Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
kopretinka
pavol54
v prezidentskom paláci znížia teplotu o 1 až 2 stupne. tak o koľko? Aký je kontrolný mechanizmus plnenia záväzku?
to teraz v lete? budú viac chladiť?
vidíš to ma ani nenapadlo,
koľko toho chladenia v starých kamenných budovách??? a pritom netvrdím, že nemajú klimatizáciu,,,,,,,,,
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

kopretinka
ako môže mať tá tučná také ploché brucho?
Mozno ma stahujucu spodnu bielizen, a mozno jej to ide viac do bokov a stehien, ale i tak nahodou vyzera fakt pekne.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
kopretinka
ako môže mať tá tučná také ploché brucho?
Mozno ma stahujucu spodnu bielizen, a mozno
...a možno retuš až do het. A možno nie možno, ale možno určite...
Ono občas sa dejú zázraky...
https://plus7dni.pluska.sk/gal/zahra...iadne-daleko/7
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
pavol54
kopretinka
pavol54
v prezidentskom paláci znížia teplotu o 1 až 2 stupne. tak o koľko? Aký je kontrolný mechanizmus plnenia záväzku?
to teraz v lete? budú viac chladiť?
vidíš to ma ani nenapadlo,
koľko toho chladenia v starých kamenných budovách??? a pritom netvrdím, že nemajú klimatizáciu,,,,,,,,,
škoda že som nedal odkaz na článok pravdy -vraj budú menej chladiť klímou, takže majú
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

prikladám článok https://ekonomika.pravda.sk/ekologia...hp_9clanok_box
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

dakujem , budem sa to musieť naučiť .
Podstatne lepšie by vyznelo: "Prezidentka sa zasadila aby sa na Slovensku nakupovala elektrina priamo od výrobcov za 70 nie na burze za 530". Až taký idealista niesom
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

máme elektriny nadbytok,vyvážame.....a ako debili potom kupujeme.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
máme elektriny nadbytok,vyvážame.....a ako debili potom kupujeme.....
len kto si nabalí ten rozdiel to je teraz každý ticho, ale keď Slota spískal interblue s emisnými povolenkami, kúpili za 5 predali obratom za 10 to bolo revu a ešte aj minister sedí za to. Mne je to jedno či slota sulík alebo šéfka eurokomisie, každý musí niesť rovnakú zodpovednosť
tá elektrina sa musí zobchodovať na burze.
hlinikári sa zviazali že spotrebujú nula elektriny to je úspora nie v nejakej chyži na námestí
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

došiel mi list zo štatistického úradu.....no nenaser sa,skomolené priezvisko na obálke,ďalšia skomolenina priamo v liste....to jakože čo tam robia,keď sa 2x pomýli v mene,to ani nie je tá úradníčka schopná po sebe prečítať do prdele??
A že 22.8. 9,00-14,00 mám byť doma,lebo ona príde zisťovať,že členovia mojej domácnosti kolkokrát boli vycestovaní mimo svojho bydliska za posledné 3 mesiace.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
hlinikári sa zviazali že spotrebujú nula elektriny to je úspora nie v nejakej chyži na námestí
jasné,že spotrebujú nula,keď končia
https://index.sme.sk/c/22986390/hlin...o-hlinika.html
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
došiel mi list zo štatistického úradu.....no nenaser sa,skomolené priezvisko na obílke,ďalšia skomolenina priamo v liste....to jakože čo tam robia,keď sa 2x pomýli v mene,to ani nie je tá úradníčka schopná po sebe prečítať do prdele??
A že 22.8. 9,00-14,00 mám byť doma,lebo ona príde zisťovať,že členovia mojej domácnosti kolkokrát boli vycestovaní mimo svojho bydliska za posledné 3 mesiace.....
keď ti skomolili meno to nie si ty, by som to skopíroval a cez e slovensko by som im to 22 poslal, len bacha aby si nemala hotovosť a páni ti neponúkali odmenu za sčítanie a ponúkali ti len 500, veľmi by som neveril že je to oznam štatistického úradu(deň pred sčítaním?), však nám hovoria aby sme kontaktovali policajtov pri podozreniach
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
pavol54
hlinikári sa zviazali že spotrebujú nula elektriny to je úspora nie v nejakej chyži na námestí
jasné,že spotrebujú nula,keď končia
https://index.sme.sk/c/22986390/hlin...o-hlinika.html
a o čom píšem?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
kopretinka
došiel mi list zo štatistického úradu.....no nenaser sa,skomolené priezvisko na obílke,ďalšia skomolenina priamo v liste....to jakože čo tam robia,keď sa 2x pomýli v mene,to ani nie je tá úradníčka schopná po sebe prečítať do prdele??
A že 22.8. 9,00-14,00 mám byť doma,lebo ona príde zisťovať,že členovia mojej domácnosti kolkokrát boli vycestovaní mimo svojho bydliska za posledné 3 mesiace.....
keď ti skomolili meno to nie si ty, by som to skopíroval a cez e slovensko by som im to 22 poslal, len bacha aby si nemala hotovosť a páni ti neponúkali odmenu za sčítanie a ponúkali ti len 500, veľmi by som neveril že je to oznam štatistického úradu(deň pred sčítaním?), však nám hovoria aby sme kontaktovali policajtov pri podozreniach
to nie je sčítavanie,oni zisťujú,že ako Slováci cestujú....normálny dopis na hlavičkovom papieri....je tam email,aj telefon....som odpísala,že na danej adrese nikto nebýva,lebo byt sa predáva a že sme nikde neboli,tak dúfam,že im to bude stačiť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kopretinka
došiel mi list zo štatistického úradu.....no nenaser sa,skomolené priezvisko na obálke,ďalšia skomolenina priamo v liste....to jakože čo tam robia,keď sa 2x pomýli v mene,to ani nie je tá úradníčka schopná po sebe prečítať do prdele??
A že 22.8. 9,00-14,00 mám byť doma,lebo ona príde zisťovať,že členovia mojej domácnosti kolkokrát boli vycestovaní mimo svojho bydliska za posledné 3 mesiace.....
Dlab na nich! Čo ti nejaký ŠÚ má nariaďovať, kedy máš byť doma! Takéto ich požiadavky sú úplne mimo - to je ako keby kontrolovali pohyb občana? A Pali ti aj naznačil - a rozumne - pretože ŠÚ (zatiaľ) nikdy nekontroloval, kto, koľkokrát, kedy z domácnosti niekam vycestoval.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
došiel mi list zo štatistického úradu.....no nenaser sa,skomolené priezvisko na obálke,ďalšia skomolenina priamo v liste....to jakože čo tam robia,keď sa 2x pomýli v mene,to ani nie je tá úradníčka schopná po sebe prečítať do prdele??
A že 22.8. 9,00-14,00 mám byť doma,lebo ona príde zisťovať,že členovia mojej domácnosti kolkokrát boli vycestovaní mimo svojho bydliska za posledné 3 mesiace.....
Dlab na nich! Čo ti nejaký ŠÚ má nariaďovať, kedy máš byť doma! Takéto ich požiadavky sú úplne mimo - to je ako keby kontrolovali pohyb občana? A Pali ti aj naznačil - a rozumne - pretože ŠÚ (zatiaľ) nikdy nekontroloval, kto, koľkokrát, kedy z domácnosti niekam vycestoval.
a ty si myslíš,že tie štatistiky sú odkiaľ? veď to sa nerobí plošne,oni len náhodne vyberú,v tomto mojom prípade písali,že 8200 domácností.a okr.toho je to povinnosť zo zákona č.540/2001 o štátnej štatistike.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Väčšinou si ich berú z iných zdrojov, toto je asi ich iniciatíva - veď skoro všetky tie štatistiky - to sú presné grafy nepresných čísel.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
misoft
kopretinka
došiel mi list zo štatistického úradu.....no nenaser sa,skomolené priezvisko na obálke,ďalšia skomolenina priamo v liste....to jakože čo tam robia,keď sa 2x pomýli v mene,to ani nie je tá úradníčka schopná po sebe prečítať do prdele??
A že 22.8. 9,00-14,00 mám byť doma,lebo ona príde zisťovať,že členovia mojej domácnosti kolkokrát boli vycestovaní mimo svojho bydliska za posledné 3 mesiace.....
Dlab na nich! Čo ti nejaký ŠÚ má nariaďovať, kedy máš byť doma! Takéto ich požiadavky sú úplne mimo - to je ako keby kontrolovali pohyb občana? A Pali ti aj naznačil - a rozumne - pretože ŠÚ (zatiaľ) nikdy nekontroloval, kto, koľkokrát, kedy z domácnosti niekam vycestoval.
a ty si myslíš,že tie štatistiky sú odkiaľ? veď to sa nerobí plošne,oni len náhodne vyberú,v tomto mojom prípade písali,že 8200 domácností.a okr.toho je to povinnosť zo zákona č.540/2001 o štátnej štatistike.
ako si to mohla prevziať keď to nie je tvoje meno, len podobné tvojmu, (ak si to prevzala a prečítala tak si vlastne porušila poštové tajomstvo)
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
kopretinka
máme elektriny nadbytok,vyvážame.....a ako debili potom kupujeme.....
len kto si nabalí ten rozdiel to je teraz každý ticho, ale keď Slota spískal interblue s emisnými povolenkami, kúpili za 5 predali obratom za 10 to bolo revu a ešte aj minister sedí za to. Mne je to jedno či slota sulík alebo šéfka eurokomisie, každý musí niesť rovnakú zodpovednosť
tá elektrina sa musí zobchodovať na burze.
hlinikári sa zviazali že spotrebujú nula elektriny to je úspora nie v nejakej chyži na námestí

No veď hlinikári v Žiari majú tento rok podpísané lacné dodávky energie. Takže zvyšné mesiace do konca roka budú tú lacnú energiu predávať za dnešné ceny. Na čo by vyrábali hliník, keď takto zarobia oveľa pohodlnejšie. Klasický biznis model, lacno kúpiť, draho predať
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dáša_
pavol54
kopretinka
máme elektriny nadbytok,vyvážame.....a ako debili potom kupujeme.....
len kto si nabalí ten rozdiel to je teraz každý ticho, ale keď Slota spískal interblue s emisnými povolenkami, kúpili za 5 predali obratom za 10 to bolo revu a ešte aj minister sedí za to. Mne je to jedno či slota sulík alebo šéfka eurokomisie, každý musí niesť rovnakú zodpovednosť
tá elektrina sa musí zobchodovať na burze.
hlinikári sa zviazali že spotrebujú nula elektriny to je úspora nie v nejakej chyži na námestí

No veď hlinikári v Žiari majú tento rok podpísané lacné dodávky energie. Takže zvyšné mesiace do konca roka budú tú lacnú energiu predávať za dnešné ceny. Na čo by vyrábali hliník, keď takto zarobia oveľa pohodlnejšie. Klasický biznis model, lacno kúpiť, draho predať
tak prečo od 1.9.zatvárajú hlinikáren a bude len recyklát? sú toho plné noviny. alebo vieš viac ako novinári?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
došiel mi list zo štatistického úradu.....no nenaser sa,skomolené priezvisko na obálke,ďalšia skomolenina priamo v liste....to jakože čo tam robia,keď sa 2x pomýli v mene,to ani nie je tá úradníčka schopná po sebe prečítať do prdele??
A že 22.8. 9,00-14,00 mám byť doma,lebo ona príde zisťovať,že členovia mojej domácnosti kolkokrát boli vycestovaní mimo svojho bydliska za posledné 3 mesiace.....
Neviem kvôli čomu práve tebe prišiel nejaký list ale obecne mnohí podnikatelia štatistický úrad úspešne ignorujú.
Ak si ťa vybrali náhodne, úplne by som to odignoroval, zamkol a pustil psov.
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať