Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Téma je uzavretá.
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

anet
Mila, to co postujete je len z pera dalsich narusenych ludi. Nedam minusky, len preto, ze Vas vyvadzaju z miery.
Mila123
inak orientovaní boli, sú a budú, vždy a všade........
Nebolo ich tolko, drzali to "doma" a z mojho pohladu nie, nie je to normalne s vynimkou tych ktori sa narodili ako hermafrodit ... ti potrebuju dospiet aby zistili, kto vlastne su.
Mam skor pocit, ze je to modny trend ... alebo ako sa povie, od rozkose aj psy besneju.
mínuskujte, koľko len chcete.......
to čo som tu dala je jeden uhol pohľadu, nič viac......
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

karka
Mila123
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).
A idiot dáva "neužitočné".........
neužitočné mi dáva ten "môj" follower.........keď niečo napíšem na Poradu a nemám spätnú väzbu do pol hodinky od neho, začínam sa báť či je v poriadku, či žije, dýcha, či je v poriadku........
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
karka
Mila123
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).
A idiot dáva "neužitočné".........
...a debili dávajú užitočné ?

Áno, priznávam...ja som dal pani prevelebnej neužitočné.
Dôvod je vyslovene a jednoznačne jasný. Pýtal som si link a aj mená autorov. Že prečo ? Aby som si prečítal celý článok, aby som si vedel urobiť svoj vlastný názor a nie iba podľa jedného odstavca, ktorý sa práve hodí dotyčnému/dotyčnej.
Stačí takéto vysvetlenie ???

P.S.:
K samotným vraždám sa nemá význam vyjadrovať...čin nenormálneho jedinca.
Ale keď sa tak vrátime do minulosti, odkiaľ prišli k nám tieto praktiky ? Drogy, vraždy, lúpeže, atď...Aj za socíku boli tieto trestné činy, no nie až v takých množstvách.
Bolo len otázkou času, kedy sa to zvrhne...a to je ešte len začiatok.
0 2
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Narazila som na karikatury v Pravde, necitam pravidelne, tak som si ich doteraz fakt nevsimla https://nazory.pravda.sk/kresba/clan...ec-12-10-2022/
0 0
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

anet
Mila, to co postujete je len z pera dalsich narusenych ludi. Nedam minusky, len preto, ze Vas vyvadzaju z miery.
Mila123
inak orientovaní boli, sú a budú, vždy a všade........
Nebolo ich tolko, drzali to "doma" a z mojho pohladu nie, nie je to normalne s vynimkou tych ktori sa narodili ako hermafrodit ... ti potrebuju dospiet aby zistili, kto vlastne su.
Mam skor pocit, ze je to modny trend ... alebo ako sa povie, od rozkose aj psy besneju.
Máte blízko seba takú osobu?
0 0
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

buchač
karka
Mila123
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).
A idiot dáva "neužitočné".........
...a debili dávajú užitočné ?

Áno, priznávam...ja som dal pani prevelebnej neužitočné.
Dôvod je vyslovene a jednoznačne jasný. Pýtal som si link a aj mená autorov. Že prečo ? Aby som si prečítal celý článok, aby som si vedel urobiť svoj vlastný názor a nie iba podľa jedného odstavca, ktorý sa práve hodí dotyčnému/dotyčnej.
Stačí takéto vysvetlenie ???

P.S.:
K samotným vraždám sa nemá význam vyjadrovať...čin nenormálneho jedinca.
Ale keď sa tak vrátime do minulosti, odkiaľ prišli k nám tieto praktiky ? Drogy, vraždy, lúpeže, atď...Aj za socíku boli tieto trestné činy, no nie až v takých množstvách.
Bolo len otázkou času, kedy sa to zvrhne...a to je ešte len začiatok.
Možno je to aj vďaka tomu, že niekto si takto vysvetluje demokraciu a ústavné právo....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

anet
Narazila som na karikatury v Pravde, necitam pravidelne, tak som si ich doteraz fakt nevsimla https://nazory.pravda.sk/kresba/clan...ec-12-10-2022/
lenže to je reakcia na jej diskusiu myslím že aj na pravde lebo napísala aj to že ak bude požiadavka tak aj odíde z parlamentu
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

karka
buchač
karka
Mila123
Roky počúvame, od Kuffov, Tarabov, Kotlebov, od ich náboženského bulváru, že nás ohrozuje LGBT. Uvidíme, ako sa postavia k tomu, že Bratislava zažila svoj prvý teroristický útok od bieleho supremacistu, miestneho Breivika, ktorý vo svojom manifeste používa ten istý jazyk nenávisti, na akom si oni vybudovali svoju identitu (autor M.H.).
A idiot dáva "neužitočné".........
...a debili dávajú užitočné ?

Áno, priznávam...ja som dal pani prevelebnej neužitočné.
Dôvod je vyslovene a jednoznačne jasný. Pýtal som si link a aj mená autorov. Že prečo ? Aby som si prečítal celý článok, aby som si vedel urobiť svoj vlastný názor a nie iba podľa jedného odstavca, ktorý sa práve hodí dotyčnému/dotyčnej.
Stačí takéto vysvetlenie ???

P.S.:
K samotným vraždám sa nemá význam vyjadrovať...čin nenormálneho jedinca.
Ale keď sa tak vrátime do minulosti, odkiaľ prišli k nám tieto praktiky ? Drogy, vraždy, lúpeže, atď...Aj za socíku boli tieto trestné činy, no nie až v takých množstvách.
Bolo len otázkou času, kedy sa to zvrhne...a to je ešte len začiatok.
Možno je to aj vďaka tomu, že niekto si takto vysvetluje demokraciu a ústavné právo....
aplikácia "Kultu násilia" ktorý je samozrejmý v iných štátoch a postupne sa udomácňuje aj u nás
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Prestaňte sa už konečne odbavovať na tých neužitočných, nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, iba si zbytočne zvyšujete vzájomne tlak.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

karka
Máte blízko seba takú osobu?
Ak mate na mysli blizku - ako v rodine, tak nie ... genetika nepusti.
Ak mate na mysli známych, par ano ... nemusia akceptovat moj nazor. Clovek si moze vyberat svoj okruh ludi, spolocnost s ktorou travi volny cas. Takze to nejako neriesime.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Najhoršie na tom je, že liberálne slniečka, samozvani bezpecnostni analytici a aj protizbranovi trtkovia sa budú realizovať ešte po dlhšiu dobu.
0 3
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Kedze ho nasli mrtveho, ver ze min. rok budu o tom pisat a rozoberat to.
Nevadi, zem sa i tak toci dalej ...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
anet
Narazila som na karikatury v Pravde, necitam pravidelne, tak som si ich doteraz fakt nevsimla https://nazory.pravda.sk/kresba/clan...ec-12-10-2022/
lenže to je reakcia na jej diskusiu myslím že aj na pravde lebo napísala aj to že ak bude požiadavka tak aj odíde z parlamentu
Ale mna zaujali viac tie nizsie, napr. tato https://nazory.pravda.sk/kresba/clan...sky-7-10-2022/
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Najhoršie na tom je, že liberálne slniečka, samozvani bezpecnostni analytici a aj protizbranovi trtkovia sa budú realizovať ešte po dlhšiu dobu.

to choď povedať rodičom zavraždených

aby aj oni vedeli, čo je na tom najhoršie.....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Každý pochopí/l, ako to bolo myslené...len ty musíš byť výnimkou ?
Ako anet spomenula, ešte rok budú o vražde písať...o pár dní sa na to zabudne. Ľudia majú totiž dosť svojich problémov.
Naposledy upravil buchač : 13.10.22 at 15:24
0 2
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

musím...lebo to nie je o nič lepšie....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

.
310336166_10222569003517720_3992110094289284092_n.jpg  
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Nič nové nevymysleli, sú ako odnoš hippies propagujúce spontánnosť, slobodu, mier, lásku, ... jedny mali aj temnú stránku (drogy a pod.) aj dúhoví majú temnú stránku ... (napr. HIV sa šíri hlavne u nich )
PS: oprava - gramatické okienko Mila
Naposledy upravil anet : 13.10.22 at 18:55
0 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

duves
anet
Tweety
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...hp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze
Každy taky blb, či pablb ma podla seba vraj riešenie na problemy celeho sveta (niečo ako Adolf, Stalin, Pol Pot...atd až pod dnešných pablbov. ) No zabúdajú, že kto potrebuje hlavne riešenie, je on sám.
Nazývať človeka s vysokým nadpriemerným IQ /teraz to bolo v RTVS/ "pablbom", môže jedine pablb.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Tweety
Kam až sú niektorí schopní zájsť vo svojej nenávisti. https://spravy.pravda.sk/domace/clan...hp_3clanok_box
Kam to spejeme? Des a hrôza.
Stale vravim, ludstvo proste hlupne.
Predvcerom som bola pre dceru v druzine, chlapec komplet obleceny vo vojenskej uniforme, tak som sa vychovavatelky opytala, ci v danej triede maju karneval (nie je priamo dcerin spoluziak). Vraj nie, ze on chodi takto denne, jeho rodicia tiez a tie reci co vedu, des a hruza.
Zhodli sme sa, ze skola by mala byt apoliticka a keby mohla, posle ho domov a dala by mu neospravedlnene hodiny ... no nemoze
Napr. ja by som súhlasil v školách s rovnošatami.
Obávam sa ale, že veľa majetnejších /aj z tohto fóra/ by bolo proti, lebo už by nemohli na detičkách ukazovať "my na to máme"...
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať