Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
Chechtaky na vojnu budu ... Biden poziadal https://thehill.com/homenews/senate/...-funding-bill/
Sice najprv vyhlasil ze pandemia skoncila ale ked si uvedomil ze prachy treba tak nasledky covidu a opicie kiahne su stale v hre
Stačí si odpovedať kto obchoduje na burze z elektrinou a výška výnosov z obchodu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Srandisti
Vláda tento týždeň predstavila ďalšie opatrenia na zvládnutie vysokých cien a inflácie pre seniorov. V novembri im bude vyplatený „druhý trinásty“ dôchodok. Prvýkrát bol vyplatený v júli.
Na jeseň bude jeho výška krátená. Dosiahne úroveň 70 percent letného trinásteho dôchodku.
„Bezprecedentne pomáhame aj našim dôchodcom. Chceme využiť mimoriadne daňové príjmy, ktoré sú v rozpočte práve aj na pomoc obyvateľom,“ povedal na margo štrnásteho dôchodku premiér Eduard Heger.
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Čo protestujúci požadujú
Organizátori sami seba označujú za politicky neangažovaných občanov. Svoj protest nazvali „nenásilnou revolúciou“. Svoje požiadavky zverejnili už na predchádzajúcom podujatí začiatkom septembra.

Okrem iného požadujú uzavretie zmlúv o dodávke plynu priamo s Ruskom, vystúpenie z NATO, EÚ, OSN a Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), dobrovoľné očkovanie a „ukončenie plánovaného riedenia národa“ ukrajinskými utečencami.

https://spravy.rtvs.sk/2022/09/v-pra...a-proti-vlade/
Dufam ze sa im to podari
2 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Pobavila transparentnosť liberálov :-))
https://www.cas.sk/clanok/2721705/po...-dotaciu-mame/
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Tweety
Srandisti
Vláda tento týždeň predstavila ďalšie opatrenia na zvládnutie vysokých cien a inflácie pre seniorov. V novembri im bude vyplatený „druhý trinásty“ dôchodok. Prvýkrát bol vyplatený v júli.
Na jeseň bude jeho výška krátená. Dosiahne úroveň 70 percent letného trinásteho dôchodku.
„Bezprecedentne pomáhame aj našim dôchodcom. Chceme využiť mimoriadne daňové príjmy, ktoré sú v rozpočte práve aj na pomoc obyvateľom,“ povedal na margo štrnásteho dôchodku premiér Eduard Heger.
A kto to bude splacat? Naše deti a vnúčatá?

Vláda schválila mimoriadny 13. dôchodok, použiť chce budúcoročné peniaze
https://tvnoviny.sk/ekonomika/clanok...atnom-rozpocte
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
romyseder
anet


Okrem iného požadujú uzavretie zmlúv o dodávke plynu priamo s Ruskom, vystúpenie z NATO, EÚ, OSN a Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO).

Dufam ze sa im to podari
Ejha !
Odborníci na všetko .
A vstup do hospodárskeho zväzku s Kubou a severnou koreou. Začneme vyrabat lady, trabanty a za ne nakupovať kubanske pomaranče, cigary havany a bravčove hlavy zo severnej korey.
Potom tí istí ludia budu vrieskať, že takto to nechceli. Tak čo chcú?
2 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Teraz pred domom.
DSCF3888.JPG  
DSCF3889.JPG  
1/1
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

A furt ho valím. Už mi je z toho ovocia zle. Nikto to nechce ani zadarmo.
DSCF3876.JPG  
DSCF3883.JPG  
DSCF3884.JPG  
DSCF3881.JPG  
1/1
3 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

romyseder
Ejha !
Odborníci na všetko .
Nepotrebujem byt odbornik na to, aby som chapala, ze vyssie spomenute organizacie su len darmozraci
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

babka - ježibabka
Teraz pred domom.
Musi to byt "radost" ked ti tam stale bagruju. Inak nechapem, zda sa mi ze uz ti tam proste ryju pridlho.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veru - pridlho - zdá sa mi, že skoro pol roka.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

anet
babka - ježibabka
Teraz pred domom.
Musi to byt "radost" ked ti tam stale bagruju. Inak nechapem, zda sa mi ze uz ti tam proste ryju pridlho.
misoft
Veru - pridlho - zdá sa mi, že skoro pol roka.
Veru už práve v septembri rok. Robí sa stále kanalizácia ktorá mala byť v dedine hotová myslím v 2018,alebo aj skorej. Všetko bolo povybavované, peniaze boli, ľudia na záhradách jeden rok nemali sadiť. Neviem, aké hovado (prepáčte za výraz) sa do toho zamotalo, že naša ulica najdlhšia zostala bez kanalizácie. S druhou susedou, keďže sme nemali kanalizáciu a mali sme ležiacich manželov a museli sme vo zvýšenej miere vynášať latrínu sme sa čosi kvôli tomu viacerých starostov nabombardovali. Vraj nie je záujem. Bodaj by bol, keď náprotivná strana púšťala výkaly zadarmo do potoka.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

včera som počúval že odsúdili dvoch zlodejov čo vykradli záložňu a aj vodiča auta ktorý ich len odviezol.
Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
3 2
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
včera som počúval že odsúdili dvoch zlodejov čo vykradli záložňu a aj vodiča auta ktorý ich len odviezol.
Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
no, len podľa všetkého opitý bol aj syn. Jeden 1,6 a 1 promile. Priznám sa, že netuším, koľko to je

Inak veľká tragédia. Okamžite sa mi vynorilo v hlave - nedeľné návraty z víkendu pri rodine na intrák, Zochova, prestupná stanica od Hlavnej stanice na 39 do Mlynskej doliny. Študenti. Strašné.
3 0
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

Dáša_
pavol54


Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
no, len podľa všetkého opitý bol aj syn. Jeden 1,6 a 1 promile. Priznám sa, že netuším, koľko to je
keby pavol riešil zber slnečnice, nemal by poroblém rozoznať
- šoféra ktorý viezol kamarátov kradnúť
- syna, ktorý sedel vedla opitého šoféra, ktorý sa asi NECHYSTAL VRAžDIT
//////////////////////
muži pri 2 promile síce ešte chodia, ale jazyk sa už pletie
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

mari2x
Dáša_
pavol54


Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
no, len podľa všetkého opitý bol aj syn. Jeden 1,6 a 1 promile. Priznám sa, že netuším, koľko to je
keby pavol riešil zber slnečnice, nemal by poroblém rozoznať
- šoféra ktorý viezol kamarátov kradnúť
- syna, ktorý sedel vedla opitého šoféra, ktorý sa asi NECHYSTAL VRAžDIT
//////////////////////
muži pri 2 promile síce ešte chodia, ale jazyk sa už pletie
Ja som bral vodičáky za menej alkoholu a za stopku, za vyššiu rýchlosť som ich vracal majiteľom. opitému treba zabrániť aby išiel autom
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
mari2x
Dáša_
pavol54


Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
no, len podľa všetkého opitý bol aj syn. Jeden 1,6 a 1 promile. Priznám sa, že netuším, koľko to je
keby pavol riešil zber slnečnice, nemal by poroblém rozoznať
- šoféra ktorý viezol kamarátov kradnúť
- syna, ktorý sedel vedla opitého šoféra, ktorý sa asi NECHYSTAL VRAžDIT
//////////////////////
muži pri 2 promile síce ešte chodia, ale jazyk sa už pletie
Ja som bral vodičáky za menej alkoholu a za stopku, za vyššiu rýchlosť som ich vracal majiteľom. opitému treba zabrániť aby išiel autom
práve som čítala radikálnejší návrh - nafúkaš nad 1 promile, auto prepadne v prospech štátu. Po pár akciach by si viacerí začali dávať pozor. A čo ešte nafúkať na služobnom aute!!! Lebo zo skpsenosti by som povedala, že vysoký funkcionár nejazdí na vlastnom
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
včera som počúval že odsúdili dvoch zlodejov čo vykradli záložňu a aj vodiča auta ktorý ich len odviezol.
Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
Nehoráznosť najvyššieho zrna, neodpustiteľné, neospravedlniteľné. Jednoducho vrah.
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...hp_3clanok_box
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
pavol54
včera som počúval že odsúdili dvoch zlodejov čo vykradli záložňu a aj vodiča auta ktorý ich len odviezol.
Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
Nehoráznosť najvyššieho zrna, neodpustiteľné, neospravedlniteľné. Jednoducho vrah.
https://spravy.pravda.sk/regiony/cla...hp_3clanok_box
a ešte mi za to dajú dvaja neužitočné neviem ako by sa chovali v koži blízkych príbuzných tých usmrtených ja osobne som to zažil pri vyšetrovaní ťažkej nehody kedy sa zabili 4 mladíci nárazom do našej techniky
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
pavol54
mari2x
Dáša_
pavol54


Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
no, len podľa všetkého opitý bol aj syn. Jeden 1,6 a 1 promile. Priznám sa, že netuším, koľko to je
keby pavol riešil zber slnečnice, nemal by poroblém rozoznať
- šoféra ktorý viezol kamarátov kradnúť
- syna, ktorý sedel vedla opitého šoféra, ktorý sa asi NECHYSTAL VRAžDIT
//////////////////////
muži pri 2 promile síce ešte chodia, ale jazyk sa už pletie
Ja som bral vodičáky za menej alkoholu a za stopku, za vyššiu rýchlosť som ich vracal majiteľom. opitému treba zabrániť aby išiel autom
práve som čítala radikálnejší návrh - nafúkaš nad 1 promile, auto prepadne v prospech štátu. Po pár akciach by si viacerí začali dávať pozor. A čo ešte nafúkať na služobnom aute!!! Lebo zo skpsenosti by som povedala, že vysoký funkcionár nejazdí na vlastnom
vysoký funkcionár má za sebou pána Boha ktorý ho vyseká
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať