýchajúcich rastliniek...
0 0
John XXI. John XXI.

John XXI. je offline (nepripojený) John XXI.

Nedávny prieskum verejnej mienky v 46 krajinách, ktorý v júni 2022 zverejnila agentúra Reuters, ukázal, že kým dôvera fínskej verejnosti voči národným médiám (1. priečka v prieskume) predstavuje až 69 %, dôveru k slovenským médiám prejavuje už iba 26 % verejnosti (posledné, 46. miesto v rebríčku hodnotených krajín).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
ale to je tragédia tie servilné príspevky.
...a častokrát nie iba príspevky, ale v poslednej dobe sú to aj články s neskutočnými názvami....viď napríklad tento :

Hviezdni Rusi nevedia prehrávať. Odniesol si to kustód Tampy, potom prilba
https://hokej.pravda.sk/nhl/clanok/6...-potom-prilba/
Náležité odpovede pre blbého autora článku sú v diskusii.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

hm,prestanem variť alebo čo......?
https://www.cas.sk/clanok/2693307/ta...-dve-moznosti/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Filmový trhák s padouchy z Ukrajiny? Musíme to předělat, zní ze štábu režiséra Ritchieho
https://cnn.iprima.cz/hlavnimi-padou...vSNiu5WzGeJJic

CHORÉÉÉ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Keď likvidovali "Ruské vajcia" tak som napísal že Rusko by mal tvrdiť že členovia jeho ochranky neboli Ukrajinci ale Rusi
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zelení v Nemecku už vedia, ako treba ísť na Putina. Kratšie sa sprchovať a na hrniec dávať pokrievku.......politici sú ako perlorotky....z huby im len perly lezú
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

lujza.j
Zelení v Nemecku už vedia, ako treba ísť na Putina. Kratšie sa sprchovať a na hrniec dávať pokrievku.......politici sú ako perlorotky....z huby im len perly lezú
Je lepšie, keď ti Rus zastaví plyn, ako keď ti ho Nemec pustí.
:-))))))))))))))))))))
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nowaco v pohode vyrába podnes ruské vajcia, asi aj iní, ked majú odbyt.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Vcera som si išla kúpiť moju avivaž-viem nič strategické -nemusim mať...pred mesiacom 2,90...už 6,50...strašne dávame putinovi na frak...
Ozaj včera som na sutaku spominala 4% čerstvé zvolenske mleko dva tydny nazad necelý liter1,69... už 1,89....len letmo som kuk koľko kocka banoveckeho tvarohu....1,89...uf
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kde nakupujem, tak som si všimla, že zvyšujú ceny nenápadne podľa skupín, nie naraz celoplošne.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kupovávala som v Lidli ten najlacnejší ovocný čaj,ani nie kvôli cene,ale kvôli tomu,že to bol čisto len sáčok,bez šnúrky a bez ďalšieho papierového obalu....už 2x zvýšili cenu.Pri ostatných čajoch som si nevšimla zvyšovanie....tak som začala kupovať iný,taký v okrúhlych sáčikoch....
https://www.zlacnene.sk/akcia/ovocny-caj-40-g-3612149/

tento syr tiež už 2x zmenil cenu,teraz vyše 5eur stojí
https://jubeo.sk/lidl/-/syr-trapista-lzrrjzr
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať