Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Mila123
"Moskovský patriarcha Kirill burcuje ruských občanov, aby sa nebáli mobilizácie a išli si splniť svoju vojenskú povinnosť. V prípade, že na bojisku zahynú, odmenou im bude vstup do božieho kráľovstva"............ a teraz nechápem kto klame? kto komu neverí? prečo utekajú hlavne mladí Rusi do cudziny? Kiril trvdí (prenesene), zabi Ukrajinca a rovno ideš do Božieho kráľovstva...............skoro ako bola rétorika pri "verbovaní" do križiackej výpravy.........
Až sa mi nechce veriť, že toto povie patriarcha kresťanskej cirkvi v rámci nedeľnej kázne
Citát od Kyrila: "Vieme, že dnes mnohí zomierajú na poliach medziplodín. Cirkev sa modlí, aby sa tieto otruby skončili čo najskôr, aby sa v tejto bratskej vojne navzájom zabili čo najmenej bratov.
Cirkev si zároveň uvedomuje, že ak niekto, motivovaný zmyslom pre povinnosť, potrebou splniť prísahu, zostane verný svojmu povolaniu a zomrie pri výkone vojenskej povinnosti, nepochybne vykoná čin rovnocenný obeti. Obetuje sa pre druhých. A tak veríme, že táto obeť zmyje všetky hriechy, ktorých sa človek dopustil."

Pozadie: Predtým Kirill uviedol, že mladí Rusi "dosahujú výkon" zabíjaním Ukrajincov.

strojný preklad
https://www.pravda.com.ua/news/2022/09/25/7369023/
Naposledy upravil majkii : 25.09.22 at 22:53
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

[QUOTE="Mila123"]"Moskovský patriarcha Kirill burcuje ruských občanov, aby sa nebáli mobilizácie a išli si splniť svoju vojenskú povinnosť. V prípade, že na bojisku zahynú, odmenou im bude vstup do božieho kráľovstva"............ a teraz nechápem kto klame? kto komu neverí? prečo utekajú hlavne mladí Rusi do cudziny? Kiril trvdí (prenesene), zabi Ukrajinca a rovno ideš do Božieho kráľovstva...............skoro ako bola rétorika pri "verbovaní" do križiackej

Celkom zbytočný prispevok
4 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Poteší informácia od riaditeľa elektrární "Všetko je predané" Prejavil sa ako dobrý hospodár, lepší ako štát, lebo to bol zlý vlastník preto ich bolo treba privatizovať. Čo nám na to teraz povie prezidentkin poradca? Len to, že on je pri svojich príjmoch za vodou aj keby stál megawat 1000 eur. Mohol by sa stretnúť so zlatou Romankou tá by mu to vysvetlila stručne
0 1
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A kedy bol štát dobrý vlastník? Ešte teraz aj tá Slovenská pošta ma asi 10 rokov straty. Prepúšťajú a znižujú aj tak malé mzdy.
2 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
majkii
Ale veď to sú známe fakty, nazi ideológia národného socializmu v Nemecku tak aj komunistická ideológia v Rusku majú spoločný základ v Manifeste komunistickej strany Marxa a Engelsa. Obe ideológie boli založené na idei vytvorenia nového človeka (novej spoločnosti) výsledkom triedneho boja, odstránením určitých tried spoločnosti, inými slovami vyvražďovaním. Tak aj náckovia aj komunisti či ignoranti, a poniektorí maskoti Smeru to budú popierať. Viackrát som tu dal link na dokumentárny film Sovietsky príbeh, kde to "partnerstvo" medzi náckami a boľševikmi je historicky zdokumentované (od cca 11:30 min)
Dobrá je kniha: https://www.martinus.sk/?uItem=204096
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

[QUOTE="Darina1234"]
Mila123
"Moskovský patriarcha Kirill burcuje ruských občanov, aby sa nebáli mobilizácie a išli si splniť svoju vojenskú povinnosť. V prípade, že na bojisku zahynú, odmenou im bude vstup do božieho kráľovstva"............ a teraz nechápem kto klame? kto komu neverí? prečo utekajú hlavne mladí Rusi do cudziny? Kiril trvdí (prenesene), zabi Ukrajinca a rovno ideš do Božieho kráľovstva...............skoro ako bola rétorika pri "verbovaní" do križiackej

Celkom zbytočný prispevok
fakt, zbytočný príspevok.......
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
A kedy bol štát dobrý vlastník? Ešte teraz aj tá Slovenská pošta ma asi 10 rokov straty. Prepúšťajú a znižujú aj tak malé mzdy.
však je dosť súkromných doručovacích služieb, prečo nerozvážajú aj dopisy?
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

pavol54
duves
A kedy bol štát dobrý vlastník? Ešte teraz aj tá Slovenská pošta ma asi 10 rokov straty. Prepúšťajú a znižujú aj tak malé mzdy.
však je dosť súkromných doručovacích služieb, prečo nerozvážajú aj dopisy?
Doručovanie listov po celom území (aj do vrchov či dolín) je nerentabilné. Pošta mávala poštovú výhradu na listy, aby sa cena služby priemerovala a tak mohla byť za rovnakú cenu všade. Súkromníci bojovali proti tomuto "monopolu", tak ho EU zrušila.
Inak, poštu dlho dotovali telekomunikácie, lebo pošta bývala služba, ktorú využíval každý človek, čo sa o inom odvetví povedať nedalo.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Zasa sa maže? Kedy začnete rešpektovať platnú ústavu (alebo aj etiketu), ktorá hovorí, že každý má právo na svoj názor .
Tam sa nehovorí, že každý má právo na názor, ktorý musí byť v súlade s administrátorom a postojom moderátorov Porady !!!!

Som vedel, že prečo som si urobil screen...
Screenshot 2022-09-26 at 09-49-51 Čo sa mi dnes stalo čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX.png  
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Desaťtisíce ilegálnych prisťahovalcov z Afriky a Blízkeho východu sa blížia k tureckému mestu Edirne a nazývajú sa „Konvoj svetla“. Útočia na hranicu s Gréckom a presúvajú sa na sever cez Balkán. Cieľovou destináciou sú krajiny západnej Európy, hlavne Nemecko. Celkovo sa môže túto jeseň vytvoriť až desať takýchto „konvojov.“
https://t.me/swodki/167671
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
..
309351996_1259601374860529_5057335898677743314_n.jpg  
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a teraz tam ešte skús skopírovať aj ten tvoj pôvodný príspevok......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

IMG_20220926_122719.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

IMG_20220926_122636_473.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Je to jedna hnusácka liberálna špina...
https://rmx.news/article/shock-eu-co...g-parties-win/
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

tak už aj kresťanskí demokrati sú liberálne špiny )))))))))))

znalec sa nikdy nezaprie.....
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
Je to jedna hnusácka liberálna špina...
https://rmx.news/article/shock-eu-co...g-parties-win/
Olaf má radšej covid....
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Óóóó ... neverim https://www.ta3.com/clanok/246930/pa...sil-lengvarsky
tak o par rokov
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Len to testovanie je nejaká nová závislosť..... niektorí ako majú sopeľ....už aj šparajú....
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Chechtaky na vojnu budu ... Biden poziadal https://thehill.com/homenews/senate/...-funding-bill/
Sice najprv vyhlasil ze pandemia skoncila ale ked si uvedomil ze prachy treba tak nasledky covidu a opicie kiahne su stale v hre
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať