Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Nenaznačoval si manipuláciu cieleným - cieľavedomým výberom respondentov?
pavol54
Ten výber v ruskej štatistike mohol byť tak cieľavedomý, ako výber v Andrášiho reláciách.
Nezachytil som informáciu, že by pre zlomok percent "laponcov" alebo cca 0,26% recesistických "liehovistov" pri sčítaní obyvateľstva niekto označil slovenský štatistický úrad za grotesku.

Hovoríš teda, že v rusku bolo 35% respondentov recesisti?
pavol54
aj štatistický úrad je veľmi seriózna inštitúcia, nikto by nepovedal že tam niektorí budú pri sčítaní zadávať recesistické údaje vieš o tom že na Slovenskú býva niekoľko eskimákov a laponcov?
Naposledy upravil majkii : 15.08.22 at 13:40
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Mila123
...
bola možnosť tak to poniektorí využili.......tých laponcov, eskimákov bolo pár....ale svedkov liehovových bolo cca 12 000.......... odpoveďami respodentov sa ale neznižuje opodstatnenosť štatistichého úradu ........... recesisti boli, sú a budú vždy........
súhlasím, len doplním čísla, pri sčítaní obyvateľstva bolo približne 0,2% hlásiacich sa k ostatným národnostiam, medzi nimi boli aj recesisti hlásiaci sa k inuitom, laponcom či pargalaxianom. napr. pri tých liehovistoch bol podiel k celkovému počtu 5 449 270 obyvateľov / 14207 lehovistov čiže 0,26% sčítancov
Takže 35 % respondentov v rusku presvedčených o geocentrickom usporiadaní vesmíru nemôžu byť recesisti, to by bolo stosedemdesiatpäť násobok recesistov v rusku viac oproti slovensku, ani nie som presvedčený, že by šlo o manipuláciu zo strany úradu, nedáva to zmysel, prečo by to výskumný úrad robil?
Naposledy upravil majkii : 15.08.22 at 14:06
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Misoft...toto mi vysvetli....samozrejme, že svojimi slovami (nech sa trochu zasmejem ).

ONLINE: Kyjev pôjde po krku Rusom, ktorí ostreľujú jadrovú elektráreň
Ukrajinské špeciálne sily sa zamerajú na ruských vojakov, ktorí majú jadrovú elektráreň ako štít alebo na ňu strieľajú, varoval ruskú armádu prezident Volodymyr Zelenskyj.
7:45 Ukrajina si zoberie na mušku ruských vojakov, ktorí ostreľujú okupovanú Záporožskú jadrovú elektráreň alebo ju využívajú ako základňu, odkiaľ strieľajú na svoje ciele. Povedal to v sobotu večer ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
Toto je TVOJ Priestor - TY si na TOTO "odborník" - všade si bol, všetko vieš, všade sa ryješ, všetko komentuješ - začínaš mi pripomínať

Dokonca i knižka vyšla a medailu ti udelia

4 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

to sa poteší
on si stále pýta obrážťoky....)
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Britský denník Spectator tvrdí že štvrtina ruských domácností nemá kanalizáciu.
Koľko domácností vyspelého Slovenska nemá kanalizáciu?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

nemiešaj hrušky s jablkami....
tie ruské domácnosti nemajú ani záchod, vodu...nieto že kanalizáciu.....

https://eurozpravy.cz/zahranicni/evr...etovou-ostudu/
Naposledy upravil bjuty smis : 16.08.22 at 08:54
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
Misoft...toto mi vysvetli....samozrejme, že svojimi slovami (nech sa trochu zasmejem ).

ONLINE: Kyjev pôjde po krku Rusom, ktorí ostreľujú jadrovú elektráreň
Ukrajinské špeciálne sily sa zamerajú na ruských vojakov, ktorí majú jadrovú elektráreň ako štít alebo na ňu strieľajú, varoval ruskú armádu prezident Volodymyr Zelenskyj.
7:45 Ukrajina si zoberie na mušku ruských vojakov, ktorí ostreľujú okupovanú Záporožskú jadrovú elektráreň alebo ju využívajú ako základňu, odkiaľ strieľajú na svoje ciele. Povedal to v sobotu večer ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.
Toto je TVOJ Priestor - TY si na TOTO "odborník" - všade si bol, všetko vieš, všade sa ryješ, všetko komentuješ - začínaš mi pripomínať
Takže odpoveď nevieš...či ?
Ale hlavne, že tu a tam mudruješ...a totálne sa zosmiešňuješ v odborných témach, kde dávaš také sci-fi, až do het.

Vieš koho mi pripomínaš ty ? Rusnaka, s ktorým sa popoludní neoplatí baviť, nakoľko už rozum nemá.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
Britský denník Spectator tvrdí že štvrtina ruských domácností nemá kanalizáciu.
Koľko domácností vyspelého Slovenska nemá kanalizáciu?
https://www.minzp.sk/faq/kolko-slove...nalizaciu.html
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
pavol54
Britský denník Spectator tvrdí že štvrtina ruských domácností nemá kanalizáciu.
Koľko domácností vyspelého Slovenska nemá kanalizáciu?
https://www.minzp.sk/faq/kolko-slove...nalizaciu.html
bjuty poradil že máme čítať hlavné správy, prvé čo mi padlo do oka informácia Spectátora z roku 2022 takže dopĺňam zdroj HSP/SPECTATOR.
Tak sme na tom ešte horšie, pretože bez kanalizácie je u nás 32%
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vidím, že si stále nepochopil, prečo tá ruská okupačná zberba rabuje na ukrajine wc misy.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
vidím, že si stále nepochopil, prečo tá ruská okupačná zberba rabuje na ukrajine wc misy.....
na rozdiel od nás majú kanalizáciu ale nemajú misy čo je na tom nepochopiteľné, ale nepochopil som prečo si na môj prvý príspevok reagoval informáciou z roku 2019
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Presťahovať do inej témy a pokračovať tu.Aj ked úsmev do rubriky zdravie patrí :-D.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

rusi na rozdiel od nás majú kanalizáciu ....ty si fakt dobrý.....)))

rusi nie že nemajú misy...oni nemajú v bytoch žiadne wc.....to je v linku
majú spoločné hajzle na chodbe, alebo vôbec

ale teba trápi, že je z roku 19......však nájdi najnovšiu správu rosstat-u a daj aktuálne info
aká veľká záchodová revolúcia tam prebehla za 2 roky ?
ked si to už teda zas nepochopil......
Naposledy upravil bjuty smis : 17.08.22 at 10:08
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

umrela som
https://www.facebook.com/Frlajs/videos/297408935918568
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mať tak vaše ruské starosti. V našej ulici konečne po takmer 20 rokoch, kedy sa robila v ostatných častiach dediny kanalizáciu dokončujú teraz. Môžem vám predať novú misu, obkladačky, dvere, zárubne, tehlu, kvádre sú už rozpadnuté, odvodové potrubie, inštalačný materiál, ktorý sme mali vtedy zakúpený a je mi nanič, lebo žiadna firma z toho už robiť nebude.
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Možno umrem čoskoro ak ja
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

babka - ježibabka
Mať tak vaše ruské starosti. V našej ulici konečne po takmer 20 rokoch, kedy sa robila v ostatných častiach dediny kanalizáciu dokončujú teraz. Môžem vám predať novú misu, obkladačky, dvere, zárubne, tehlu, kvádre sú už rozpadnuté, odvodové potrubie, inštalačný materiál, ktorý sme mali vtedy zakúpený a je mi nanič, lebo žiadna firma z toho už robiť nebude.
Ale coby ... retro je vzdy v mode. To len taky co sa na fajnovych hraju, potrebuju novinky aby z toho nieco dokazali vytvorit.
Inak zacinam coskoro stavat a vsetci si davaju geberit ... ja som si kupila "najvacsi" klasicky volne stojaci hajzel aky mali, do mojho hradu predsa patri tron a just aj korunu si na neho prilepim.
Naposledy upravil anet : 17.08.22 at 19:16
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
babka - ježibabka
Mať tak vaše ruské starosti. V našej ulici konečne po takmer 20 rokoch, kedy sa robila v ostatných častiach dediny kanalizáciu dokončujú teraz. Môžem vám predať novú misu, obkladačky, dvere, zárubne, tehlu, kvádre sú už rozpadnuté, odvodové potrubie, inštalačný materiál, ktorý sme mali vtedy zakúpený a je mi nanič, lebo žiadna firma z toho už robiť nebude.
Ale coby ... retro je vzdy v mode. To len taky co sa na fajnovych hraju, potrebuju novinky aby z toho nieco dokazali vytvorit.
Inak zacinam coskoro stavat a vsetci si davaju gerberit ... ja som si kupila "najvacsi" klasicky volne stojaci hajzel aky mali, do mojho hradu predsa patri tron a just aj korunu si na neho prilepim.
Ja tak istoteraz fungel nový.... ani bohovi hento.....
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
babka - ježibabka
Mať tak vaše ruské starosti. V našej ulici konečne po takmer 20 rokoch, kedy sa robila v ostatných častiach dediny kanalizáciu dokončujú teraz. Môžem vám predať novú misu, obkladačky, dvere, zárubne, tehlu, kvádre sú už rozpadnuté, odvodové potrubie, inštalačný materiál, ktorý sme mali vtedy zakúpený a je mi nanič, lebo žiadna firma z toho už robiť nebude.
Ale coby ... retro je vzdy v mode. To len taky co sa na fajnovych hraju, potrebuju novinky aby z toho nieco dokazali vytvorit.
Inak zacinam coskoro stavat a vsetci si davaju geberit ... ja som si kupila "najvacsi" klasicky volne stojaci hajzel aky mali, do mojho hradu predsa patri tron a just aj korunu si na neho prilepim.
Anet, máš jedinečnú príležitosť odkúpiť stavebný materiál od Babky.........veď čoskoro staviaš dom......
1 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
Anet, máš jedinečnú príležitosť odkúpiť stavebný materiál od Babky.........veď čoskoro staviaš dom......
Tron, vanu a tak uz mam kupene ... zvysok je dodavatelsky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať