Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mackovi daj-te pokoj, je nevinný.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
výber z denníka postoj: sulík ml na youdare presviedča deti konzumovať výkaly. mal by sa spojiť s mackom Heslo "ve dvou se to lepe táhne"
preveruje to generálny prokurátor
doplním asi som to mal dať do rubriky "čo môžem urobiť pre svoje zdravie"
čoo? som nepochopila,čo je to youdar,aký macko?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
Mackovi daj-te pokoj, je nevinný.
za prvé napísal som malým "m", za druhé mackovia sú všežravci .
Pred pražskými Hradčanmi sa prechádza chlap a hovorí "prezident je k..t" prídu k nemu príslušníci VB a chcú ho zobrať, on sa bráni a hovorí "ja som myslel na amerického prezidenta". Oni na to Však my dobre vieme ktorý prezident je k..t
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
pavol54
výber z denníka postoj: sulík ml na youdare presviedča deti konzumovať výkaly. mal by sa spojiť s mackom Heslo "ve dvou se to lepe táhne"
preveruje to generálny prokurátor
doplním asi som to mal dať do rubriky "čo môžem urobiť pre svoje zdravie"
čoo? som nepochopila,čo je to youdar,aký macko?
"youdare" alebo sulík mladší nájdi v prehliadači
doplním keby to bol ficov syn to by bol frmol v novinách
Naposledy upravil pavol54 : 18.08.22 at 19:45
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Mila123
Anet, kde máš dcéru? koľko má dcéra rokov? mne sa to nezdá, to tvoje tvrdenie, že pediater ešte dcéru nevidel, ale pediatrička áno.....dieťa by malo chodiť na preventívne prehlaidky, na očkovania.......
Dcéra je vedľa mňa Bude mať 9, povinne očkovania má ... dalsie az na 12 rokov, pediatra som menila pre 2? rokmi, fakt ju ešte nevidel naco by tam chodila ... dohodneme sa telemedicinou Mne to fakt vyhovuje
3 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54 Pozri príspevok
výber z denníka postoj: sulík ml na youdare presviedča deti konzumovať výkaly. mal by sa spojiť s mackom Heslo "ve dvou se to lepe táhne" preveruje to generálny prokurátor doplním asi som to mal dať do rubriky "čo môžem urobiť pre svoje zdravie"
Presne to mi minule napadlo.

Ešte doplním, že nejaký degeš fakt to psie hovno plné baktérií zožral za 100 eur. Má byť o tom aj video, ale asi dostupné je asi len pre registrovaných na danej platforme.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
za prvé napísal som malým "m", za druhé mackovia sú všežravci .
Pred pražskými Hradčanmi sa prechádza chlap a hovorí "prezident je k..t" prídu k nemu príslušníci VB a chcú ho zobrať, on sa bráni a hovorí "ja som myslel na amerického prezidenta". Oni na to Však my dobre vieme ktorý prezident je k..t
To o mackovi - mnohí to vedia, že je všežravec, ale istý minister s vysokou školou kuričskou tvrdí, že je vegetarián.... a ešte sa očakáva, že macko vegetarián bude prehlásený za lietajúceho...:d
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
za prvé napísal som malým "m", za druhé mackovia sú všežravci .
Pred pražskými Hradčanmi sa prechádza chlap a hovorí "prezident je k..t" prídu k nemu príslušníci VB a chcú ho zobrať, on sa bráni a hovorí "ja som myslel na amerického prezidenta". Oni na to Však my dobre vieme ktorý prezident je k..t
To o mackovi - mnohí to vedia, že je všežravec, ale istý minister s vysokou školou kuričskou tvrdí, že je vegetarián.... a ešte sa očakáva, že macko vegetarián bude prehlásený za lietajúceho...:d
ten náš minister je všeobecne rozhľadený, už zistil aj to že kyselina je zásaditá (výrok pri gudronových jamách gudrony sú podľa neho zásadité), pritom vieme že obsahujú kyselinu
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54 Pozri príspevok
výber z denníka postoj: sulík ml na youdare presviedča deti konzumovať výkaly. mal by sa spojiť s mackom Heslo "ve dvou se to lepe táhne" preveruje to generálny prokurátor doplním asi som to mal dať do rubriky "čo môžem urobiť pre svoje zdravie"
Presne to mi minule napadlo.

Ešte doplním, že nejaký degeš fakt to psie hovno plné baktérií zožral za 100 eur. Má byť o tom aj video, ale asi dostupné je asi len pre registrovaných na danej platforme.
Navrhujem zrušiť zákon o povinnosti psíčkarov likvidovať výkaly pri venčení. toľko potravy sa vyhodí do koša
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

zaujímavé.......
https://www.teraz.sk/zahranicie/japo...29-clanok.html
1 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak mna dnes potesil tento clanok https://zaujimavysvet.webnoviny.sk/k...wK5716gc1XL9z8
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

anet
ako môže mať tá tučná také ploché brucho?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
anet
ako môže mať tá tučná také ploché brucho?
Na 5 sekúnd sa max. vydýchla a stiahla brucho, kým fotograf urobí záber. Potom ho vypustila a už bola zase jedna veľká guľa .
:-))))))))))
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pobavilo-česi majú neuveriteľnú fantaziu pri vymýšľaní politických strán-najnovšia-Motoristy sobe má v programe dosť cykloteroru.....:-D
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

daj link o čo ide.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

v prezidentskom paláci znížia teplotu o 1 až 2 stupne. tak o koľko? Aký je kontrolný mechanizmus plnenia záväzku?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
výber z denníka postoj: sulík ml na youdare presviedča deti konzumovať výkaly. mal by sa spojiť s mackom Heslo "ve dvou se to lepe táhne"
preveruje to generálny prokurátor
doplním asi som to mal dať do rubriky "čo môžem urobiť pre svoje zdravie"
Nevieš, či sa jedná o toho syna čo práši Grohlinga?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
výber z denníka postoj: sulík ml na youdare presviedča deti konzumovať výkaly. mal by sa spojiť s mackom Heslo "ve dvou se to lepe táhne"
preveruje to generálny prokurátor
doplním asi som to mal dať do rubriky "čo môžem urobiť pre svoje zdravie"
Nevieš, či sa jedná o toho syna čo práši Grohlinga?
v diskusii na dezinformačných plátkoch bolo že vraj áno.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
v prezidentskom paláci znížia teplotu o 1 až 2 stupne. tak o koľko? Aký je kontrolný mechanizmus plnenia záväzku?
to teraz v lete? budú viac chladiť?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
pavol54
v prezidentskom paláci znížia teplotu o 1 až 2 stupne. tak o koľko? Aký je kontrolný mechanizmus plnenia záväzku?
to teraz v lete? budú viac chladiť?
vidíš to ma ani nenapadlo,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať