Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pavol54
Dáša_
pavol54
mari2x
Dáša_
pavol54


Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
no, len podľa všetkého opitý bol aj syn. Jeden 1,6 a 1 promile. Priznám sa, že netuším, koľko to je
keby pavol riešil zber slnečnice, nemal by poroblém rozoznať
- šoféra ktorý viezol kamarátov kradnúť
- syna, ktorý sedel vedla opitého šoféra, ktorý sa asi NECHYSTAL VRAžDIT
//////////////////////
muži pri 2 promile síce ešte chodia, ale jazyk sa už pletie
Ja som bral vodičáky za menej alkoholu a za stopku, za vyššiu rýchlosť som ich vracal majiteľom. opitému treba zabrániť aby išiel autom
práve som čítala radikálnejší návrh - nafúkaš nad 1 promile, auto prepadne v prospech štátu. Po pár akciach by si viacerí začali dávať pozor. A čo ešte nafúkať na služobnom aute!!! Lebo zo skpsenosti by som povedala, že vysoký funkcionár nejazdí na vlastnom
vysoký funkcionár má za sebou pána Boha ktorý ho vyseká
Tu mu už isto nepomôže nikto rozumný. Dvaja ľudia sú ešte v kritickom stave. Dozorovať to má generálny prokurátor. Tu sa asi nedá použiť 363.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
vysoký funkcionár má za sebou pána Boha ktorý ho vyseká
"naši ludia" si pomáhajú
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Nehoráznosť najvyššieho zrna, neodpustiteľné, neospravedlniteľné. Jednoducho vrah.
Vrah je podľa zákona síce niečo iné, ale to je jedno....henten Dědeček mal smolu (neospravedlňujem ho). Koľkí takto jazdia a majú len šťastie, že ich nechytili a hlavne, že nič nespôsobili.
Ozaj....takže aj Lipšic je potom vrah...či ? Klapec jeden nevystatý dostal len podmienku a dokonca sa v tej podmienke stal špeci prokurátorom.
1 2
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Nehoráznosť najvyššieho zrna, neodpustiteľné, neospravedlniteľné. Jednoducho vrah.
Vrah je podľa zákona síce niečo iné, ale to je jedno....henten Dědeček mal smolu (neospravedlňujem ho). Koľkí takto jazdia a majú len šťastie, že ich nechytili a hlavne, že nič nespôsobili.
Ozaj....takže aj Lipšic je potom vrah...či ? Klapec jeden nevystatý dostal len podmienku a dokonca sa v tej podmienke stal špeci prokurátorom.
Môžeš polemizovať nad pomenovaním koľko chceš. Ale ak by ti niekto ožratý zabil dieťa alebo iného rodinného príslušníka, tak ako by si ho nazval? Chúďaťko, mal smolu? Ožratých je habadej, kompetentí by už k nim mali byť ráznejší. Tvrdý trest za alkohol za volantom a na tých čo zabijú, ešte tvrdší. Tu ide o ľudský život a nič nie je nad neho viac.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dáša_
práve som čítala radikálnejší návrh - nafúkaš nad 1 promile, auto prepadne v prospech štátu. Po pár akciach by si viacerí začali dávať pozor. A čo ešte nafúkať na služobnom aute!!! Lebo zo skpsenosti by som povedala, že vysoký funkcionár nejazdí na vlastnom
Blbovič sa len priživuje na nehode...
Hajzel jeden, si myslí, že vymyslel teplú vodu ? Na západe sú síce takéto tresty už veľmi dávno.

Služobné a či neslužobné ? Hajde z jahody dole. Veď koľko majiteľov firiem jazdí na firemnom...koľko živnostníkov používa auto na služobné a súkromné účely ? Veď každý (99%) podnikateľ/živnostník má napísané auto na firmu a nie na seba.

Ale ak by k tomu aj došlo, tak by dochádzalo k nepomeru trestu ako takého.
Naposledy upravil buchač : 03.10.22 at 14:28
0 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
pavol54
Dáša_
pavol54
mari2x
Dáša_
pavol54


Včera večer opitý dnes už vrah riadil auto a zabil 4 ľudí a niektorým spôsobil zranenia a vedľa toho masového vraha sedel syn nemal by byť súdený za spoluúčasť na vraždách pretože vedel že otec je opitý a chystá sa vraždiť a nezabránil mu v tom?
no, len podľa všetkého opitý bol aj syn. Jeden 1,6 a 1 promile. Priznám sa, že netuším, koľko to je
keby pavol riešil zber slnečnice, nemal by poroblém rozoznať
- šoféra ktorý viezol kamarátov kradnúť
- syna, ktorý sedel vedla opitého šoféra, ktorý sa asi NECHYSTAL VRAžDIT
//////////////////////
muži pri 2 promile síce ešte chodia, ale jazyk sa už pletie
Ja som bral vodičáky za menej alkoholu a za stopku, za vyššiu rýchlosť som ich vracal majiteľom. opitému treba zabrániť aby išiel autom
práve som čítala radikálnejší návrh - nafúkaš nad 1 promile, auto prepadne v prospech štátu. Po pár akciach by si viacerí začali dávať pozor. A čo ešte nafúkať na služobnom aute!!! Lebo zo skpsenosti by som povedala, že vysoký funkcionár nejazdí na vlastnom
vysoký funkcionár má za sebou pána Boha ktorý ho vyseká
Tu mu už isto nepomôže nikto rozumný. Dvaja ľudia sú ešte v kritickom stave. Dozorovať to má generálny prokurátor. Tu sa asi nedá použiť 363.
škoda že nie špeciálny ten by mal možno porozumenie
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dáša_ Pozri príspevok
práve som čítala radikálnejší návrh - nafúkaš nad 1 promile, auto prepadne v prospech štátu. Po pár akciach by si viacerí začali dávať pozor. A čo ešte nafúkať na služobnom aute!!! Lebo zo skpsenosti by som povedala, že vysoký funkcionár nejazdí na vlastnom
Toto je právne neuskutočniteľné.

Ako by habali autá na leasing, z požičovní, firemné atď...?

---------------------------------

K nehode: Samozrejme, že syn ak je spôsobilý tak je spolupáchateľ, nakoľko jeho povinnosťou bolo zabrániť v protiprávnom jednaní, napr. oznámením na 158.

Ťažko sa bude vyviňovať, že nevedel, že otec bol opitý...

Je otázne, kto to bol, ale hádam sa to dozvieme, či dotyčný mal väzby na politiku, alebo odídenci, alebo niekto úplne iný.
PS: tak vidím, že meno vinníka už je zverejnené. Pozostalým vyjadrujem úprimnú sústrasť a kvalitné baseballové palice. :-(
Naposledy upravil Nandrolon : 03.10.22 at 11:46
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
Dáša_ Pozri príspevok
práve som čítala radikálnejší návrh - nafúkaš nad 1 promile, auto prepadne v prospech štátu. Po pár akciach by si viacerí začali dávať pozor. A čo ešte nafúkať na služobnom aute!!! Lebo zo skpsenosti by som povedala, že vysoký funkcionár nejazdí na vlastnom
Toto je právne neuskutočniteľné.

Ako by habali autá na leasing, z požičovní, firemné atď...?

---------------------------------

K nehode: Samozrejme, že syn ak je spôsobilý tak je spolupáchateľ, nakoľko jeho povinnosťou bolo zabrániť v protiprávnom jednaní, napr. oznámením na 158.

Ťažko sa bude vyviňovať, že nevedel, že otec bol opitý...

Je otázne, kto to bol, ale hádam sa to dozvieme, či dotyčný mal väzby na politiku, alebo odídenci, alebo niekto úplne iný.
Radšej zbierať vlastné zuby na ceste, ako dovoliť agresívnemu opilcovi sadnúť za volant a potom zbierať mŕtvoly. Najjednoduchšie riešenie je pod akoukoľvek zámienkou zobrať kľúče od auta a utekať. už je vinník na pravde - je to funkcionár
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

vyššie som editoval.
1,6 promile nie je pre zdravého človeka, ktorý nemá tzv. "prepitú pečeň", vôbec veľa.
Človek, ktorý sem-tam popije má nabudené pečeňové enzýmy /na pečeňových testoch to je vidno/ a tým pádom lepšie znáša alkohol ako abstinent a aj rýchlejšie triezvie.

Ide o to, že podľa mňa prvotnou príčinou nemusel byť priamo alkohol, ale fakt, že sa cítili ako nadľudia a šoférovali ako opité namachrované hovadá, ako keby im patril vesmír.
Si zoberte koľko vodičov autobusov nafúkalo a aké pálky, pričom vôbec nič nespôsobili. Jednoducho nešoférovali ako hovadá.
Ak viem, že nafúkam, nesadám za volant a finito.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tragická nehoda v centre hlavného mesta má piatu obeť. Zraneniam podľahlo 21-ročné dievča.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

buchač
Tweety
Nehoráznosť najvyššieho zrna, neodpustiteľné, neospravedlniteľné. Jednoducho vrah.
Vrah je podľa zákona síce niečo iné, ale to je jedno....henten Dědeček mal smolu (neospravedlňujem ho). Koľkí takto jazdia a majú len šťastie, že ich nechytili a hlavne, že nič nespôsobili.
Ozaj....takže aj Lipšic je potom vrah...či ? Klapec jeden nevystatý dostal len podmienku a dokonca sa v tej podmienke stal špeci prokurátorom.
Pokiaľ je verejnosti známe, on za volantom nebol ožratý. To je neporovnateľné. PS: ty si na toho špeciálneho aj špeciálne vysadený, to je staré známe. .
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
vyššie som editoval.
1,6 promile nie je pre zdravého človeka, ktorý nemá tzv. "prepitú pečeň", vôbec veľa.
Človek, ktorý sem-tam popije má nabudené pečeňové enzýmy /na pečeňových testoch to je vidno/ a tým pádom lepšie znáša alkohol ako abstinent a aj rýchlejšie triezvie.

Ide o to, že podľa mňa prvotnou príčinou nemusel byť priamo alkohol, ale fakt, že sa cítili ako nadľudia a šoférovali ako opité namachrované hovadá, ako keby im patril vesmír.
Si zoberte koľko vodičov autobusov nafúkalo a aké pálky, pričom vôbec nič nespôsobili. Jednoducho nešoférovali ako hovadá.
Ak viem, že nafúkam, nesadám za volant a finito.
Inak my sme takto s obľubou riešili dopravné nehody. Ja som si bol na 1000% istý že moji vodiči nikdy neboli opití (lebo náčeník KTS nechával každého pred výjazdom fúkať, ale civilní vodiči boli sem tam, vždy som trval na fúkaní a potom bol automaticky vinný opitý.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

čo tak miesto predného brzdového svetla nainštalovať do auta tester na alkohol pri pandémii som pre kontrole dýchal policajtom z pol metra, žiadny volant nie je ďalej. nadýchaš blokneš štartovanie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Pokiaľ je verejnosti známe, on za volantom nebol ožratý. To je neporovnateľné. PS: ty si na toho špeciálneho aj špeciálne vysadený, to je staré známe. .
Ta fasa...takže pre Lipšica to bola v podstate poľahčujúca okolnosť. Tak isto aj pre Skrúcaného alebo aj Martikána, prípadne ďalších mediálne známych.
Všetci majú jedno spoločné = ZABILI. Koľkí takí neznámi nedostali podmienku, no išli do basy....síce len do I. stupňa, ale išli.

P.S.:
Samozrejme, že som vysadený...je to proste hajzel, narobil v politike dosť zlého. Vrchol je to, že sa stal špeci prokurvátorom podvodom.
1 3
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

“Viete kto ja som??!!” Hučal na policajtov chvíľu po havárii.
“Si *****”. Odpovedala by som ja.
Ďalší “náš” človek. Vykrikoval nech ho nechajú, lebo je smerák.
Aj keď táto strašná tragédia na oko nemá nič s politikou… zase po nej ostáva smerácka pachuť…
Koľko takých namyslených ožratých smeráckych smradov ešte jazdí po našich cestách? Hovädá, ktoré dostali za smero-režimu pocit, že môžu všetko, aj sadnúť za volant pod vplyvom a jebať si to centrom Bratislavy osemdesiatkou? Môžu všetko, lebo sú “naši ľudia”?
Bodaj by ťa celý život žralo svedomie, budili nočné mory, nech všetci démoni ťa strašia každú minútu tvojho zbytočného života. Nie, neprajem ti smrť. Prajem ti strašné psychické muky. Čo najdlhšie. Ak teda nejaké svedomie máš.
A pre vás všetkých, ktorí si niekedy po dvoch pivkách sadnete za volant, to je dúfam posledná lekcia. Vyhlasujem nulovú toleranciu na kamarátov s touto úchylkou. Keď uvidím, že chcete šoférovať pod vplyvom, trebárs aj z môjho koncertu, volám políciu.(autorka D. Nvotová)
5 2
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
“Viete kto ja som??!!” Hučal na policajtov chvíľu po havárii.
“Si *****”. Odpovedala by som ja.
Ďalší “náš” človek. Vykrikoval nech ho nechajú, lebo je smerák.
Aj keď táto strašná tragédia na oko nemá nič s politikou… zase po nej ostáva smerácka pachuť…
Koľko takých namyslených ožratých smeráckych smradov ešte jazdí po našich cestách? Hovädá, ktoré dostali za smero-režimu pocit, že môžu všetko, aj sadnúť za volant pod vplyvom a jebať si to centrom Bratislavy osemdesiatkou? Môžu všetko, lebo sú “naši ľudia”?
Bodaj by ťa celý život žralo svedomie, budili nočné mory, nech všetci démoni ťa strašia každú minútu tvojho zbytočného života. Nie, neprajem ti smrť. Prajem ti strašné psychické muky. Čo najdlhšie. Ak teda nejaké svedomie máš.
A pre vás všetkých, ktorí si niekedy po dvoch pivkách sadnete za volant, to je dúfam posledná lekcia. Vyhlasujem nulovú toleranciu na kamarátov s touto úchylkou. Keď uvidím, že chcete šoférovať pod vplyvom, trebárs aj z môjho koncertu, volám políciu.(autorka D. Nvotová)
09.07.2011 začiatok jeho funkcie, bola pri moci Radičová, Myslíš že by si tam dala smeráckeho smrada?
1 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
“Viete kto ja som??!!” Hučal na policajtov chvíľu po havárii.
“Si *****”. Odpovedala by som ja.
Ďalší “náš” človek. Vykrikoval nech ho nechajú, lebo je smerák.
Aj keď táto strašná tragédia na oko nemá nič s politikou… zase po nej ostáva smerácka pachuť…
Koľko takých namyslených ožratých smeráckych smradov ešte jazdí po našich cestách? Hovädá, ktoré dostali za smero-režimu pocit, že môžu všetko, aj sadnúť za volant pod vplyvom a jebať si to centrom Bratislavy osemdesiatkou? Môžu všetko, lebo sú “naši ľudia”?
Bodaj by ťa celý život žralo svedomie, budili nočné mory, nech všetci démoni ťa strašia každú minútu tvojho zbytočného života. Nie, neprajem ti smrť. Prajem ti strašné psychické muky. Čo najdlhšie. Ak teda nejaké svedomie máš.
A pre vás všetkých, ktorí si niekedy po dvoch pivkách sadnete za volant, to je dúfam posledná lekcia. Vyhlasujem nulovú toleranciu na kamarátov s touto úchylkou. Keď uvidím, že chcete šoférovať pod vplyvom, trebárs aj z môjho koncertu, volám políciu.(autorka D. Nvotová)
09.07.2011 začiatok jeho funkcie, bola pri moci Radičová, Myslíš že by si tam dala smeráckeho smrada?
Pali, ten smrad sa hlásil k SMERU...... čo povieš na toto????? poznám ho osobne, je to synovec ví- ťa- za prezidentských volieb..... stále je tam na úrade, cez 10 rokov......... http://www.pozemkovyurad.sk/index.ph...ffice=44&start .........
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ty kokos...už len Nvotová (alkoholička a feťačka, drogistka) tu chýbala.
Stačí si prejsť, čo navyvádzala po vplyvom návykových látok.
https://www.google.com/search?client...ov%C3%A1+drogy
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
pavol54
Mila123
“Viete kto ja som??!!” Hučal na policajtov chvíľu po havárii.
“Si *****”. Odpovedala by som ja.
Ďalší “náš” človek. Vykrikoval nech ho nechajú, lebo je smerák.
Aj keď táto strašná tragédia na oko nemá nič s politikou… zase po nej ostáva smerácka pachuť…
Koľko takých namyslených ožratých smeráckych smradov ešte jazdí po našich cestách? Hovädá, ktoré dostali za smero-režimu pocit, že môžu všetko, aj sadnúť za volant pod vplyvom a jebať si to centrom Bratislavy osemdesiatkou? Môžu všetko, lebo sú “naši ľudia”?
Bodaj by ťa celý život žralo svedomie, budili nočné mory, nech všetci démoni ťa strašia každú minútu tvojho zbytočného života. Nie, neprajem ti smrť. Prajem ti strašné psychické muky. Čo najdlhšie. Ak teda nejaké svedomie máš.
A pre vás všetkých, ktorí si niekedy po dvoch pivkách sadnete za volant, to je dúfam posledná lekcia. Vyhlasujem nulovú toleranciu na kamarátov s touto úchylkou. Keď uvidím, že chcete šoférovať pod vplyvom, trebárs aj z môjho koncertu, volám políciu.(autorka D. Nvotová)
09.07.2011 začiatok jeho funkcie, bola pri moci Radičová, Myslíš že by si tam dala smeráckeho smrada?
Pali, ten smrad sa hlásil k SMERU...... čo povieš na toto????? poznám ho osobne, je to synovec ví- ťa- za prezidentských volieb..... stále je tam na úrade, cez 10 rokov......... http://www.pozemkovyurad.sk/index.ph...ffice=44&start .........
a vieš koľko členov hlinkovej gardy sa po vojne hlásilo ku komunistom? sú svine ktoré vždy cítia plný válov a už sa k nemu pretlačia je mám všetkých nenažrancov pri hnedej dierke, len sa mi nezdá že práve náhodou tam bola nvotová a to počula skôr si myslím že to bola JPP. Inak nedávno ma vyšetrovala enviro polícia ako lumpa a nakoniec z tej majorky vyšla veta "Vás tu všetci obviňujú a vy ste vlastne poškodený" Podľa tých obvinení by som mal trikrát visieť. Preto vždy hovorím treba analyzovať čo je pravda a nevydávať za ňu to čo chceme počuť. a už mám mínus pritom nechválim nehaním. len konštatujem
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Tweety
Mňa väčšinou zaujíma výsledok. Výhovorky typu "nechcel som" nikoho nezaujímajú. Nebol ožratý ale zapričínil smrť narozdiel od desaťtisícov ožratých, ktorí sú denne na cestách /a nezabili človeka/.
Najväčšie svinstvo je telefonovanie za volantom /aj s hands free/ a keď si nejaký fanúšik pustí popri šoférovaniu zápas....
Naposledy upravil Nandrolon : 03.10.22 at 17:28
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať