Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

ak niekoho pochytí amok a zodpovedný je Richard ......

09.10.22 16:28 Téma: Aké budú dôchodky sporiteľov v 2. pilieri? Neužitočné 09.10.22 16:28 Téma: Aké budú dôchodky sporiteľov v 2. pilieri? Neužitočné 09.10.22 16:28 Téma: Aké budú dôchodky sporiteľov v 2. pilieri? Neužitočné 09.10.22 16:28 Téma: Aké budú dôchodky sporiteľov v 2. pilieri? Neužitočné 09.10.22 13:47 Téma: Aké budú dôchodky sporiteľov v 2. pilieri? Neužitočné
3 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Milan, hanbi sa, niekedy si tu dával dobré rady, posmievať sa z Olgy, šibe ti?
Trápni ste všetci. Milan prekročil hranicu, jeho ste mali mínuskovať.
7 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Včera som videl v správach že na dedine majú novú lekárku, všetko v bielom len tie jej dlhé(asi gélové) červené nechty sa vynímali. Mal som niekedy brigádničku(zdravotnú sestru na materskej) a "posťažovala" sa mi že má celoživotný problém, nesmie mať v práci nechtiská ani lakované. Asi to už neplatí. čo na to povie naša pani lekárka
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

jeden portál, čo sa sám pomenoval, že "PRAVDA"

Vaše konto si budete môct odblokovať 23.08.2030 (v piatok) po 00:00 hod.

(Zapíšem do pamätníčka )
1 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

romana147
jeden portál, čo sa sám pomenoval, že "PRAVDA"

Vaše konto si budete môct odblokovať 23.08.2030 (v piatok) po 00:00 hod.

(Zapíšem do pamätníčka )
dezolátky udávajú všade, nie len tu....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Pracovníčka úradu práce za debničku úplatku vo forme zeleniny išla bručať natvrdo. Generálny sekretár sťaby tréner zoberie od pretekárky úplatok 23000 a je vysmiaty na slobode. kto umí ten umí platí to v Brdech aj v Bratislave
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

a kedy mal ten smerák súd ???
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Pracovníčka úradu práce za debničku úplatku vo forme zeleniny išla bručať natvrdo. Generálny sekretár sťaby tréner zoberie od pretekárky úplatok 23000 a je vysmiaty na slobode. kto umí ten umí platí to v Brdech aj v Bratislave
Pali - on to síce bral od tej guliarky, ale tá to zase dostávala od štátu - teda od nás všetkých. A to je to najväčšie svinstvo od Dědečka - bral to postihnutej pretekárke bez hanby, len aby sa mal dobre. Klasický príživník. A to ešte bral ako "generálny tajomník" výboru - teda zase bral od všetkých z republiky.
A čo je horšie - justícia (v prípade sudcu) to NEVIDELA ako dôvod na väzbu. Ak starý rybár dôchodca uloví rybu a chytia ho - dostane 2 roky natvrdo a to len preto, že zabudol, že jeho lístok je už neplatný. Lenže ten rybár-dôchodca nemal na úplatky pre sudcu a ten (nemajúc ďalší "príjem" mimo svoj plat) to vyhodnotil jeho väzbou. Zvrátenosť sudcov, justície (česť tým, ktorí svoju robotu robia naozaj dobre).
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
pavol54
Pracovníčka úradu práce za debničku úplatku vo forme zeleniny išla bručať natvrdo. Generálny sekretár sťaby tréner zoberie od pretekárky úplatok 23000 a je vysmiaty na slobode. kto umí ten umí platí to v Brdech aj v Bratislave
Pali - on to síce bral od tej guliarky, ale tá to zase dostávala od štátu - teda od nás všetkých. A to je to najväčšie svinstvo od Dědečka - bral to postihnutej pretekárke bez hanby, len aby sa mal dobre. Klasický príživník. A to ešte bral ako "generálny tajomník" výboru - teda zase bral od všetkých z republiky.
A čo je horšie - justícia (v prípade sudcu) to NEVIDELA ako dôvod na väzbu. Ak starý rybár dôchodca uloví rybu a chytia ho - dostane 2 roky natvrdo a to len preto, že zabudol, že jeho lístok je už neplatný. Lenže ten rybár-dôchodca nemal na úplatky pre sudcu a ten (nemajúc ďalší "príjem" mimo svoj plat) to vyhodnotil jeho väzbou. Zvrátenosť sudcov, justície (česť tým, ktorí svoju robotu robia naozaj dobre).
upozorňujem na jeden detail - väzba nie je trest. Väzba má zabrániť úteku, ďalšiemu protiprávnemu konaniu, obviňovaniu svedkov......

Sem tam treba tie emócie aj krotiť
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Pracovníčka úradu práce za debničku úplatku vo forme zeleniny išla bručať natvrdo. Generálny sekretár sťaby tréner zoberie od pretekárky úplatok 23000 a je vysmiaty na slobode. kto umí ten umí platí to v Brdech aj v Bratislave
Pali - on to síce bral od tej guliarky, ale tá to zase dostávala od štátu - teda od nás všetkých. A to je to najväčšie svinstvo od Dědečka - bral to postihnutej pretekárke bez hanby, len aby sa mal dobre. Klasický príživník. A to ešte bral ako "generálny tajomník" výboru - teda zase bral od všetkých z republiky.
A čo je horšie - justícia (v prípade sudcu) to NEVIDELA ako dôvod na väzbu. Ak starý rybár dôchodca uloví rybu a chytia ho - dostane 2 roky natvrdo a to len preto, že zabudol, že jeho lístok je už neplatný. Lenže ten rybár-dôchodca nemal na úplatky pre sudcu a ten (nemajúc ďalší "príjem" mimo svoj plat) to vyhodnotil jeho väzbou. Zvrátenosť sudcov, justície (česť tým, ktorí svoju robotu robia naozaj dobre).
A ja o čom píšem Môžeme dostať dotácie od štátu na 50% ceny techniky ale dobytkári si pýtali len 10% ceny projektu(techniky). A to nie sú peniaze nás všetkých? možno by guliarka bez jeho zásluhy nedostala takú výšku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
misoft
pavol54
Pracovníčka úradu práce za debničku úplatku vo forme zeleniny išla bručať natvrdo. Generálny sekretár sťaby tréner zoberie od pretekárky úplatok 23000 a je vysmiaty na slobode. kto umí ten umí platí to v Brdech aj v Bratislave
Pali - on to síce bral od tej guliarky, ale tá to zase dostávala od štátu - teda od nás všetkých. A to je to najväčšie svinstvo od Dědečka - bral to postihnutej pretekárke bez hanby, len aby sa mal dobre. Klasický príživník. A to ešte bral ako "generálny tajomník" výboru - teda zase bral od všetkých z republiky.
A čo je horšie - justícia (v prípade sudcu) to NEVIDELA ako dôvod na väzbu. Ak starý rybár dôchodca uloví rybu a chytia ho - dostane 2 roky natvrdo a to len preto, že zabudol, že jeho lístok je už neplatný. Lenže ten rybár-dôchodca nemal na úplatky pre sudcu a ten (nemajúc ďalší "príjem" mimo svoj plat) to vyhodnotil jeho väzbou. Zvrátenosť sudcov, justície (česť tým, ktorí svoju robotu robia naozaj dobre).
upozorňujem na jeden detail - väzba nie je trest. Väzba má zabrániť úteku, ďalšiemu protiprávnemu konaniu, obviňovaniu svedkov......

Sem tam treba tie emócie aj krotiť
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady
Teda, nesledujem tak média, aby som vedela, o akom úplatku hovoríš.
Jediné, čo som zachytila, bolo, že trénoval nepočujúcu športovkyňu. Neviem, či jednu, alebo viac. No a ona na ten šport dostávala dotácie, z ktorých si platila trénera. A tuším vo svojej kategórii aj bola úspešná.
Jasne, netuším, ako to bolo nastavené. Naozaj si z toho mohol dobre žiť. To neviem. Ale to podľa mňa nespĺňa definíciu úplatku. Tak zrejme vieš aj o inom
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie. Kedy skončí tento neobolševicky dotačny biznis?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Dáša_
pavol54
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady
Teda, nesledujem tak média, aby som vedela, o akom úplatku hovoríš.
Jediné, čo som zachytila, bolo, že trénoval nepočujúcu športovkyňu. Neviem, či jednu, alebo viac. No a ona na ten šport dostávala dotácie, z ktorých si platila trénera. A tuším vo svojej kategórii aj bola úspešná.
Jasne, netuším, ako to bolo nastavené. Naozaj si z toho mohol dobre žiť. To neviem. Ale to podľa mňa nespĺňa definíciu úplatku. Tak zrejme vieš aj o inom
Teda ja keby som si zaplatil nejakého dobytkára aby mi vypracoval projekt za úplatu to je tiež služba a nie úplatok Ja beriem do jednej roviny schvaľovateľ projektu je gen sekretár a tréner tá istá osoba? Schvaľovateľ projektu nákupu techniky riaditeľ PPA a spracovateľ projektu tá istá osoba? pritom keď som robil projekt tak som musel napísať čestné vyhlásenie že nikto z PPA sa nepodieľal na vypracovaní projektu. O tomto píšem za toto by už mal sedieť vo vyšetrovačke a nie o nehode, kde je všetko vyšetrené už sa len čaká na súd. A ešte nomen omen už mám neužitočné.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

duves
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie. Kedy skončí tento neobolševicky dotačny biznis?
Však tam bol problém že zabojovala proti lyžiarskemu zväzu či ako sa to volá že chce za nič nerobenie viac ako ona
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
a kedy mal ten smerák súd ???
a kedy bolo zahájené vyšetrovanie korupcie hegerosmeráka?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
duves
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie. Kedy skončí tento neobolševicky dotačny biznis?
Však tam bol problém že zabojovala proti lyžiarskemu zväzu či ako sa to volá že chce za nič nerobenie viac ako ona
Kto, čo?
nerozumiem.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Dáša_
pavol54
A bolo zahájené šetrenie vo veci úplatkov? zatiaľ sa len po medializácii na to pozrú úrady
Teda, nesledujem tak média, aby som vedela, o akom úplatku hovoríš.
Jediné, čo som zachytila, bolo, že trénoval nepočujúcu športovkyňu. Neviem, či jednu, alebo viac. No a ona na ten šport dostávala dotácie, z ktorých si platila trénera. A tuším vo svojej kategórii aj bola úspešná.
Jasne, netuším, ako to bolo nastavené. Naozaj si z toho mohol dobre žiť. To neviem. Ale to podľa mňa nespĺňa definíciu úplatku. Tak zrejme vieš aj o inom
Teda ja keby som si zaplatil nejakého dobytkára aby mi vypracoval projekt za úplatu to je tiež služba a nie úplatok Ja beriem do jednej roviny schvaľovateľ projektu je gen sekretár a tréner tá istá osoba? Schvaľovateľ projektu nákupu techniky riaditeľ PPA a spracovateľ projektu tá istá osoba? pritom keď som robil projekt tak som musel napísať čestné vyhlásenie že nikto z PPA sa nepodieľal na vypracovaní projektu. O tomto píšem za toto by už mal sedieť vo vyšetrovačke a nie o nehode, kde je všetko vyšetrené už sa len čaká na súd. A ešte nomen omen už mám neužitočné.
Pokiaľ viem, tak tu išlo aj o to, že neprešiel projekt, ktorý nevypracovala doporučená osoba. Alebo firma. Že si nemal šancu, keď si cez nich nešiel. Lebo tak to nastavili
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
bjuty smis
a kedy mal ten smerák súd ???
a kedy bolo zahájené vyšetrovanie korupcie hegerosmeráka?
toto je už iné zúfalstvo..

heger prijal z titulu svojej funkcie delegáciu hlucháňov., medzi nimi bol aj tento ...
za smer kandidoval vo vollbách.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
duves
dpc aj s dotaciami Petra Vlhova ma lyžovanie financovane cez rodinny biznis, žiadne dotacie.
.
nonehovor.jpg  
0 2
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať