Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma rozčúlilo XIX

misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A pokračujeme ďalej - len na také tliachanie o všetkom a o ničom....
Aby sme si nesvinili iné témy.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Už vidím dôchodcov, ako sa hrnú pre 500€ poukážku na jeden obed za 10€....
Zasa robíš predčasné závery ???

Kuwa, ako keby si nepoznal mentalitu slovače. Veď si len spomeňme časy, keď sa húfne dôchodcovia zúčastňovali predvádzacích akcií, na ktorých si kupovali neskutočne predražené výrobky.

Prečo dôchodcovia na jeden obed ?
Si myslíš, že len to obed je možnosť použitia ? ...a kedy aj hej, tak za 500€ je cca 450 obedových meníčiek.
Ale tie poukážky sa dajú predsa využiť aj inak...dokonca presunúť na deti, na vnúčence. Títo to rozhodne využijú...

Ak sa zrealizujú dôchodcovské poukazy, tak príde aj k tomu, že sa s nimi začne kšeftovať.
-------------------------------------------
Matoviča ja nemusím, je to jeden kus onýho....to aby bolo jasné.
Povedzme, že sa vláda blbých a blbších konečne zobudila a konečne začala (síce neskoro) niečo aj robiť.
Chujilo ale nemal uvažovať v žiadnom prípade o lotérii, lebo vyhralo ich len pár...tie peniaze sa mali použiť adresne.

Lenže plačú jak blbci a šijú horúcou ihlou....
Lotéria, testy, poukazy, atď (a to nespomínam Naďove šafárenie) = ťažké peniaze. Len kto to všetko zaplatí.

P.S.:
Myslím si (a určite nie som sám), dôjde aj k povinnému očkovaniu.
Naposledy upravil buchač : 27.11.21 at 07:14
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

misoft
Už vidím dôchodcov, ako sa hrnú pre 500€ poukážku na jeden obed za 10€....
ja zas nevidím ani jedného, čo by je nevzal.....keby náhodou bola...
0 1
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

misoft
Chyba môže byť u nich - ani mne to nespustí. Ale podľa všetkého - majú neplatný certifikát, ktorý overuje platnosť údajov pripojenia k stránke. Certifikátu im práve dnes skončila platnosť.
web PSK už ide.....
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nemyslím, že Slovač sa dá kúpiť za 500€ poukážku. Podľa mňa to skončí neúspechom. Ten, kto sa doteraz nedal zaočkovať má iné dôvody ako peniaze. A úplne vylučujem, žeby deti, vnúčatá poslali babku na očkovanie, aby im potom posunula poukážku. Predpokladám, že takých bude len zopár. Poukážku považujem skôr za urážku slovenského národa.

Včera som si všimla malú zmenu. Namiesto polomŕtvych v nemocniciach začali dávať vyjadrenia tých, ktorí sú v nemocnici a vládzu rozprávať. Dokonca bol pre a proti názor na očkovanie. Názor s výhradami bol síce z Čiech, čo mi príde blbé. To akoby chceli naznačiť, že na Slovensku sa nenájde medzi lekármi iný, ako bezvýhradne súhlasiaci názor s očkovaním. Ak niečo zaberie, tak to bude práve takáto zmena. Toto časť ľudí presvedčí, aby sa dali očkovať dobrovoľne.

Verím, že Slovač sa nedá kúpiť za peniaze a teraz nemyslím len na vakcínu. Vláda si myslí iné. Čas ukáže ako je to s nami naozaj.
5 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
Nemyslím, že Slovač sa dá kúpiť za 500€ poukážku. Podľa mňa to skončí neúspechom.
Ono ten neúspech vystrieda nakoniec povinnosť...a všetko k tomu smeruje.
Nepomôžu motivácie, tak nastúpi iný prístup...čím ale nechcem povedať, že s tým súhlasím. Ale čo už...

Áno...ten, kto sa nedal očkovať, má aj iné dôvody. Napríklad aj taký, že kvôli očkovaniu strávi jedinec celý deň v buse a na očkovaní.

Posunutie poukážky som myslel úplne inak...
0 1
letavizu 1 letavizu 1

letavizu 1 je offline (nepripojený) letavizu 1

Ja sa nedam ockovat ani keby nukali hned trebars 10000 eur. Zdravie na 1 mieste, vlastna imunita ma daleko vecsiu hodnotu pre mna , sajrajt co je v tej akoze vakcine je pre mna otrava.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mila123
misoft
Chyba môže byť u nich - ani mne to nespustí. Ale podľa všetkého - majú neplatný certifikát, ktorý overuje platnosť údajov pripojenia k stránke. Certifikátu im práve dnes skončila platnosť.
web PSK už ide.....
Všimol som si - a ako som predpokladal - certifikát - už je tam nový. Takže ich IT pracovali rýchlo.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
letavizu 1
Ja sa nedam ockovat ani keby nukali hned trebars 10000 eur. Zdravie na 1 mieste, vlastna imunita ma daleko vecsiu hodnotu pre mna , sajrajt co je v tej akoze vakcine je pre mna otrava.
Hm...to je tvoj názor, tvoje riešenie.
Len by ma zaujímalo, čo by si robil, ako by si sa rozhodol v prípade, ak by si mal imunitu niekde pááá...
Alebo by ma zaujímalo, či by si odmietol chemoterapiu, ktorá by na 99% zničila nádory a posunula šance na prežitie z pár mesiacov na pekných pár rokov. Ale keďže vravíš, že vakcína je otrava, tak čo je potom chemo ?
3 2
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tému povinné očko na c19... momentálne beriem ako taktiku a asi zaberá....ako cez kopirák... čo sa o tom začalo v at...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Porovnávať nádor a podanie chemo s c19 a vakcoškou..neviem či práve orechove.....je každého vec ako si to alebo ono odovodní......
Včasná liečba dôležitá aj tam aj tu....len neviem prečo pri covide je problém.......tam buď očko alebo umreš.....
3 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fú ha, to sa ťažko číta, nie to ešte zažiť:
https://www1.pluska.sk/regiony/vycho...itm_position=3
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anet
Od dnes sme doma na distancnom
Z medii ... deti to nosia zo skol domov, nakazia rodicov, starych rodicov
Pokyny ... Karanténa pre dieťa znamená: - pobyt výlučne v domácnosti. Ostatní členovia rodiny nemajú povinnú karanténu.
poznám zo svojho okolia dve mladé rodiny, kde deti priniesli zo školy kovid a nakazili oboch rodičov
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žiaľ krutá realita. A to už je blízko nás v Čechách nový variant Omikron.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

veronikasad
poznám zo svojho okolia dve mladé rodiny, kde deti priniesli zo školy kovid a nakazili oboch rodičov
Ja to nespochybnujem, covid ci chripka... len som uviedla pokyny co nam poslali na edu.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
Žiaľ krutá realita. A to už je blízko nás v Čechách nový variant Omikron.
Bude nova vlna, mozno pridaju k 500 este nieco len vyckat.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
Tweety
Žiaľ krutá realita. A to už je blízko nás v Čechách nový variant Omikron.
Bude nova vlna, mozno pridaju k 500 este nieco len vyckat.
Veď bude ale toto to nie je na smiech. Dievča len sa smej. smej sa.... Rodičia, starí rodičia ti nevraveli, že po smiechu býva niekedy plač?
1 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

anet
Tweety
Žiaľ krutá realita. A to už je blízko nás v Čechách nový variant Omikron.
Bude nova vlna, mozno pridaju k 500 este nieco len vyckat.
anet, čítala si ten článok čo som priložila ? Tu už končia všetky srandy
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

veronikasad
anet, čítala si ten článok čo som priložila ? Tu už končia všetky srandy
Citala som to uz v strede tyzdna. Kazda sranda trva par dni.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anet
veronikasad
anet, čítala si ten článok čo som priložila ? Tu už končia všetky srandy
Citala som to uz v strede tyzdna. Kazda sranda trva par dni.
Bohužiaľ možno u niekoho aj doslovne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať