Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Stále nechápem tomu, čo to musí byť za lajdáka, ignoranta, nedisciplinovaná a finančne negramotná, nezodpovedná osoba, ktorá sa nedokáže z príjmov dobre obsadzovaných herečiek zabezpečiť do konca života. Ale mám pocit, že Žilkovú viac zaujímala prítomnosť a hlavne prítomnosť chlapov, ako myslieť na budúcnosť.
Definícia: SLIEPKA
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
som nasr..................,neviem zohnať robotníkov.........parketára som len náhodou,lebo mu niekto zrušil objednávku,tak prišiel,inak by som čakala do septembra.
ty spolupracuješ a NAKA? Tam v rámci akcie parketár zadržali 16 vraj "náhodou"
"Chlapci potrebujem nejakého parketára"
Riaditeľ NAKA odpovedá "Koľkých?"
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
kopretinka
som nasr..................,neviem zohnať robotníkov.........parketára som len náhodou,lebo mu niekto zrušil objednávku,tak prišiel,inak by som čakala do septembra.
ty spolupracuješ a NAKA? Tam v rámci akcie parketár zadržali 16 vraj "náhodou"
"Chlapci potrebujem nejakého parketára"
Riaditeľ NAKA odpovedá "Koľkých?"
si rob srandu nemôžem to predať ani dať do prenájmu,takto nedorobené to stojí už dosť dlho.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Buď rada, že to aspoň stojí... horšie by bolo, keby to ležalo... ako niektoré stavby pod palcom našej vlády....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Buď rada, že to aspoň stojí... horšie by bolo, keby to ležalo... ako niektoré stavby pod palcom našej vlády....
no lenže inde bývam a hento musím platiť....a príjem nula bodov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A kto nemusí? Si majiteľ - nuž plať. Ale buď rada - zvyšuje sa daň z nehnuteľnosti podľa toho, ako sa o nehnuteľnosť starajú i 10násobne.
https://podnikam.sk/za-schatrane-sta...ia-na-daniach/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
pavol54
kopretinka
som nasr..................,neviem zohnať robotníkov.........parketára som len náhodou,lebo mu niekto zrušil objednávku,tak prišiel,inak by som čakala do septembra.
ty spolupracuješ a NAKA? Tam v rámci akcie parketár zadržali 16 vraj "náhodou"
"Chlapci potrebujem nejakého parketára"
Riaditeľ NAKA odpovedá "Koľkých?"
si rob srandu nemôžem to predať ani dať do prenájmu,takto nedorobené to stojí už dosť dlho.
v blogu dnešnej pravdy : Muž hovorí žene stojí mi, ona poďme na to. on buď ticho aby ťa nespoznal
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
A kto nemusí? Si majiteľ - nuž plať. Ale buď rada - zvyšuje sa daň z nehnuteľnosti podľa toho, ako sa o nehnuteľnosť starajú i 10násobne.
https://podnikam.sk/za-schatrane-sta...ia-na-daniach/
ja nemám schátralú stavbu,ja mám garzónku po čiastočnej rekonštrukcii...a nebývam tam,lebo musím byť pri otcovi,ktorý nemôže byť sám.A z ČID toho vela nenaplatím,keď zaplatím zálohy,a poistku moju,tak mi toho moc nezostáva.Preto potrebujem s tou garzonkou niečo robiť.Lenže dnešní "páni majstri" majú akurát záujem robiť práce minim.v prezidentskom paláci......menšie veci nechcú robiť.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

kopretinka
pavol54
kopretinka
som nasr..................,neviem zohnať robotníkov.........parketára som len náhodou,lebo mu niekto zrušil objednávku,tak prišiel,inak by som čakala do septembra.
ty spolupracuješ a NAKA? Tam v rámci akcie parketár zadržali 16 vraj "náhodou"
"Chlapci potrebujem nejakého parketára"
Riaditeľ NAKA odpovedá "Koľkých?"
si rob srandu nemôžem to predať ani dať do prenájmu,takto nedorobené to stojí už dosť dlho.

Určite by si to mohla predať aj nedorobené. Kupec si aj tak byt prerobí a dá dlážky podľa svojho gusta.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Určite by si to mohla predať aj nedorobené. Kupec si aj tak byt prerobí a dá dlážky podľa svojho gusta.
Presne tak...
Občas pozerám " Nové bývanie " a niekedy sa nestačím diviť, že skoro každý pri tých bytoch a domoch spomenie výraz " prerábka "...a to dokonca aj pri novostavbách.

...a najviac sa naserondím, keď vidím a počujem tie neskutočné onačiny architektonických mágov.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Občas pozerám " Nové bývanie " a niekedy sa nestačím diviť, že skoro každý pri tých bytoch a domoch spomenie výraz " prerábka "...a to dokonca aj pri novostavbách.
Ludom uz nestaci funkcnost, cistota danej veci aj ked 15 rocnej. Vsetci chcu nieco moderne, imige Staci ze realitka nacaka par blbosti z TEDI a home staging je na svete
Ale tak proti gustu ziaden disputat.

Djoko oslavuje https://www.facebook.com/Eurosport/v...16380262405735
Naposledy upravil anet : 15.07.22 at 17:39
1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ja sa pre zmenu nestačím čudovať nad cenami nehnuteľností a ľudia aj tak kupujú a prerábajú o dušu. V súčasnej dobe treba predávať ak je čo. Zdá sa, že kupec sa vždy nájde. Myslím, že to už dlho nepotrvá.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dnes sa prerába prerobené a keď sa nepreraba tak si divný
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Žijeme v divnej dobe. Verím, že práve to prinavráti ľudstvo k zdravému rozumu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Jarka 1
Myslím, že to už dlho nepotrvá.
Uroky sice stupaju, ale ceny nehnutelnosti dolu podla mna nepojdu. Akurat kupna sila nebude taka. Vela ludi peniaze z banky presunulo radsej do nehnutelnosti, hlavne domy, pozemky. Jeden realitak povedal, nehnutelnosti sa najlepsie nakupuju tak 5 rokov spatne.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Manažér futbalového tímu slovan bol súčasne aj šéf díler kokaínu pre vyššiu spoločnosť, bol zadržaný (pri kladení parkiet) v rámci akcie "parketár". Skutoční obyčajní ľudia by boli radi keby videli ten zoznam vyššej spoločnosti ktorá si od neho odoberala svojich 5 gramov bieleho. Vy ostatní čo sem chodíte ste tiež zvedaví? ja osobne áno.
Ale nič sa nedeje bol hodený cez palubu lebo už má vyššia spoločnosť nového dílera
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
Manažér futbalového tímu slovan bol súčasne aj šéf díler kokaínu pre vyššiu spoločnosť, bol zadržaný (pri kladení parkiet) v rámci akcie "parketár". Skutoční obyčajní ľudia by boli radi keby videli ten zoznam vyššej spoločnosti ktorá si od neho odoberala svojich 5 gramov bieleho. Vy ostatní čo sem chodíte ste tiež zvedaví? ja osobne áno.
Ale nič sa nedeje bol hodený cez palubu lebo už má vyššia spoločnosť nového dílera
ja ani neviem o nejakom menežérovi....to fakt kládol parkety?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

tie nové energetické štítky.....keď chcem,aby mal prístroj čo najmenšiu energetickú spotrebu,tak to aj teraz ide podľa abecedy? že najlepšie bolo A,B.....aké písmeno je teraz najlepšie? lebo A som nikde nevidela....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
ja ani neviem o nejakom menežérovi....to fakt kládol parkety?
To je tak, ak sa cituje citované z citovaných citácií a dopíše sa nie raz len jedna veta o pár slovách...prípadne ani tých pár, ale urve sa len jedno.
Ale ak sa niečo napíše, tak sa nepripojí link.

Ale na druhej strane...čomu sa čuduješ ?
Televízor nepozeráš, noviny nečítaš....či ?
Na nete je ale k dispo nasledovné. Čítaj a budeš v obraze.

Polícia zaistila v rámci veľkej medzinárodnej akcie Parketár kilogramy tvrdých drog a státisíce eur.
https://futbal.pravda.sk/fortuna-lig...hp_3clanok_box
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať