Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Mne to hned nešlo do hlavy, ako sa objavovali tie članky, že jeho právnik oznamuje, že Dedeček ťažko lutuje čo spáchal. Ho*no ľutuje, to sú hov*adá aparátčícke.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

duves
Mne to hned nešlo do hlavy, ako sa objavovali tie članky, že jeho právnik oznamuje, že Dedeček ťažko lutuje čo spáchal. Ho*no ľutuje, to sú hov*adá aparátčícke.
Jiří predsa pomôže Dědečkovi dobrou prácou obhajoby.
Na súdy sa nechodí hľadať pravdu ale vyhrávať,
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Akosi si to s tou "akože samovraždou" rýchlo rozmyslel. Z osobnej skúsenosti vidím, že takéto prašivé hovadá chcú žiť aspoň 150 rokov a nie páchať samovraždy...
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nandrolon
Tak, a je na slobode.
Som zvedavý či budem zajtra ráno čítať, že je mŕtvy. Má jedinečnú príležitosť to sám a dobrovoľne ukončiť, držím palce!
Koluje po nete
311102992_3216565258561530_7610159040874985368_n.jpg  
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Teraz som to čítal, akurát neviem, či si Pavol Hamrák už zrušil profil, lebo nájsť ako človeka na FB podľa tej profilovky sa nedá, alebo zase niekto "tancuje" ako na "Kuciakovom hrobe"...
PS: tak už som ho našiel, ale potvrdilo sa mi to druhé. Samozrejme úprimnú sústrasť má, akurát mi vadí, že toto "rozmazávanie" je politicky motivované, keďže je to politik....
https://www.facebook.com/pavol.hamrak.7
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086260246777
.....mňa ako veriaceho po zhliadnutí týchto dvoch profilov napadlo iba jedno slovo, začínajúce na "t", nemienim to ďalej rozvádzať.
Naposledy upravil Nandrolon : 07.10.22 at 15:00
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Rovný a rovnejší:
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...paign=mostread - zabil 5 ľudí - je na slobode.
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...i-na-chodniku/ - zrazil a zranil matku s deťmi - ide do basy.
Príčina u oboch však bola rovnaká - chľast za volantom a neprimeraná rýchlosť, nezvládnutie vozidla. Ovšem - ten, čo zabil, je veľké zviera, preto môže na slobodu a ten čo "len" zranil, je obyčajný vodič z dediny, preto pôjde do basy.
Toto je naša justícia! Dědeček je bohatý a vplyvný, ten z Čadce nie.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rýchlosť nebola rovnaká, nelietali ruky a nohy vzduchom ako v prípade Dedka...
A nech mi nikto netvrdí, že pri 1,6 promile nevidím na tachometer, že mi ukazuje namiesto 50 rýchlosť 130-150.
U dedka nebol problém alkohol, skôr arogancia a bohorovnosť.
Ale neboj sa, jedného dňa aj jemu bude zem "ťažká".
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

pavol54
Nandrolon
Ešte raz sa budem opakovať.
Túto nehodu nespôsobil alkohol. Koľko vodičov autobusov odjazdilo celú šichtu a potom nafúkali kľudne 2,5 - 3 promile a nič nespôsobili?
Neobhajujem alkohol za volantom a po pití sa ráno opakovane testujem...
To, že mal v krvi alkohol by mala byť akurát "priťažujúca" okolnosť. Nie ako u vrážd úmyselných, kde sa to "choro" vníma častokrát ako zľahčujúca okolnosť.
1,6 promile je málo na to, aby nevidel, že tachometer ukazuje namiesto 50 - 150.
Takéto hovado by zabilo aj triezve, nakoľko jazdil takto neopatrne stále, bola to len otázka času.

PS: práve čítam, že od policajtov žiadal zbraň, že sa chce zastreliť...
Prečo to už neurobil???
Však každá takáto sviňa má viacero zbraní.
Ten, kto o samovražde hovorí je sráč a nechce ju spáchať.
Škoda, že mu ju nedali s prázdnym zásobníkom, či by to stlačil...
mal som na ROTke vojaka čo stále o samovražde tak som povedal veliteľovi pred nastúpenou jednotkou nech dajú dozornému žiletku a povraz aby si vybral. prestalo to (i keď mi nebolo všetko jedno čo ak. to by bol prieser). Tiež si myslím že hrá divadielko na city
Presne tak to dopadlo "zabijem sa zabijem sa" keď mu dali na slobode možnosť, už ho to odhodlanie prešlo
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Rozčúlilo -
prečo teraz ten idiot Dedeček má miesto na vyjadrenie v TV JOJ KRIMI? Prečo nemá priestor aj ten z Čadce?????

Toto je fašistická diskriminácia!!!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito



Kožkárov z Trenčína vzali do väzby.

A dedovrah? Dostal minimálne päť dní na to, aby sa zbavil svojho majetku v prospech svojej rodiny. Karovať nemôže, ani na kary nepôjde. Ale právne úkony vykonávať nemá zakázané, že?

3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pavol54
pavol54
Nandrolon
Ešte raz sa budem opakovať.
Túto nehodu nespôsobil alkohol. Koľko vodičov autobusov odjazdilo celú šichtu a potom nafúkali kľudne 2,5 - 3 promile a nič nespôsobili?
Neobhajujem alkohol za volantom a po pití sa ráno opakovane testujem...
To, že mal v krvi alkohol by mala byť akurát "priťažujúca" okolnosť. Nie ako u vrážd úmyselných, kde sa to "choro" vníma častokrát ako zľahčujúca okolnosť.
1,6 promile je málo na to, aby nevidel, že tachometer ukazuje namiesto 50 - 150.
Takéto hovado by zabilo aj triezve, nakoľko jazdil takto neopatrne stále, bola to len otázka času.

PS: práve čítam, že od policajtov žiadal zbraň, že sa chce zastreliť...
Prečo to už neurobil???
Však každá takáto sviňa má viacero zbraní.
Ten, kto o samovražde hovorí je sráč a nechce ju spáchať.
Škoda, že mu ju nedali s prázdnym zásobníkom, či by to stlačil...
mal som na ROTke vojaka čo stále o samovražde tak som povedal veliteľovi pred nastúpenou jednotkou nech dajú dozornému žiletku a povraz aby si vybral. prestalo to (i keď mi nebolo všetko jedno čo ak. to by bol prieser). Tiež si myslím že hrá divadielko na city
Presne tak to dopadlo "zabijem sa zabijem sa" keď mu dali na slobode možnosť, už ho to odhodlanie prešlo
dedeček osloví na ulici chlapca.

Synačik, neskočil by si mi do trafiky rozmeniť 500 €?

Ba toj, takýto ... ! A vy mi zatiaľ ujdete, že?!

0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

sito


Kožkárov z Trenčína vzali do väzby.

A dedovrah? Dostal minimálne päť dní na to, aby sa zbavil svojho majetku v prospech svojej rodiny. Karovať nemôže, ani na kary nepôjde. Ale právne úkony vykonávať nemá zakázané, že?

Keďže auto bolo určite služobné, tak poškodených odškodní v rámci subjektívnej zodpovednosti vlastník vozidla.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Keďže auto bolo určite služobné, tak poškodených odškodní v rámci subjektívnej zodpovednosti vlastník vozidla.
Pali - to je síce fakt. .. odškodní...... podľa ich cenníkov... almužnou....
A ak je to príspevková organizácia - tak to zaplatia občania a aj POZOSTALÍ. Tu už nejde o objektívnu zodpovednosť. Tu ide o osobnú zodpovednosť - a vtedy ju Dědeček mal? NEMAL - ožratý, nafetovaný, nezodpovedný, arogantný ZABÍJAL. Nejaké odškodné to už nezachráni! Prišli o svojich blízkych....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
Keďže auto bolo určite služobné, tak poškodených odškodní v rámci subjektívnej zodpovednosti vlastník vozidla.
Pali - to je síce fakt. .. odškodní...... podľa ich cenníkov... almužnou....
A ak je to príspevková organizácia - tak to zaplatia občania a aj POZOSTALÍ. Tu už nejde o objektívnu zodpovednosť. Tu ide o osobnú zodpovednosť - a vtedy ju Dědeček mal? NEMAL - ožratý, nafetovaný, nezodpovedný, arogantný ZABÍJAL. Nejaké odškodné to už nezachráni! Prišli o svojich blízkych....
Však nech pýta príspevková organizácia náhradu škody od vinníka respektíve od toho kto ho riadil a kto kontroloval. Ak napríklad policajt vojak alebo sudca spôsobí služobným vozidlom škodu myslíš že to bude poškodený vymáhať od konkrétnej osoby? Alebo ak môj zamestnanec firemným autom spôsobí škodu ja ťažko odkážem poškodenému pýtajte si od zamestnanca. Maximálne môže dostať za trestný čin basu. Voľakedy bol predpis že vojak platil 4 platy ostatné škody znášal štát, nebudem zachádzať do podrobností
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak budú mať čo pýtať.... Zober si prípad BMG Invest a Májsky.....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

A na čo je PZP ??
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

PZP - koľko dajú pozostalým? Majú svoje tabuľky - podľa toho im dajú len drobné (deti im to však nevráti).
A keďže D.D. zatiaľ len vyšetrujú, nie je ani obvinený, ani odsúdený - takže ešte môže s majetkom čachrovať.
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

bjuty smis
A na čo je PZP ??

POVINNé ZMLUVNé POISTENIE
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať