Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

buchač
veronikasad
Juraj, neviem prečo sa čudujes a rozčuľujes, keď ty sám hodnotis príspevky nie podľa obsahu, ale mena pisatela...
No nehovor...svoje si vždy obhájim.

Apropó...už sme sa na hentú tému onehdá bavili. Určité veci som ti zdôvodnil, opakovať nemienim.
čo si chces obhajovať? Prečo musíš rypnut do každého príspevku Mila123 a najnovšie aj Ivky? Keď dostaneš natresk ty, fnukas na porade...
6 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tuším si sa fakt rozčúlil.Nuž ono to nie je len vykrkovať,znevažovať a nadávať.Treba rátať že takúto hru vždy môžu hrať dvaja.
7 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Milan, hanbi sa, niekedy si tu dával dobré rady, posmievať sa z Olgy, šibe ti?
Trápni ste všetci. Milan prekročil hranicu, jeho ste mali mínuskovať.
7 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

VEREJNE PREHLASUJEM, že nesúhlasím s akýmkoľvek napádaním, nadávaním, a žiadnym osočovaním tu na Porade! Aj keď som sa neozvala - nesúhlasím, tu už ani žiadna reakcia nepomôže, ak si neuvedomíme, že to je na každom u seba začať a nepokračovať vo vybavovaní si účtov možno aj spred niekoľkých rokov, nepomôže zmeniť si nick a ďalej pokračovať, stretnite sa, dajte si po papuli a potom si dajte do papuli trebárs slivovicu - môžete aj u nás, ešte mám nejaké zásoby
298067736_381179334155604_5024758392014136153_n.jpg  
6 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
odsúdený nácek a extrémista...to je naozaj človek, ktorým to tu treba zasmradiť.....
Vpočuť si treba každý jeden názor.Netreba s ním súhlasiť,ale nebrániť povedať to čo chce.Volá sa to demokracia.
6 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

veronika, raz si pýtala na očko u mňa ... názory lekárov sa rozchádzajú ... takže rozhodnutie je na mne ... dokonca bolo aj také, že mohla by som skúsiť Pfizer ... no veru nič skúšať nebudem a ešte pri tom podpisovať informovaný súhlas ... radšej si budem dávať v rámci možností pozor ...
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Je smutné, že žiadna televízia neinformovala o veľkom úspechu Slovenska na majstrovstvách sveta WUSV v Španielsku, kde sa naše družstvo umiestnilo na prvom mieste a rovnako v kategórii jednotlivcov zvíťazila Slovenka Adriana Nagyová.
Oznámil som to už TV JOJ, Markíze aj TA3 a poprosil som ich, aby tento úspech propagovali medzi širokú verejnosť prostredníctvom peknej reportáže.
Priatelia, prosím zdieľajte túto informáciu ďalej a ak môžete, kontaktujte aj Vy televíziu a pomôžte tak šíriť osvetu o slovenských úspechoch v športovej kynológii.
5 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Mila123
čoskoro aj u nás......Rakúsko od pondelka zavádza celoštátny lockdown pre neočkovaných
neočkovaný zdravý doma, očkovaný pozitívny na káve, o zdravie tu nejde
8 3
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Aké ľahké je tu udržiavať ľudí v obrátkach.
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Toto naozaj nikam nevedie. Nebudem zámerne hľadať po nete. Ak mi niečo príde pod ruky, potom môžem na to upozorniť.

A mimochodom, nepoznám ani jedného jediného politika, ktorého názor, by som si mohla osvojiť. Všetkým ide hlavne o moc, peniaze a mnohým o ego.

S tými plnými nemocnicami sa nedá nesúhlasiť, ani s tým, že zdravotníci už nevládzu. Toto je už iba dôsledok. To, že ľudia sa nechcú dať očkovať je tiež dôsledok niečoho iného. A nielen hoaxov, ako tu hneď budete mnohí tvrdiť.

Nečudujem sa niektorým argumentom neočkovaných. Zanechajme teraz všetky hoaxy. Nie všetci sa podľa nich riadia. Niekedy sú veci oveľa jednoduchšie.

Obyčajná neúcta voči ľuďom. Najprv sa vyšlú signály o povinnom očkovaní niektorých, potom sa stiahnu, lebo však týchto ľudí teraz potrebujeme. Následne sa to začne uberať smerom, však počkajte, až vás nebudeme potrebovať, tak s vami zatočíme.

Možno sa mýlim, ale nikde som nepostrehla čo i len jednu informáciu, že by sa šíril covid v obchodoch medzi predavačkami. Zákazníci majú v drvivej väčšine rúško, alebo respirátor a v obchode sa dlho nezdržia. Predavačky sú v tom obchode celú zmenu a v malých obchodíkoch si mnohé nasadia respirátor až pri vstupe zákazníka. Ešte nikto z epidemiológov netvrdil, že sa covid vo veľkom šíri v obchodoch so samostatným vstupom z ulice. Ako záchrana na zlepšenie situácie sa začne plánovať zákaz vstupu neočkovaných do obchodov. Nič neriešiaci trest, ktorý nijako vážnejšie nepomôže epidemiologickej situácii. Efekt úplne opačný. Ľudia zostanú ešte viac vzpurní. Dôsledok je, že už nezaberajú ani zábery z nemocníc.

A teraz všetci do mňa, lebo som si dovolila a je jedno, že slušne, napísať niečo, s čím nesúhlasíte. Úplne najlepšie bude, ak dáte hlasovať, či má také indivíduum ako ja, právo byť na Porade.
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ale máte "starosti".. my sme skoro 2 hodiny bojovali s podnájomníčkou, už je v myšom nebi.. ale či niekde za skriňou nečíhajú príbuzné..
IMG_20211120_093538__01.jpg  
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
To skúšate len čuchové bunky? Chuťové netreba? Prajem skoré uzdravenie.
Tak, tak - sťa abstinent (vyliečený alkoholik) - môžem len čuchať. Moja 3/4 však môže aj chuťovú skúšku robiť

Momentálne s teplotami "motora" - sme viac-menej v norme - neprekračujeme 37,5°C večer - cez deň sme okolo 36,6°C ±0,2°C.
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Vláda by mala uvažovať o svojej spoluúčasti na liečení v .... no nebudem radšej dráždiť ... neviem do detailov, čo sa im preháňa v kotrbách ... zase sa snažia po niekom opičiť
5 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Ja som dnes bola v jednom potravinovom reťazci, chcela som tam vnukovi kúpiť hračku. Mali tam ale ceduľu, že na základe opatrení..., nemôžu tento tovar predávať. Tak som sa opýtala predavača, ktorého som stretla, či to naozaj nemôžem kúpiť. Idúc cestu, ani sa nezastavil, sa ma opýtal, či som zaočkovaná, ak vraj áno, tak môžem, pri tom podotkol, že je to všetko choré a na hlavu :-(
predávaju hračky, tiež domáce potreby
Naposledy upravil babi2 : 14.12.21 at 17:23 Dôvod: upresnenie
6 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nepotrebuje ani predvolebnú kampaň... táto špeci vláda mu ju robí sama.....
5 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

buchač, správaš sa ako samozvaný majiteľ Porady, si ako vírus, ktorý Poradu ničí, hanbi sa
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Páči sa mi ako sa schvaľuje covid fanatizmus....iba tvoje info sú tie správne iba tvoji odborníci sú odborníci....ešte som tu toho tvojho nevidela,že by si dal....asi nejaký utajený......
Páči sa mi ako ľudia chcú byť skenovani...segregácia veľká to móda....ak ich nik neskenuje tak sa sťažujú......nik nekontroluje na vlekoch,vo vlakoch ... obchody na seba bonzuju kde sa skenuje kde nie.....ide to správne....
Zoznamky už fičia...že popise:mám covid pas 3/3...2/3.... mám covid pas do reštike ma pustia...ativaxerky nech nepíšu.... bravó....
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Čo sa Djoka týka:

Krajina žila dva roky v lockdowne, prežívali prísne obmedzenia, dnes má viac ako 77 percent zaočkovaných občanov.

Aj austrálske úrady hneď odkázali Djokovičovi, že s ním nebudú zaobchádzať inak. A tak sa aj stalo, dlhých desať hodín čakal na letisku v Melbourne, až mu nakoniec zrušili víza.

Dnes čítam:

Austrália vo štvrtok zaznamenala ďalší rekordný prírastok infekcie koronavírusom. Za posledných 24 hodín pribudlo v krajine s necelými 26 miliónmi obyvateľov najmenej 72 392 prípadov infekcie. Plne zaočkovaných je teraz viac ako 78 percent obyvateľov.

Preskákali si svoje a bolo im to asi na dve veci. Treba nejako obrátiť pozornosť naštvaných občanov. Djoko bude dobrý objekt.
5 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Jaj, ale veď tu už nejde o tenis, ani o prachy. Dostali výnimku? - dostali, pustili ich do lietadla a nechali vystúpiť? - pustili.

Zrazu sa zistí, že vláda protinožcov a nejaká organizácia prideľujúca výnimky neťahá za jeden koniec. Tu je pes zakopaný. Prečo sa jasne nedohodli vopred, ako budú postupovať, ale zatiahli do toho tenistov?
Prečo mi to pripomína náš bananistan.

Tenisti sa bránia? A prečo by si to mali nechať ľúbiť?
To čo je za názory, že zvesiť hlavu, držať hubu, krok a nechať so sebou zametať?
5 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
Korčok povedal že nepristúpi na podmienky Ruska. Rusko Slovensku žiadne podmienky nedalo. Slovensko bude ticho sedieť a šúchať nožičkami, kým sa budú rozprávať Američania a Rusi. Ide slon a myš po moste, ozýva sa dupot a myš hovorí ale dupeme čo.
Ta dejepis nie?Slovensko vyhlási vojnu Rusku a pošle jedno lietadlo a 100 ľudí,dúfam že vyberú rodinu Nadovcov a Korčogovcov,prípadne potomstvo Kollára a Šimečkovcov obidvoch aj s bratrancami.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať