Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kukučka
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.
však mohli by aj jues plyn cez potrubia, len smola že sa nad ich ložiskami rozprestiera Rusko zatiaľ sa vojny nevedú na saharskej púšti a Antarktíde
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Takto dajako to česko vyzera
kdo-chce-zmenu.jpg  
2 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
Sami sme debili. Únia stanovila pravidlá na ceny elektriny a plynu. Burza to všetko vyrieši. Akurát že ak sa ceny vymknú rozumným limitov môže za to Putin. Elektrina 10x a veselo je naplánované že prejdeme na elektroautá. Potom skočíme na 100x nárast ceny. Kde skončili tie bubáky zo zvyšovania plynu a elektriny ? Únia nevie ? Tak sú to babráci, blbci alebo skorumpovaní politici. Hrdinsky sa pokúšajú zastaviť Putinove príjmy z ropy a plynu a na druhej strane nechajú vzrásť ceny komodít na 10 násobok a Putinovi stačí dostať pôvodné eurá ak dodá 10% pôvodných množstiev. Bubákov má rovnako ak nie 2x viac ak dodáva len na 20% kapacity. Ale ostali sme hrdinovia, pokorili sme Rusa a cvakáme ako blbí.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

mari2x
buchač
anet
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...

a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !
Podľa dezolátikov čo nám vládnu nie je nič na strednom Slovensku.Na východe je vojna,takže strojárstvo tam treba rýchlo obnoviť. :-D.
Naposledy upravil BXLmiami : 05.09.22 at 10:09
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lubko6394
Sami sme debili. Únia stanovila pravidlá na ceny elektriny a plynu. Burza to všetko vyrieši. Akurát že ak sa ceny vymknú rozumným limitov môže za to Putin. Elektrina 10x a veselo je naplánované že prejdeme na elektroautá. Potom skočíme na 100x nárast ceny. Kde skončili tie bubáky zo zvyšovania plynu a elektriny ? Únia nevie ? Tak sú to babráci, blbci alebo skorumpovaní politici. Hrdinsky sa pokúšajú zastaviť Putinove príjmy z ropy a plynu a na druhej strane nechajú vzrásť ceny komodít na 10 násobok a Putinovi stačí dostať pôvodné eurá ak dodá 10% pôvodných množstiev. Bubákov má rovnako ak nie 2x viac ak dodáva len na 20% kapacity. Ale ostali sme hrdinovia, pokorili sme Rusa a cvakáme ako blbí.
Dnešný poradca bývalý minister mikloš to vysvetlí že bolo treba privatizovať asi aby boli podporené dôchodcovské spoločnosti napr II. PILIER, len tie nie sú pre teba ale pre iných kunčaftov
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lubko6394
Sami sme debili. Únia stanovila pravidlá na ceny elektriny a plynu. Burza to všetko vyrieši. Akurát že ak sa ceny vymknú rozumným limitov môže za to Putin. Elektrina 10x a veselo je naplánované že prejdeme na elektroautá. Potom skočíme na 100x nárast ceny. Kde skončili tie bubáky zo zvyšovania plynu a elektriny ? Únia nevie ? Tak sú to babráci, blbci alebo skorumpovaní politici. Hrdinsky sa pokúšajú zastaviť Putinove príjmy z ropy a plynu a na druhej strane nechajú vzrásť ceny komodít na 10 násobok a Putinovi stačí dostať pôvodné eurá ak dodá 10% pôvodných množstiev. Bubákov má rovnako ak nie 2x viac ak dodáva len na 20% kapacity. Ale ostali sme hrdinovia, pokorili sme Rusa a cvakáme ako blbí.
Vie ale nepovie.:-D
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mari2x
kukučka
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.

Ty sa nepleť do plynu, tak ako sa ja vám nepletiem do pletenia
ani štrikovania !
A ty budeš platiť môj účet? A vieš štrikovať?
Lebo ja ešte viem rátať aspoň do výšky môjho dôchodku. Ale našťastie som si dobre vychovala deti a vracajú tretí groš, lebo ináč by som nemala ani na ten starobinec.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A BUM!

Ministri od Sprostých a Sprostejších (Grögling, Korčok, Ko[t]líková) podali demisiu. Nasledujú rozbíjača S[Š]ulík[n]a.
Teraz už len očakávať (ne)očakácané - min. zahr. vecí = Bláznovič, min. školstva = Bláznovič, min. hospodárstva = Bláznovič, min. spravodlivosti = Bláznovič.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak zase povedzme si rovno,kto z nás by sa podpísal pod tie neuveriteľné jednoduchosti čo stvára náš najvyšší stredoškolák?Sulíkovi sa nedá vyčítať že nemieni byť za to zodpovedný.Má svoje mantinely.
1 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

BXLmiami
mari2x
buchač
anet
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...

a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !
Podľa dezolátikov čo nám vládnu

nie je nič na strednom Slovensku.Na východe je vojna,takže strojárstvo tam treba rýchlo obnoviť. :-D.
dezolátik je TVOJ tata = ako môže také všeobecnedehonestujúce napísať AKOŹEVZDELANÁ osoba
to ako keby niekto napísal, že VŚETCI dochtori sú ako Lipták =
NEBERÚ úplatky ,ale "darčeky" a NEODVÁDZAJÚ ! z nich dane !

Na strednom Slovensku sú predsa ludia - - síce trochu pribrzdení ( podla mečiarových vyšetrovatelov - STREDOSlovákov ! )
0 3
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

kukučka
mari2x
kukučka
Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.

Ty sa nepleť do plynu, tak ako sa ja vám nepletiem do pletenia
ani štrikovania !
A ty budeš platiť môj účet? A vieš štrikovať?
Lebo ja ešte viem rátať aspoň do výšky môjho dôchodku. Ale našťastie som si dobre vychovala deti a vracajú tretí groš, lebo ináč by som nemala ani na ten starobinec.
MY SME Z PREDAJA NADBYTOčNýCH POZEMKOV PRIPLáCALI DO dd ASI 10 ZO 14 TISíC
0 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

mari2x
BXLmiami
mari2x
buchač
anet
Prave som citala, SUPER! Cesi vzdy vedia ako na to.
Niekde v diskusii som čítal, že sa spievala okrem českej hymny aj slovenská. Možno existuje aj video (alebo ešte len bude), hľadať nemienim.

Čechov ja síce nejak nemusím (čo netajím), ale toto sa im musí uznať.
...a Blava čo ? Trt makový liberálny...

a Východ ?

1 tvoj kámo povedal, že tam NIĆ NIE JE !
Podľa dezolátikov čo nám vládnu

nie je nič na strednom Slovensku.Na východe je vojna,takže strojárstvo tam treba rýchlo obnoviť. :-D.
dezolátik je TVOJ tata = ako môže také všeobecnedehonestujúce napísať AKOŹEVZDELANÁ osoba
to ako keby niekto napísal, že VŚETCI dochtori sú ako Lipták =
NEBERÚ úplatky ,ale "darčeky" a NEODVÁDZAJÚ ! z nich dane !

Na strednom Slovensku sú predsa ludia - - síce trochu pribrzdení ( podla mečiarových vyšetrovatelov - STREDOSlovákov ! )
No dezolátom oslovujú vládni činitelia a parlament svojich voličov,takže logicky na tom oslovení nemôže byť nič dehonestujúce,nemám pravdu?
4 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

bjuty smis
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
naď je vládny činiteľ.
výtržníci nemali označenie SNS,SMER, FAŠISTA takže je nedokázateľné tvrdenie, a neboli fyzicky stotožnení (ja môžem hovoriť že som jozef mrkvička pokiaľ nebudem stotožnený podľa dokladu tak to je blud, pre moderných hoax)
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
Oslovovali tak každého koho chceli osloviť ako skupinu a najčastejšie dôchodcov a ľudí ktorí mali iný názor na veci.A kedže sú demokrati,tak demokraticky každého kto prišiel pod ruku-a aj s Tebou.Tak sa nemôžu čudovať ked príde bumerang,že ano.Čo dáš,to dostaneš sa u nás hovorí.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

vládni činitelia tak oslovovali každého. koho chceli a najčastejšie dôchodcov )
pri tebe je aspoň malá nádej, že rozoznáš rozdiel medzi činitelmi a činiteľom,
tak ktorí ? ktorí vládni činitelia tak nazývali dôchodcov ??


mňa do toho naťahaj, ja si za tým, že tu je dosť veľká časť priblblých dezolátov z radov opozície stojím....

a komu prišiel bumerang ??, a čo dostali ?
sa ti to nejako splieta.....
0 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

bjuty smis
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
Síce nemá pravdu, ale argumentuje ako žena z domácnosti,
takže by sa radšej mala držať tých bielych montérok
1 2
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

kukučka
kukúča= vytŕča
kukulienka

Jasné, ale skvapalnený cez jeho júes kamarátov a niekoľkonásobné drahší.
Ty sa nepleť do plynu, tak ako sa ja vám nepletiem do pletenia ani štrikovania !
A vieš štrikovať?
Lebo ja som si dobre vychovala deti a vracajú tretIE EURO, lebo ináč by som mala binec vo FINANCIáCH.
takibaaktak
0 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

pavol54
bjuty smis
ako obyčajne nemáš
oslovoval tak naď , nie vládni činitelia
oslovoval tak voličov sns, smeru a fašistov, čo nedodžiavali protipandemické opatrenia a vyvolávali výtržnosti.......určite tak neoslovoval svojích voličov

takže nie, nemáš pravdu....
naď je vládny činiteľ.
výtržníci nemali označenie SNS,SMER, FAŠISTA takže je nedokázateľné tvrdenie, a neboli fyzicky stotožnení (ja môžem hovoriť že som jozef mrkvička pokiaľ nebudem stotožnený podľa dokladu tak to je blud, pre moderných hoax)
Nemusíš sa báť = nikto siasi nepomýli mrkvu s tRul lom !
1 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

žochár
trochár
žochár

vládni čitatelia tak oslovovali každého. koho chceli..

pri tebe je aspoň malá nádej, že rozoznáš medzi činidlom, činitelmi a činiteľom
mňa do toho naťahaj, ja si za tým, že tu je dosť veľká časť priblblých dezolátov z radov opozície stojím....
a ako k tomu prišiel bumerang ??, a čo dostali na obed ?
hotový guláš
alebo
hotoví guláš
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať